‘در حال حاضر از آن نوبت خود را’: John Lewis مسائل فراخوانی برای اقدام در پس از مرگ op-ed

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اواخر کنگره و رهبر جنبش حقوق مدنی John Lewis پنج شنبه نشان داد که او تا به حال شده است “الهام” در روز نهایی خود را با سراسر کشور در اعتراض نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

در یک op-ed نوشته مدت کوتاهی پیش از مرگ او منتشر شد و در روز تشییع جنازه او توسط نیویورک تایمز گرجستان دموکرات منعکس شده بر خود را دعوت به پیوستن به جنبش حقوق مدنی در پی مجازات امت تا.

اما لوئیس نیز مورد استفاده خود را پس از مرگ ستون به عبور مشعل از عدالت اجتماعی فعالیت به یک نسل جدید از آمریکایی ها است.

“در حالی که من هم در اینجا در حال حاضر به پایان رسیده است, من می خواهم شما بدانید که در آخرین روز و ساعت از زندگی من به شما الهام بخش من است. شما من با امید در مورد فصل بعد بزرگ آمریکایی داستان زمانی که شما با استفاده از قدرت خود را به ایجاد یک تفاوت در جامعه ما,” او نوشت.

“میلیون ها نفر از مردم با انگیزه به سادگی توسط انسان شفقت گذاشته بار بدست آورد. در سراسر کشور و جهان به شما در تنظیم کنار نژاد و سن و زبان و ملیت به تقاضای احترام به کرامت انسانی است.”

لوئیس توضیح داد که جریان ضد نژادپرستی تظاهرات اجبار او را به یکی از آخرین ظاهر عمومی, زمانی که او بازدید تازه تاسیس سیاه زندگی ماده پلازا در خارج از کاخ سفید ماه گذشته — حتی اگر او بستری در بیمارستان روز بعد.

“من فقط به حال به دیدن و احساس آن برای خودم که بعد از چندین سال شاهد سکوت حقیقت این است که هنوز هم در راهپیمایی,” او نوشت.

لوئیس بود که جوانترین رهبر مارس 1963 در واشنگتن و در می رفتن به نمایندگی خود در آتلانتا-منطقه منطقه برای بیش از سه دهه درگذشت در تاریخ 17 ژوئیه پس از تشخیص سرطان لوزالمعده در دسامبر 2019.

لوئیس دروغ در دولت در کنگره به مدت دو روز در این هفته و تقدیر خواهد شد پنج شنبه در یک مراسم تشییع جنازه خدمات در آتلانتا Ebenezer کلیسای باپتیست سایت مارتین لوتر کینگ جونیور مراسم تشییع جنازه در سال 1968. رئیس جمهور سابق باراک اوباما است و انتظار می رود برای eulogize او.

جلوتر که یادبود لوئیس خواست آمریکایی “برای پاسخ به این کمترین تماس از قلب خود را و ایستادن برای آنچه شما واقعا باور دارند” افزود: “در حال حاضر از آن نوبت خود را به اجازه دهید آزادی حلقه.”

“هنگامی که مورخان خود را انتخاب کنید تا قلم برای نوشتن داستان قرن 21, اجازه دهید آنها را می گویند که آن را نسل که گذاشته این بار سنگین از نفرت در گذشته و صلح در نهایت پیروزی بیش از خشونت و تجاوز و جنگ” لوئیس نوشت.

“بنابراین من به شما می گویم راه رفتن با باد برادران و خواهران و اجازه دهید روح صلح و قدرت عشق ابدی راهنمای شما باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>