‘خوب نیست برای آیووا’: سنای حزب دموکرات خالی کردن در انجمن افتضاح

Category: پلیتیکو Comments: No comments

قریب الوقوع مواجه شکست در تلاش خود را برای حذف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از طریق استیضاح, مجلس سنا دموکرات ها از خواب بیدار شنبه به یک مشکل جدید: افتضاح در آیووا که آهسته و حزب حرکت است و ممکن است مانع احتمالی وحدت اطراف دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

ارشد حزب دموکرات گفت: در مصاحبه روز سه شنبه صبح که تاخیر در آیووا انجمن نتایج را بی درنگ یک بررسی مجدد از دولت وضعیت متعال. و آنها نگران است که این امر تاخیر حزب از coalescing در سراسر تهمت کلی انتخابات را در روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

دموکرات امیدوار بود که آیووا ممکن است جمع اوری میشه و شواهد برای اولین بار است که نامزد قوی است به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن. اما در حال حاضر پیت Buttigieg است و مدعی پیروزی برنی ساندرز آزاد داخلی خود, نظر سنجی, تئوری های توطئه در حال شکوفایی است و هنوز روشن نیست که حزب دموکرات آیوا خواهد شد انتشار نتایج.

دولت در حال حاضر تبدیل به “سیاسی asterisk و آن را شرم گفت:” اقلیت سنا, شلاق زدن, دیک دوربین (D-بیمار است.).

“این جلسه با فرمت منعکس نمی کند این واقعیت زندگی است و ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما برای رأی دادن آسان تر برای مردم است. آیووا انجمن های دردناک ترین بی دست و پا رویکرد” Durbin گفت. “من فکر نمی کنم حتی امروز اعلام خواهد شد که همان تاثیر است.”

“این قطعا خوب نیست برای آیووا. میزان آن به ادامه یابد اولیه و تاخیر ما گرفتن پشت یک نامزد این چیزی است که مفید نیست” گفت: سناتور. شلدون وایتهاوس (D-R. I.). “هر چه زودتر ما به برخی از وضوح در مورد یک نامزد احتمالی بهتر است ما هستند چرا که ما در واقع می تواند شروع به تعامل به جای بود fussing با هر یک از دیگر.”

دموکرات ها دقیقا نمی گویند که آیووا باید به عقب اولیه خط در 2024. و با توجه به امکان دولت رقابتی ماه نوامبر هیچ یک را خالی کردن در آیووا حزب دموکرات که کمک آمریکا انتخاب دو کرسی مجلس در سال 2018 midterms.

اما دموکرات ها که به مدت طولانی شکایت در مورد عدم تنوع در محوری دولت و همچنین مرموز قوانین قفقاز را یک فرصت برای تجدید نظر چگونه دموکرات انتخاب آینده نامزد.

“می توان آن را در میان برای اولین بار اما آن را واقعا نمی نشان دهنده تنوع آمریکا است. این صحبت ها به بخش مهمی از امریکا که ما هرگز نباید نادیده گرفت. اما از آن بهتر خواهد بود اگر از اولین آزمون تا به حال متنوع تر رای دهندگان پایگاه” Durbin گفت.

“وجود دارد هیچ سوال در ذهن من وجود خواهد داشت یک بررسی کامل. و در آنجا مدت طولانی است که سوال در مورد چگونه اولیه فصل آغاز می شود. پس از آن خواهد شد تنها اضافه کردن به آن” گفت: سناتور. تامی بالدوین (D-Wis.). “رفتن وجود دارد به عنوان بسیاری از امتحانات از آنچه رفت, چرا برنامه های [برای گزارش نتایج] نیست تست شده است. و این نیست حساب دیفرانسیل و انتگرال چند متغیر. این ریاضیات است.”

سناتور. ریچارد بلومنتال (D-Conn.) توصیف حزبی فرایند به عنوان “اتفاقی” و وجود دارد گفت: “درس های آموخته می شود.”

“هر دو آنها اصلاح سیستم و یا آنها خودداری کردن اول بودن” او گفت:. “اما شاید باید وجود داشته باشد هیچ ،

سردرگمی در مورد نتایج آیووا قفقاز باعث سابق بهداشت ، مریم تقبیح و به درخواست گروهی از خبرنگاران برای به روز رسانی در برنده قبل از شکایت در مورد روند.

“این واقعا یک زیانی به کشور و ما فقط باید به فکر می کنم از یک روند بهتر در آینده” لوئیزیانا از حزب دموکرات گفت: او به عنوان عبور از کاپیتول.

در میان پایدار حمله از دموکرات ها در آیووا نقش منحصر به فرد در سیاست آمریکا دو سناتور جمهوریخواه و فرماندار به دنبال دفاع از آن است. Sens. چاک Grassley و جونی ارنست قرار دادن یک بیانیه مشترک با رژیم صهیونیستی است. کیم رینولدز گفت آیووا “حالت ایده آل به پا زدن کردن نامزدی روند.”

با وجود آخرین بدبختی برخی از دموکرات ها به توافق برسند.

“این فقط ناامید کننده بدیهی است که آن کار نمی کند به عنوان در نظر گرفته شده گفت:” از سوی دیگر ، Cory Booker (D-N. J.) که به تازگی به خارج ریاست جمهوری. “هنوز هم وجود دارد بسیاری از مزایای از آیووا به عنوان نامزد که پول یا هر چیز دیگری. آن را به یک دولت کوچکتر که در آن شما واقعا باید برای بیرون رفتن و پیروزی در مبارزات مردمی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>