شنبه است روز 69 از coronavirus بحران و شمارش. آیا می دانید که رئیس جمهور شما است ؟

ما تا به حال هیچ چیز از او در حالی که او vacationed تا blasé صدای جیر جیر در صبح روز دوشنبه که در آن او ادامه داد: به اشتباه شایع آنفولانزا برای آن وجود دارد واکسن و درمان با جریان ویروس که نه. او با افتخار در مورد آنچه که او انجام نمی دهد: “هیچ چیز تعطیل است,” او هنوز توییتی. “زندگی و اقتصاد ، در این لحظه وجود دارد 546 تایید موارد CoronaVirus با 22 مرگ و میر. فکر می کنم در مورد آن.”

ما در حال فکر کردن و شمارش: چند ساعت بعد تعداد موارد افزایش یافته بود به 606 و مرگ و میر به 26.

هنگامی که او در نهایت به نظر می رسد در اتاق مطبوعات در اواخر روز دوشنبه او هنوز تحت درمان coronavirus بحران مانند یک اقتصادی که تنها راه واقعی برای رفع این اقتصاد است که به صورت به ویروس مرگبار است. این جلسه نگاه جدی تر از قبل از آنهایی که زمانی که او در مورد افکار فاکس نیوز, رتبه بندی, و چگونه به متخصصان بیماری های عفونی بسیار تحت تاثیر قرار گرفته توسط خود دانش او می تواند یکی از آنها باشد. او خواندن را از یک لیست از اقدامات ممکن است: حقوق و دستمزد مالیات بیمه برای پرداخت دستمزد کارکنان ترغیب مردم به سفر و یا به عنوان CDC توصیه می کند افراد مسن او واقعا نمی خواهد می گویند. برای جلوگیری از مستقل او در زمان بدون سوال و راه می رفت به عنوان او پرسید که آیا او می خواهم آزمایش شده است. دوشنبه شب در کاخ سفید تایید کرد که او تا به حال نبوده است “چرا که او نه به حال طولانی مدت تماس نزدیک با هر گونه شناخته شده تایید COVID-19 بیماران و نه هر گونه علائم است.”

تد کروز سناتور. و رو به رشد تعداد اعضای مجلس که با حضور همان CPAC کنفرانس به عنوان برگ برنده در خود قرنطینه پس از یادگیری شرکت کنندگان آزمایش مثبت است. عبارتند از کسانی که تهمت ورودی رئیس ستاد علامت مراتع و مت Gaetz, گاز, ماسک, شهرت بود که در نیروی هوایی یک رئیس جمهور زمانی که او در قرنطینه خود را در پرواز هر چه این بدان معناست که پس از گرفتن کلمه او شده است می خواهم در تماس با کسی که با کوروناویروس.

شما هنوز هم نمی دانم آن را از تهمت اما coronavirus در حال گسترش است و مردم در حال مرگ هستند برخی که ممکن است اگر معقول پروتکل در محل. وجود دارد نه به اندازه کافی تست های “کامل” و یا در غیر این صورت. حتی زمانی که تجارت در بورس متوقف شد بعد از داو جونز شاخص سقوط 1,700 امتیاز در صبح روز دوشنبه تهمت اقدام به جمع آوری کمک در لنگوود فلوریدا.

نگاهی به یک مثال از آنچه که یک کشور با یک عملکرد دولت در حال انجام است. ایتالیا, ترین کشور کاتولیک در جهان است به نام جرم به سیگنال است که در میان یک بیماری مرگبار همه چیز را که می تواند انجام شود باید آن را به عنوان قفل شده است و یک کشور دموکراتیک از 60 میلیون نفر است.

سپس نگاهی به ما. برای تماس و پیام های مخلوط شده می توان یک تعریف. مراکز کنترل بیماری می گوید فاصله خود را حفظ و بیشتر از ما خوشحال به انجام این کار. چه شش فوت از جدایی به کاهش شانس خود را از رفتن six feet under? اما نه مغلوب ساختن پیشی جستن. آرنج-برجستگی برای wusses. به عنوان جدید بیماری شده بودند را تایید کرد و حتی اگر او نمی مانند طناب خطوط او با گستاخی فشرده گوشت را با یک گروه جمع آوری شده در اورلندو سنفورد فرودگاه قبل از گرفتن یک نیروی هوایی برای بازگشت به واشنگتن که در آن AP گزارش او رد مرکز کنترل بیماری سفر محدودیت است که توصیه می شود سالمندان به پرواز نیست.

آن را سخت بدانید که اگر چه رئیس جمهور انجام داده است و یا آنچه که او انجام می شود بدتر است. اگر او می خواهم بسیج دولت پس از بسته شدن مرز با چین, ما می خواهم مطمئنا در شکل بهتر است. ما از دست سه هفته به عنوان آنچه که مانده است از ما بهداشت عمومی تخصص منتظر چراغ سبز که نمی آمد.

نگاهی به کشتی های کروز یک شناور کوچک از بحران است. تهمت بود بنابراین نگران “شماره خود را” بالا رفتن اگر شاهزاده بزرگ باید حوض که او نگه داشته شناور ظرف پتری در دریا برای روز طولانی تر لازم است با مواد غذایی در حال تحویل به اتاقهای از محدود مسافر توسط پیشخدمت در خاکی دستکش. کشتی لنگر انداخت در نهایت در اوکلند است که فقط آماده برای کشتی های باری. نمی دانستند اگر دولت بود و هر مطلب آماده برای مقابله با 2500 مسافر و 1000 خدمه, 21 از آنها آلوده از با بحران به طور کلی در آشپز Jose Andres که قبلا به نجات آمده در دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن-بدتر بلایای طبیعی مانند پورتوریکو خواهد بود تغذیه آن پیاده.

به سختی وجود دارد هر کسی که در داخل کاخ سفید مشغول به کار حاوی ویروس یا رئیس جمهور. آن عمدتا بسته برای کسب و کار در حالی که تهمت vacationed بیش از آخر هفته به جز مشاور ارشد کلیان کانوی در حال ظهور با جایگزین حقایق به اصرار ویروس موجود بود. 44 ساله و جراح عمومی بوده بیش از مشخصه چاق 73 سال رئیس جمهور بود که غیر قابل توضیح سفر به بتسدا نیروی دریایی بیمارستان در اواخر سال گذشته اعلام کرد رئیس “سالم تر از من است.” صبح روز دوشنبه در فاکس نیوز, دبیر مطبوعاتی استفانی گریشام گفت: تهمت نمی خواهد انجام هر کاری متفاوت است چرا که او در صورتی بهداشت. “این مرد که خواب ندارد و کسی که من را دیده اند کار 15, 16 ساعت در روز, هر روز,” او گفت:. “من هیچ مشکل فکر کردن که او در حال رفتن به فقط و فقط سالم است.”

آن را مدت طولانی است که واضح است که تهمت حمله و روان از دستیاران که وزن گرانش از هر موقعیتی در برابر آنچه می خواهد رئیس و فراموش دومی. تجلیل به کسی که می دانستند که یک بازدید توسط یک ویروس منکر به CDC ستاد خواهد بود و نه مفید و لغو آن است. یک لغزش صورتی به کسی که آن را قرار داده و آن را ممکن است یک اتفاقی که بعد از آن روز اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney یکی رو. او بازیگری دیگر. او را گفتن مردم ایرلند شمالی سیاست بر همه چیز و به “دریافت بیش از آن.”

آن را در زمان چند ماه برای جمهوری خواهان در سنای آمریکا به بیهوش و انجام هر کاری ناروا گفت. این غیر قابل کشف گاز تبدیل شده است رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به یک زامبی. آن زمان تنها چند ساعت از قرار گرفتن در معرض مستقیم به مغلوب ساختن پیشی جستن به مقامات در رهبری سازمان در پاسخ به coronavirus به تسلیم و اجازه دهید خود را ناآگاهانه قضاوت جایگزین خود مطلع هستند.

آن را مطلوب نیست اما معمولا مرگبار هنگامی که شما اجرا از آسیاب دستیاران کاخ سفید و جمهوریخواهان در کنگره را به ترس از رئيس جمهور در خشم. اما برای CDC و دیگران آن را به اندازه کافی برای ایستادن در پشت رئیس جمهور که دروغ میگوید و سعی کنید به تمیز کردن آن تا زمانی که شما به عقب بر گردیم به میز کار خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن است و رییس جمهور به طور معمول این موقعیت به طور پیش فرض است که به او اعتقاد دارند. ما زندگی می کنند در غیر زمان عادی و زمانی که رئیس جمهور درصدد بحران رئیس جمهور باید تناقض در زمان واقعی است. این قابل فهم است که هیچ کس می خواهد به جف جلسات, humiliated, هر روز بیرون رانده عدالت و بعید است به بازگشت به خود را بسازید چون تهمت را آشکارا او متنفر است. اما اگر شما مایل به منفور شما تعلق ندارد در دولت است.

خوشبختانه دولت همچنان ادامه داشت با وجود تهمت بهترین تلاش. قهرمان از بیماری های همه گیر گذشته و پیشرو جهان, اپیدمیولوژی موسسه ملی بهداشت, Dr. Anthony Fauci گفت: یکشنبه در ان بی سی است که زمان برای مهار کرده بود متاسفانه به تصویب رسید و در حال حاضر آنچه به ما چپ است کاهش. CDC مدیر رابرت Redfield تقلا به تولید کامل کیت تست مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد صحبت کردیم اما تا به حال هیچ علاقه ای به پیگیری سریع با توجه به این که تست خواهد به ناچار تایید بیشتر موارد در سازمان دیده بان خود را.

جو بایدن chimed در اواخر روز دوشنبه در مصاحبه ای که در آن او گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید همه چیز کامل است مانند اوکراین تماس بگیرید و او را به پایین وجود دارد گلف… دلیل شما می بینید بازارهای در حال سقوط, مردم بسیار ناراحت هستند… و بیگناه هستند که صدمه دیده است.” او در ادامه به توجه داشته باشید که رئیس جمهور “تبدیل همه چیز به آنچه که او فکر می کند که سیاسی به نفع خود اما او imploding. من آرزو می کنم او فقط می خواهد آرام باشد.”

با این که بر خلاف آنچه تهمت نگه می دارد گفت: بایدن ثابت کرد او را کاملا در بالای همه چیز.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تلف بحران خود را با انجام مخالف آنچه که او باید به سرعت ویروس زمانی که مهار ممکن بود. دوشنبه مشخص شده در روز اول به تازگی تایید موارد 3,949 خارج از چین پیشی چینی-آب علامت 3,389.  وجود دارد ممکن است زمان برای مغلوب ساختن پیشی جستن به کمک بیش از او صدمه دیده است. اما لطفا اگر خدا در بهشت رئيس جمهور اجازه شروع به تلاش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im