مشاور امنیت ملی کار می کرد که برای بی اعتبار کردن روسیه پروب حرکت به ارشد ODNI پست

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کاش پاتل سابق top شورای امنیت ملی رسمی که همچنین نقش کلیدی به عنوان یک تپه کارمند در کمک به جمهوری خواهان بی اعتبار روسیه کاوشگر در حال حاضر مشاور ارشد جدید اقدام مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell با توجه به چهار نفر آشنا با این موضوع.

روشن نیست چه دقیق نقش پاتل در حال پخش است در دفتر مدیر اطلاعات ملی که نظارت بر جامعه اطلاعاتی ایالات متحده نمود. او شروع به در ODNI در روز پنج شنبه به طور رسمی دولت.

پاتل که بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر پیوست, شورای امنیت ملی به سازمان های بین المللی و اتحاد اداره در ماه فوریه گذشته و ارتقا به ارشد مبارزه با تروریسم نقش در شورای امنیت ملی در اواسط تابستان است.

او قبلا به عنوان تشکر. Devin Nunes (R-کالیفرنیا.)’s top کارمند در خانه کمیته اطلاعات و نویسنده سرب از گزارش بازجویی های انجام FBI و DOJ مقامات تحقیق در روسیه انتخابات دخالت. جمهوریخواهان بعد با استفاده از گزارش برای تقویت استدلال که این کاوشگر یک طرح را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Grenell است که خدمت در هر اطلاعاتی ایالات متحده و آژانس نیز همچنان به عنوان سفیر ایالات متحده به آلمان نمی خواهد نیاز به سنا تایید به عنوان سرپرست. و نه خواهد پاتل در نقش جدید خود را.

در روز پنج شنبه Grenell برنده اوایل پشتیبانی از دو کلید اعضای ایران با رهبری است. اما معلوم نیست اگر بیشتر خواهان — به خصوص در کمیته اطلاعات مجلس سنا — راحت هستند با این انتخاب رئیس جمهور. اینتل رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) باقی مانده است آشکارا سکوت در انتخاب رئيس جمهور از Grenell به عنوان سرپرست.

با مته سوراخ کردن را همتای بهداشت ، مارک وارنر از ویرجینیا لعنتی انتخاب Grenell و گفت که “تلاش برای گریز سنا قانون اساسی قدرت به توصیه و رضایت در چنین بحرانی امنیت ملی موقعیت.”

انتخاب پاتل است به احتمال زیاد به افزایش hackles بیشتر در میان دموکرات ها که اغلب درهم با سابق Nunes کارمند زمانی که او در کاپیتول هیل.

ODNI اصلی اجرایی اندرو هالمن است که از انجام وظایف اصلی معاون مدیر اطلاعات ملی خواهد بود ترک دفتر به عنوان به زودی به عنوان جمعه با توجه به سه نفر آشنا با این موضوع. روشن نیست که آیا هالمن که وزن خود را در مراحل بعدی دوباره به سازمان سیا است.

سخنگویان برای امنیت ملی و ODNI نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

ناتاشا برتراند کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>