‘تقریبا به اندازه کافی coronavirus تست با خیال راحت به بازگشایی بهداشت و درمان مجلس سنا صندلی می گوید

میلیون ها نفر بیشتر coronavirus آزمایشات مورد نیاز خواهد بود با خیال راحت به بازگشایی این کشور رئیس مجلس سنا کمک کمیته گفت: در جلسه پنج شنبه.

سناتور. لامار الکساندر (R دنیاست.) نام بیش از 7 میلیون آزمایشات تشخیصی اجرا به تاریخ “قابل توجه اما نه به اندازه کافی” اضافه کردن “وجود ندارد و مسیر امن به جلو برای مبارزه با رمان coronavirus بدون کافی تست.”

خود را اندازه گیری اظهارات یک کنتراست به کمیته رتبه بندی دموکرات ایالت پتی موری از واشنگتن که ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای تخمگذاری خاص اهداف آزمایش برای هر دولت گفت: عدم برنامه ریزی ملی است کاهش بازگشایی کسب و کار و مدارس.

این ارزیابی در یک جلسه در موسسه ملی بهداشت تلاش برای توسعه جدید آزمون آمد و به عنوان مقامات هدف به پیش افتادن از 2 میلیون تست یک هفته در ماه ژوئن. NIH سریع شتاب از تشخیص یا RADx ابتکار با هدف سرعت نقطه از مراقبت های آزمون به بازار تا پایان تابستان که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور منظم در بازگشت کارگران با توجه به NIH مدیر فرانسیس کالینز.

بیش از 1000 توسعه دهندگان در حال حاضر به ابراز علاقه در این برنامه و 79 را به مشاهده برنامه کامل کمی بیش از یک هفته پس از آن راه اندازی شد — پاسخ کالینز گفت که او دیده است و نه در 27 سال در NIH.

یک نقطه از مراقبت های آزمون است که به دست آورد توجه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است Abbott Laboratories,’ 15 دقیقه سریع آزمون است. کالینز هشدار محصول نتواند برخی از عفونت است که او گفت: “یک کمی با دست کشیدن بر روی آبوت تست.” یکی دیگر از محدودیت هایی که وجود دارد تنها در مورد 18,000 ID در حال حاضر ماشین آلات است که می تواند روند سریع تست کالینز گفت.

“واقعا قادر به پاسخگویی به نیاز که باید به بالا رفتن قابل ملاحظه ای” کالینز گفت. او گفت: یکی دیگر از نگرانی بود سریع آزمون را 15 درصد منفی کاذب هستند. “اگر شما در یک شرایط که در آن شما واقعا نمی خواهید به دست یک تشخیص از کسی در حال حاضر حامل ویروس شما می خواهم به چیزی که حساسيت بالاتر از آن,” او گفت:.

ابوت سخنگوی دارسی راس گفته سیاسی کالینز به احتمال زیاد شد مراجعه کننده به یک کلینیک کلیولند مطالعه که قبل از این شرکت کشف مواد شیمیایی مورد استفاده برای حمل و نقل نمونهها تداخل با آزمون دقت.

“ما بلافاصله ارتباط با مشتریان است که آنها باید با استفاده از مستقیم سواب روش” راس گفت. “هنگامی که مستقیم گرد و خاک با استفاده از روش آزمون انجام شده است به عنوان انتظار می رود و ما با اعتماد به نفس در عملکرد آن است.”

موری گفت: در این جلسه که نوآورانه آزمون ها تنها یک قطعه از پازل با اشاره به زنجیره تامین تحت فشار باید بیش از حد.

“مشکل این نیست عدم نوآوری آن را فقدان رهبری ملی و یک طرح از کاخ سفید” موری گفت. “شما می توانید نوآوری سریع ترین خودرو در جهان — آن را هنوز هم نمی خواهد به شما که در آن شما در حال رفتن بدون راننده خوب و خوب جهت است.”

دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه منتشر شد اطلاعات جدید در روز شنبه است که نشان می دهد بیش از 900,000 coronavirus آزمون نیاز به تکمیل روزانه را در نظر بگیرید با خیال راحت استراحت فاصله اقدامات به عنوان یک تعداد زیادی از کشورها در حال انجام است.

این تعداد به طور قابل توجهی بالاتر از حدود 250000 نفر آزمون در هر روز در کشور در حال حاضر در حال اجرا با توجه به داده ها از COVID پیگیری پروژه. برتر, Inc., یک گروه خرید سازمان منتشر شد یک نظرسنجی پنج شنبه که سیستم های بهداشتی نیاز به حداقل سه برابر زمان تست ظرفیت برای بازگرداندن عروق کرونر از خدمات حتی تا حدی.

برتر بررسی نشان داد دو عامل است که عمده موانع افزایش coronavirus تست: به اندازه کافی مواد شیمیایی مورد نیاز برای انجام آزمون و کمبود سواب را به نمونه های بیمار.

“یک جزء اصلی از هر بازگشایی استراتژی گسترده است تست ظرفیت برای به حداقل رساندن تجدید حیات COVID-19” گفت: نخست وزیر رئیس جمهور مایکل Alkire در آزادی مطبوعات. “در حال حاضر محدودیت در ظرفیت و کمبود سواب و معرف نیروی نظام سلامت به حد تست اولویت بندی بیماران و کارگران خط مقدم که علامتی هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر