در حال حاضر زمان برای تبدیل شدن به یک پازل صدای تیز و تند, با این کتاب

Category: دیلی بیست Comments: No comments

در طول این زمان من صرف زمان زیادی را بر روی کامپیوتر من شده اند و به دنبال راه هایی برای به دست آوردن آن لحن از جهان خارج و باز کردن از پیچ. در حالی که خواندن انجام یک پازل و یا بازی یک بازی هیئت مدیره در حال تمام گزینه های بسیار عالی چه من صرف بسیاری از زمان من انجام شده است پازل جدول کلمات متقاطع. متشکل Sudokus و دیگر پازل مانند آنها راه های زیادی برای دور از کامپیوتر destress و نگه داشتن مغز خود را فعال. اگر در حال حاضر نیست زمان زیادی برای تبدیل شدن به بزرگ در برخی فرم از پازل, من مطمئن هستم که زمان خواهد بود. در اینجا برخی از ما پازل های مورد علاقه کتاب ها برای هر نوع گیج کننده شما ممکن است.

برای CROSSWORDERS

نیویورک تایمز Greatest Hits از دوشنبه

من این کتاب را به عنوان هدیه کریسمس و من نمی توانم آن را توصیه به اندازه کافی. من در مورد نیمه راه را از طریق و آن را هنوز هم به چالش کشیدن برای من. آن را سرگرم کننده برای شروع شناخت الگوهای رایج سرنخ. نگران نباشید, من نمی خواهد هر چیزی را دور.

سودوکو-ERS

آرامش و حل: سودوکو

اگر شما سودوکو (جدول اعداد فرد این کتاب این است که برای شما. پر از 161 پازل آن را اشغال نگه داشتن شما را برای یک زمان طولانی. فقط مطمئن شوید که شما با استفاده از یک مداد بنابراین شما می توانید به پاک کردن هر گونه اشتباه شما ممکن است را ساخته اند.

برای کلمه SCRAMBLERS

ادم تنومند و بدقواره آشفته بازار

من هرگز نمی تواند این حق و بهش فکر می کنم در حال حاضر زمان برای من بازی به دلیل آن است که معمولا بخشی از روزنامه بخش بازی است که به من بیشتر غم و اندوه. این کتاب پر از 500 پازل به unscramble و حل کند. قبل از شما آن را بدانید شما یک صدای تیز و تند.

به صورت مرموز CROSSWORDERS

تایمز جدول کلمات متقاطع مرموز

من ترجیح می دهم یک جدول کلمات متقاطع مرموز به یک سطح یکشنبه جدول کلمات متقاطع. نکات فریب و تزویر حتی و شما لذت خود را در طول زمان و گذشتن قرنها. هیچ چیز احساس می کند بهتر از تکمیل یکی از این پازل است.

برای کلمه جستجوگران

فوق العاده کلمه جستجو

این یکی از بزرگ برای انجام با بچه ها و یا اگر شما فقط یک کلمه جستجو فن. شکار بالا و پایین برای کلمات در این کتاب بزرگ از پازل مضمون است که محدوده از تام هنکس فیلم به Rihanna آهنگ ها.

Scouted بی وقفه تلاش می کند تا محصولات جدید و اسهال اینترنت به توصیه بهترین چیز برای ارتقاء زندگی خود را – بنابراین شما لازم نیست که. هر آنچه که شما دنبال آن هستید ما رو شما پوشش داده شده است.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای اطلاعات بیشتر و توصیه های ما را بررسی کنید کوپن سایت برای معاملات بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>