قطعات گسترش رپتورز دست دادن رگه در قدرت Jokic سه گانه-دو

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

بدون زرق و تلاش در لس آنجلس باعث خواهد بارتون برای به چالش کشیدن خود دنور هم تیمی های خود را پس از بدترین دست دادن های نجومی.

جانبازان کلمات آمار صفحه اصلی و قطعات در پاسخ با یکی از بهترین گردش.

نیکولا Jokic 23 امتیاز و 18 ریباند و 11 پاس گل برای او 12th سه گانه-دو فصل به رهبری دنور بیش از این کوتاه دست تورنتو رپتورز 133-118 یکشنبه شب.

قطعات بسته فصل های بالا با 38 کمک دو برابر کل خود را از 29-نقطه ریزش به کلیپرز در شب جمعه. مربی مایکل مالون گفت: پس از آن بازی است که تیم او بازی نرم و بارتون تکرار که احساسات در postgame اتاق قفل است.

“ما گاهی اوقات ما می توانم در یک مقدار زیادی از فرض, که در اطراف هر یک از دیگر بسیار است. شما می توانید خود راضی” مونته موریس گفت. “برای را به ایستادن می خواهم که اجازه دهید همه بدانند که این خط بازی نقش خود را به T او را به ایستادن و فراموش ساخته شده است که ما گرد هم می آیند و حتی بیشتر.”

دنور با شدت بیشتر توصیه رهبری با آن همه ستاره در مرکز. Jokic 40 triple-دونفره در کوتاه خود را حرفه ای خود را تکمیل آخرین تغذیه Jerami گرانت در غوطه دادن است که به کمک قطعات جلو و دور از رپتورز که خود را از دست داد سوم مستقیم.

سازمان دیده بان | Jokic موری گسترش رپتورز از دست دادن ترمز:

با وجود حرفه ای-بالا 32 امتیاز از رپتورز به جلو OG Anunoby دنور را شکست داد تورنتو 133-118 در خانه. 1:24

کمک مالی به پایان رسید و با 16 امتیاز برای دنور بود که هشت بازیکن نمره در دو چهره است.

“حتی اگر نیکولا تا به حال یک سه گانه دو و دیگر بچه ها بازی خوب, من فکر Jerami اعطای کارایی بیشتر بود تاثیرگذار,” مالون گفت.

تورنتو بدون Serge Ibaka و فرد VanVleet برای دومین مستقیم بازی کردم ولی حرفه ای شب از OG Anunoby که به پایان رسید با 32 امتیاز در 12-از-16 تیر اندازی.

‘ما باید به بازی خیلی سخت تر’

“سختی” کایل لوری که به پایان رسید و با 17 امتیاز گفت: از بازی کوتاه دست. “صادقانه شما فقط کردم به بازی سخت تر, و ما باید به بازی خیلی سخت تر است.”

دنور ضربه اول خود را نه 3-نقطه تلاش و پنج توسط Jamal موری که تا به حال 17 از 22 امتیاز در 12 دقیقه — قبل از موریس از دست رفته با 1:06 چپ در سه ماهه اول. قطعات شات 63.6 درصد در سه ماهه اول و 60 درصد در نیمه اول.

دنور آمار 50 درصد از محدوده طولانی به پایان رسید و بازی 56.6% از این زمینه است.

“ما نمی انجام یک کار خوب از امنیت آنها و قرار دادن برخی از فشار بر روی آنها” پاسکال Siakam گفت. “آنها تا به حال بسیاری از عقب کاهش آسان layups. نه بسیاری از حفاظت در زیر لبه.”

Jokic تا به حال 10 امتیاز و 10 پرتاب ریباند در حاصل کار دو و و در حال حاضر سه کمک خجالتی از یک سه گانه ،

رپتورز در برابر داغ تیراندازی به کراوات آن را در 60 در سه ماهه دوم و ازمایش کرده فقط 73-69 در تنفس. آن دو نقطه دنور سرب در اواخر سه ماهه سوم اما قطعات باز 112-101 سرب با 8:10 در سمت چپ چهارم.

تورنتو دو بار کاهش کسری بودجه به پنج امتیاز اما دنور بسته آن را برای برنده شدن. Jokic کردم نهم کمک در دادگاه-ظهر تصویب به گری هریس برای لیآپ میدوی را از طریق چهارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>