NWSL چالش فنجان خیره کننده به مرحله یک چهارم نهایی هموار کردن راه برای وحشی پایان

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

یک نقطه در مسابقات قهرمانی در خط زمانی که NWSL چالش نیمه نهایی جام گرفتن در جریان روز شنبه در ایالت یوتا — و اگر در این مسابقات هستند و هر چیزی مانند محله های فوتبال, طرفداران را سرگرم خواهد شد.

این که آیا آن را از دیدن سه دانه سرنگون از مسابقات از جمله دو بار دفاع از قهرمان کارولینای شمالی شجاعت یا سه بازی تصمیم گرفت با ضربات پنالتی هر چیزی می تواند اتفاق می افتد در یک حذفی با فرمت.

وجود دارد محدود به شگفتی بیشتر قبل از نهایی روز یکشنبه در ورزشگاه ریو تینتو.

در اینجا آنچه شما باید بدانید در مورد آینده نیمه نهایی:

پورتلند خار (شماره 8) در مقابل هوستون داش (شماره 4)

کانادایی ها برای تماشای: پورتلند کریستین سینکلر (F, برنابی B. C.); هوستون Allysha Chapman (D, eddie talbert jr, Ont.), Nichelle شاهزاده (F آژاکس, Ont.), سوفی اشمیت (MF, Abbotsford, B. C.), Meaghan کلی (F, Kansas City, Mo.)

خار تنها winless تیم در دور مقدماتی اما همه آن را در زمان مورگان ویور هدف در دقیقه 68 به بی حس کردن قبلا شکست نخورده کارولینای شمالی شجاعت. بریت Eckerstrom تیم سوم رشته دروازه بان شروع اولین بازی از مسابقات در محل مجروح بلا بیکسبی و لذت بردم برجسته تفرج.

بین المللی فوتبال تمام زمان گلزن برجسته سینکلر (186 گل در 296 مسابقات برای کانادا) نشان نداده معمول میل شدید در اطراف هدف به عنوان رتبهدهی نشده است, اما به عنوان کاپیتان او نقش مهمی مشاوره ویور و همکار rookie سوفیا اسمیت که در حال حاضر مجروح شدند. هافبک Rocky رودریگز (کاستاریکا) و لیندسی Horan (ایالات متحده) شده اند standouts. Horan که به ثمر رساند قابل توجه این هدف در دور مقدماتی است پرستاری هیپ آسیب است. مدافع کهنه کار Meghan Klingenberg شده است کلیدی در تنظیم قطعات.

خارج از یک تفرج در برابر آسمان آبی (2-0 دست دادن) هوستون شده است یکی از شگفتی های این مسابقات است. پس از اتمام هفتم در سال 2019 فصل تیم retooled صف خود را و ژل زده به سرعت در چالش جام.

سازمان دیده بان | خار بی حس کردن شجاعت و مسیر نداد:

مورگان ویور به ثمر رساند در دقیقه 68 برای ارسال پورتلند خار به نیمه نهایی از NWSL چالش جام با تعجب 1-0 ناراحت بیش از دو بار از لیگ قهرمان کارولینای شمالی شجاعت. 1:10

راشل دالی (سه گل) و شیا داماد (دو گل) با توجه به فاصله یک 1-2 توهین آمیز پانچ در حالی که centreback دسته کوچک موسیقی جاز از کتی Naughton و مگان صدف در مورد به عنوان به عنوان آنها می آیند هر چند صدف وضعیت سوال برانگیز است و پس از درد و رنج شکسته دنده آخرین بازی. حافظ جین کمپبل به حال راکی بازی در برابر آسمان آبی, اما نشان داد که چرا او را یکی از برتر شات جلو در NWSL در انکار دو یوتا مجازات در چهارم.

همانطور که برای کانادایی ها در فاصله سمت چپ پشت چپمن بازی های برگزار شده است 90 دقیقه در چهار تا از پنج بازی سوفی اشمیت است خیساندن قابل توجهی دقیقه در هافبک و Nichelle شاهزاده به دست آورده او برای اولین بار شروع به جلو در مرحله یک چهارم نهایی پس از استفاده می شود اغلب به عنوان یک جایگزین.

آسمان آبی (شماره 7) در مقابل Chicago Red Stars (شماره 6)

کانادایی ها برای تماشای: آسمان آبی Kailen شریدان (GK, Whitby, Ont.), Evelyne Viens (F, l’ancienne-Lorette, Que.); شیکاگو بیانکا سنت ژرژ (St-Charles-Borommée, Que.)

این نبرد بین تیم با مسلما بهترین دو دروازه بان در لیگ.

وجود دارد بیش از چند علامت سوال در مورد آسمان آبی FC به عنوان چالش های جام, به خصوص با توجه به این که سه بازیکن کلیدی بودند در دسترس نیست به دلیل مصدومیت (کارلی لوید مالوری Pugh, كوچولو, سکس Dydasco) اما به نظر می رسد آنها خود را پیدا کرده اند شیار به عنوان مسابقات منتقل شده همراه است.

مک کال Zerboni رهبری در خط میانی نمی تواند اغراق آمیز باشد. معامله از شجاعت در خارج از فصل 34 ساله بوده است که یابو و آن را مالیده و بر روی هر کس در اطراف او. اگر شما به تماشای هر یک از بازی های خود را, جنیفر Cudjoe احتمالا گرفتار چشم خود را. هافبک ساخته شده این تیم از طریق باز ازمایش های — کمیاب — و به احتمال زیاد کسب بیش از فقط او زمان کوتاه-مدت قرارداد پس از چالش های جام حذفی رسیده است.

بسیاری از موفقیت این تیم آمده است از طریق مطمئن شوید که دست کانادا دروازه بان شریدان. او اجازه تنها سه گل در پنج بازی ها, نوشته شده در سه ملافه تمیز و متوقف کلیدی مجازات در آسمان آبی چهارم نهایی ناراحتی بیش واشنگتن است. او شده است یکی از این تیم رهبران برای کمک به سازماندهی پشت و همچنین ساخت آن کلید موجب صرفه جویی در.

سازمان دیده بان | شریدان آگهی های آبی گذشته روح:

Kailen شریدان از Whitby, Ont., ساخته شده است این بازی پایان ذخیره به عنوان آسمان آبی FC پیشرفته به NWSL چالش جام نداد با 4-3 برنده در ضربات پنالتی بیش واشنگتن روح. 7:05

شیکاگو — فینالیست فصل گذشته گل فقط دو گل در دور مقدماتی اما به لطف یابو fullbacks جولی Ertz (مسابقات نامزد MVP) و کیسی کوتاه و همچنین ایالات متحده دروازه بان تیم ملی الهام Naeher مخالفت با تیم کار خود را برای آنها را قطع.

اما اگر آنها می خواهند برای رسیدن به قهرمانی بازی به ثمر رساند در طول اجرای بازی و نه با تکیه بر یکی خط دفاعی کمک خواهد کرد. از طریق پنج بازی ها, ستاره قرمز ثبت شده فقط 30 عکس (سوم کمترین در لیگ) با تنها 10 بر روی هدف (آخرین).

در اولین NWSL فصل St. Georges نه نگاه به بیرون از محل شروع و در سه بازی از جمله یک چهارم نهایی. او پیش نویس 20th کلی توسط شیکاگو در سال 2019 اما از دست رفته تمام فصل گذشته پس از عمل جراحی زانو.

هر چند او هنوز به کلاه برای کانادا ارشد تیم ملی انتظار می رود او را به نگاه خوب پیش از توکیو بازی های المپیک تابستان آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>