نواک جوکوویچ تماس متحده باز محدودیت ‘, شدید, غیر ممکن’

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

جهان شماره 1 نواک جوکوویچ گفت: محدودیت هایی که بازیکنان را مجبور به تحمل به منظور رقابت در آمریکا باز خواهد بود “افراطی” و “غیر ممکن است.”

تنیس مانند بسیاری از ورزش شده است در خود نگه دارد از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تصمیم گیری در مورد ایالات متحده باز است و انتظار می رود ظرف هفته; مسابقات قرعه کشی اصلی میله میله برای شروع در نیویورک در Aug. 31.

“من تا به حال یک تماس تلفنی با رهبران جهان, تنیس, وجود دارد, مذاکرات در مورد ادامه فصل بیشتر در مورد ما باز به دلیل در اواخر ماه اوت اما معلوم نیست که آیا آن برگزار خواهد شد” جوکوویچ گفت: Prva تلویزیون.

“قوانین است که آنها به ما گفت که ما باید به احترام وجود داشته باشد به بازی در همه آنها افراطی هستند. ما نمی خواهد که دسترسی به منهتن ما را به خواب در هتل ها در فرودگاه به آزمایش دو بار یا سه بار در هفته.

“همچنین ما می تواند یک فرد به این باشگاه است که واقعا غیر ممکن است. منظورم این است که شما نیاز به مربی خود و سپس یک مربی تناسب اندام پس از آن یک فیزیوتراپیست.”

جوکوویچ, 33, تعداد سه متحده باز عنوان (2011, 2015, 2018) در میان 17 گرند اسلم شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>