به عنوان RCMP تحقیق در مورد نوا اسکوشیا مسلح که به کشته شدن 22 نفر در طول 13 ساعت داد و بیداد ماه گذشته یک کلید سوال بدون پاسخ مانده: چرا ؟

The Mounties گفته اند ممکن است کمی در مورد انگیزه های پشت یکی از بدترین کشتار جمعی در تاریخ کانادا. اما کارشناسان می گویند پلیس می تواند با استفاده از یک ابزار غیر معمول برای کمک به آنها در پیدا کردن پاسخ.

آن را به نام روانی کالبد شکافی – یک روش تحقیقی است که می رود فراتر از به طور منظم و تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی.

وقتی پرسیده شد که اگر این رویکرد یک گزینه برای RCMP سخنگوی سرجوخه اد گالو) جنیفر کلارک گفت: Mounties خواهد بود ارائه به روز رسانی در تحقیقات خود به عنوان اوایل به عنوان امروز است.

“این چیزی است که ما می خواهم به آدرس,” او گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “ما با توجه به هر ابزاری که در اختیار ما است.”

ادامه مطلب: Nova Scotia RCMP گرفتن تصاویر هوایی در تقاطع که در آن Const. هایدی استیونسون کشته شد

در استفاده از 1950s, کالبد شکافی روانی هستند که اغلب استفاده می شود برای یادگیری به همین دلیل افراد زندگی خود را دارند. اما این مطالعات در عمق نیز می تواند کمک به باز کردن انگیزه قاتلان از جمله بمب گذاران انتحاری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این بسیار بیشتر از پلیس استعلام” گفت: Antoon Leenaars نویسنده 2017 کتاب “کالبد شکافی روانی” و بالینی و روانشناس پزشکی قانونی مستقر در ویندزور, Ont. “آنها در حال تحقیقات از ذهن است.”

پروب شامل مصاحبه های گسترده با خانواده و دوستان و همکاران این فرد در سوال. آنها همچنین بررسی اسناد و مدارک شخصی و ایمیل و هر رکوردی که می تواند نشان از دلایل اساسی این فاجعه.

هدف این است که برای ساخت یک مشخصات روانی فراتر از آنچه که پلیس قادر به نصب و راه اندازی و روشن کردن چه انگیزه قتل یا خودکشی مردم است.

“این مصاحبه اما آنها در حال انجام توسط افرادی که آموزش دیده در روانشناسی و یا روانپزشکی” گفت: Leenaars که تحقیقات انجام شده در 35 کشور جهان مورد مطالعه قرار گرفت و تحت یک پیشگام در این زمینه اواخر ادوین Shneidman در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است.

Leenaars با استفاده از این تکنیک در سال 2007 بعد از پلیس در لندن, Ont., بررسی مرگ دو پلیس لندن خدمات همکاران.

در ژوئن 7, 2007, اقدام Insp. کلی جانسون و بازنشسته سرپرست دیوید لوچو بودند به شدت زخمی شدند در یک ون که سقوط کرده بود به جانسون ساختمان آپارتمان و هر دو بعد از درگذشت زخم گلوله. تحقیقات پلیس نشان داد جانسون شات لوچو قبل از مصرف زندگی خود را.

رهبری یک تیم از کارشناسان Leenaars’ کالبد شکافی روانی دریافتند که جانسون بود مقدار بسیار زیاد از استرس او پس از مرگ مادر و فروپاشی از خارج از ازدواج ارتباط با لوچو.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این گزارش شامل گفتن جزئیات بیشتر در مورد وفات رابطه خود و سوء استفاده از الکل اما هیچ شواهدی از سوء استفاده داخلی. ایمیل از جانسون منعکس شده “پرسشنامه باریک تفکر و شاخص های دیگر از افکار خودکشی.”

این تیم به این نتیجه رسیدند که مرگ و میر شد و نه قابل پیش بینی و نه قابل پیشگیری توسط پلیس لندن خدمات و یا دیگر افراد عمدتا به دلیل جانسون پنهان مشکلات خود از دیگران است.

Leenaars گفت: کالبد شکافی روانی از فرد مسلح در نوا اسکوشیا مورد آغاز خواهد شد برای پاسخ به برخی سوالات در مورد اینکه چرا او را کشته و بسیاری از مردم – برخی از او می دانست که دیگران او نیست – در 18 آوریل و مارس 19.

“با توجه به آنچه در این طراحی شده است برای من فکر می کنم این امر می تواند یک وضعیت ایده آل …. که شواهد می تواند بسیار مفید از نظر تلاش برای درک آنچه اتفاق افتاده است.”

ادامه مطلب: Nova Scotia تیراندازی — یک جدول زمانی دقیق از چگونگی داد و بیداد گشوده

سیمون شری استاد گروه روانشناسی و علوم اعصاب در دانشگاه دالهوزی در هالیفاکس گفت: یک روانی کالبد شکافی می تواند پایان دادن به بدون کنترل حدس و گمان در مورد قاتل انگیزه.

“بسیاری از تماس برای پرسش عمومی و من درک می کنم و پشتیبانی که اما کسی نیز باید انجام کالبد شکافی روانی برای کمک به درک این که چرا رخ داده است,” او گفت: در مصاحبه اخیر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“پس از گمانه زنی های زیادی رخ می دهد با توجه به قبل از اسکریپت های موجود که اغلب جوش پایین به برخی از مرتب کردن بر اساس نابجا ذهنی فرد بیمار که فقط جامعی.”

هنگامی که انگیزه باید روشن شده است, توصیه هایی برای جلوگیری از چنین فجایعی را می توان تدوین کرد.

هفته گذشته یک مقام ارشد Mountie تایید Nova Scotia مسلح – با پوشیدن یک RCMP و رانندگی المثنی RCMP خودرو مسلح شده بود با چندین نیمه اتوماتیک اسلحه و دو تفنگ نیمه اتوماتیک هنگامی که او را کشته و 13 نفر در Portapique, N. S., در مارس 18 و دیگر نه مردم روز بعد در دیگر جوامع.

قربانیان خود را شامل یک RCMP افسر دو پرستار و دو اصلاح افسران یک خانواده از سه معلم و برخی از همسایگان خود در Portapique.

یک Mountie به ضرب گلوله 51 ساله گابریل Wortman در یک ایستگاه گاز در Enfield, N. S. حدود 90 کیلومتری جنوب Portapique در صبح روز 19 آوریل.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید آوریل 6 سال 2020 است.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر