NYPD بوفالو تعلیق ماموران پس از سوء رفتار با معترضان

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Activists walk across the Brooklyn Bridge | Getty Images

فعالان راه رفتن در سراسر پل بروکلین | جاستین Heiman/گتی ایماژ

به روز شده


NYPD است به حالت تعلیق دو نفر از افسران خود را بدون پرداخت هزینه برای رفتار خود در طول Black Lives Matter تظاهرات هفته گذشته شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد صبح روز شنبه — دولت اولین اقدام تنبیهی به سمت پلیس متصل به تظاهرات.

این دو افسر به همراه یک سرپرست است که reassigned هستند رو اضافی اقدام انضباطی پس از ویدئوها به صورت آنلاین پست نشان داد یک افسر پرتاب یک زن به روی زمین و دیگری پایین کشیدن یک تظاهرکننده ماسک به اسپری فلفل توجه به بیانیه ای از کمیسر پلیس درموت شیا مورخ جمعه است. بیشتر تحقیقات de Blasio اضافه شده است.

تبلیغات

“این حوادث … نگران کننده و خلاف اصول NYPD آموزش به عنوان به خوبی به عنوان ماموریت ما از امنیت عمومی” شیا در بیانیه ای گفت:. “اقدامات توسط این ماموران ایستاده جدا از مهار کار از هزاران نفر از دیگر افسران که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای محافظت از کسانی که اعتراض مسالمت آمیز و حفظ همه نیویورکی امن است.”

دو افسر پلیس در بوفالو, n. y. بودند نیز به حالت تعلیق و سپس متهم صبح روز شنبه دوم با حمله درجه یک 75 ساله از معترضان پس از یک ویدئو از این حادثه ویروسی رفت.

د Blasio به دفاع از اقدامات NYPD در طول دو هفته گذشته از اعتراضات در سراسر این پنج بخش نیویورک که موجب تمسخر از بسیاری سابق خود و مشاوران و فعالان نیویورکی که کمک کرد تا رفت و برگشت به اتاق. شهردار نیز اخراج روزنامه نگاران مانند WNYC برایان Lehrer زمانی که آنها ارائه شده او را با ویدئوها از بی خشونت پلیس علیه معترضان گفت که او دیده است متفاوت تظاهرات که پلیس نیست و درگیر شدن در رفتار معترضان متهم کرده اند آنها را در دیگر نقاط شهر است.

“من می خواهم حداقل مداخله حداقل نیروی زیادی داری. این چیزی است که ما از دیدن و من شنیده ام که مقدار زیادی از نمونه هایی از پلیس مذاکره برقراری ارتباط و گرفتن آن را حق” de Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه. “این چیزی است که ما می خواهم برای دیدن در شهر نیویورک و من می خواهم ما را به گذشته این مرحله این درد چند روز و حرکت رو به جلو است.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو ستایش بوفالو شهردار بایرون قهوه ای برای پاسخ سریع.

گفت: “من حق دور پس از بوفالو که من فکر می کنم [دادستان منطقه] باید به آن نگاه کنید. من فکر می کنم وجود دارد مسئولیت کیفری از آنچه من تو را دیدم در این ویدئو. من فکر می کنم که چه شهردار چه منطقه وکیل آیا درست بود و من آنها را تحسین برای اقدام به عنوان به سرعت به عنوان آنها” کومو گفت: در روزانه خود را coronavirus جلسه که پرسید: در مورد اتهامات عنوان شده علیه.

بر خلاف برخی دیگر از ایالات متحده شهرداران دست و پنجه نرم کردن با خشم بیش قتل پلیس در شهرهای خود مانند مینیاپولیس و Louisville, Ky., که در آن جورج فلوید و Breonna تیلور کشته شدند, به ترتیب, de Blasio است به نظر می رسد در هر یک از شبانه پیاده روی و یا خطاب به معترضان به طور مستقیم. و در میان افزایش تماس از شورای شهر به قطع NYPD بودجه شهردار است گفت: این امر می تواند عاقلانه برای هر مطلب از این بخش از لازم بود با توجه به محدودیت های مالی در آورده با کوروناویروس.

“اصلاحات در داخل ساخته شده است NYPD در حال پیشرفت عمیق پیشرفت” د Blasio گفت. “اما برای مردمی که می گویند:” پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس,’ من می خواهم بگویم که راه رو به جلو است.”

شانون جوان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>