نوا اسکوشیا سناتور تجدید تماس پرس و جو به مارس جرم تیراندازی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

نوا اسکوشیا سناتور در حال تجدید یک تماس برای استان به پیوستن به اتاوا برای راه اندازی یک تحقیق مشترک در جرم تیراندازی در ماه آوریل که به کشته شدن 22 نفر.

سناتور واندا توماس برنارد و دن کریسمس اضافه شده اند صدای خود را به تجدید نظر در ابتدا ساخته شده در 7 ژوئن توسط سناتور مری Coyle, Colin شماس و استن کوچر.

آنها می گویند در یک نامه روز شنبه که حتی اگر استانی وزیر دادگستری علامت Furey تایید شده در ژوئن 3 وجود خواهد داشت برخی از نوع مشترک بررسی و یا پرس و جو هیچ چیز اتفاق افتاده است پس از آن.

این سناتوران می گویند که این تاخیر منجر به افزایش گمانه زنی ها در مورد تیراندازی و ضارب که می تواند فرسایش اعتماد عمومی در اجرای قانون است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نوا اسکوشیا عکسبرداری: ترودو اذعان ‘پرسش های بسیاری باقی می ماند’ به عنوان RCMP تحقیقات همچنان ادامه دارد

نوا اسکوشیا عکسبرداری: ترودو اذعان ‘پرسش های بسیاری باقی می ماند’ به عنوان RCMP تحقیقات همچنان ادامه دارد

اولیه نامه به Furey و فدرال امنیت عمومی وزیر بیل بلر خواست مستقل فدرال و استانی پرسش که این سناتوران می گویند که نیاز به کاوش مسائل فراتر از نقش RCMP.

آنها می گویند این تحقیقات باید آدرس مربوط به مسائل اجتماعی را از طریق یک فمینیستی “لنز” به دلیل مسلح حمله خود را همسر اولیه در داد و بیداد.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید 30 ژوئن 2020.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>