برنی ساندرز بود و سرد. این نامزد انتخابات ریاست جمهوری نشسته بود در مجلس سنا مجلسی در هفته گذشته گوش دادن به آدام شیف توضیح دهد که چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید از دفتر و او برگرفته مچاله شدن بافت از جیب خود به خود را پاک و آبریزش بینی. آن را کمک نمی کند که آن را سرد در داخل کاورنو ، ساندرز غالبا در اثر مالش دست خود را با هم و در یک نقطه جمع آنها را تحت ژاکت خود. (الیزابت وارن با استفاده از یک دست گرم.)

من به تماشای سندرز و همکاران خود را از مطبوعات, گالری, لبه fishbowl سنا تبدیل شده به ساعت ها طی چند روز. و آنچه که بیشتر قابل توجه بود تضاد بین نامزد انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز که یکی از شاید فقط دو یا سه نفر به احتمال زیاد به رهبر بعدی حزب دموکرات و سناتور برنی ساندرز معروف انزواطلب در اتاق بالایی که به ندرت تعامل با همکاران خود در طول روز دادگاه ارائه.

روز چهارشنبه من در آیووا برای نهایی روز قبل از قفقاز. با چهار تن از رقبای خود ریاست در مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه جو بایدن حال دولت تقریبا به خود و تضاد با ساندرز گفتن بود. در حالی که در واشنگتن من به تماشای ساندرز در تلاش برای ایجاد هیجان در میان سنا و همکاران در آیووا من به تماشای جو بایدن نامزد با بیشترین سنا تاییدیه مبارزه برای ایجاد شور و شوق در میان گروه کوچکی از رای دهندگان در کانسیل بلوففس در نبراسکا مرز.

بایدن یک موجودی از مجلس سنا. ساندرز است که یک موجودی از مبارزات انتخاباتی. رعایت آنها را پشت به پشت در این دو تنظیمات کمک به روشن شدن قبل از انتخاب رای دهندگان.

چگونه رای دهندگان تصمیم می گیرید چه چیزی را از این کنتراست — یک نامزد که به نظر می رسد خسته توسط مجلس یکنواختی را دوست دارد و سر و صدا از جمعیت و یک نامزد که رشد در اتاق عقب واشنگتن و در یک در یک تنظیمات با رای دهندگان اما در تلاش برای تحریک توده ها می تواند تعیین کند که چه کسی برنده نامزدی حزب دموکرات.

ساندرز به ندرت به نظر می رسد خوشحال می شود در هر نقطه اما او به نظر می رسید به خصوص بی قرار نشسته در میز چوبی در مرکز دموکراتها نیمی از اتاق. او به ندرت در زمان یادداشت ها. چهره اش قرمز. او fidgeted و به نظر می رسید و نمی دانم چه چیزی را با دست خود. او مالیده معابد. او را برداشته و خود را مالیدند ، در یک نقطه او به سادگی خیره شد به اتاق و سر خود را بصورت تماسهای مکرر. یک شب به عنوان مجموعه مقالات رفت و اواخر او بدبختانه از طریق به پایان بسته اسلاید است که مدیران دست به ظاهر در تلاش برای تعیین زمانی که آن را بیش از خواهد بود. او عبور آغوش او در صندلی خود تکیه داد و کشیده اش شش پا فریم تا پاهای خود را نزدیک به وارد فضای بین سنسور. رابرت منندز و جک رید در ردیف در مقابل او.

ساندرز است 78 که باعث می شود او هشتم-قدیمی ترین سناتور در یک بدن است که شناخته شده است به عنوان یک gerontocracy. به عنوان انتظار می رود برای یک مرد هم سن و سال خود در طول محاکمه ساندرز در زمان استراحت بیشتر از هر کس دیگری مشاهده کردم تست صبر بهداشت ، بن کاردین که نشسته به حق خود و کسی که ساندرز تا به حال به حرکت در اطراف هر بار که او خود را به سمت چپ راهرو.

در طول پرش در دادگاه سنا اجتماعی می شود. تعجب آور مکالمات شکستن: هنجار ایسن وکیل کار برای خانه مدیران و پت Cipollone کاخ سفید مشاور گرمی چت; سنسور. چاک Grassley (R-Iowa) و تام Carper (D-Del.) تکان دادن دست برای تا زمانی که آنها به پایان رسید تا تنها با نگه داشتن دست در حالی که آنها صحبت کردیم; Tim Kaine و John Cornyn های خنده. برای قرار دادن آن ملایم که نه ساندرز’ چیز. او به ندرت با همکاران خود و اجازه دهید به تنهایی جمهوریخواهان در طرف دیگر اتاق. وجود دارد به اشتراک گذاشته intimacies بین سناتورها که روشن شد به شما به عنوان دیده بان آنها را برای ساعت. علامت هشداردهنده و مایکل بنت که نشستن در کنار یکدیگر اغلب ساخته شده هر یک از دیگر با نفس بریده بریده. سوزان کالینز و لیزا Murkowski که به اشتراک گذاشتن برخی از شک و تردید در مورد ادب و نزاکت از مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار گاهی رد و بدل دانستن زمانی که نگاهها بیت از شواهد محکم مورد بررسی قرار گرفتند. ساندرز نیست شریک شدن در شبیه تعاملات اجتماعی.

این دقیقا اخبار. ساندرز همواره یک انزواطلب در اتاق. اما آنچه باعث می شود آن را بسیار نامطلوب به دیده بان نزدیک است که آن رخ می دهد فقط به عنوان مبارزات انتخاباتی خود گرفته است. به عنوان آزمایشی آغاز یک گنجینه ای از رای گیری داده گفت یک داستان جدید در مورد انتخابات ریاست جمهوری. ساندرز به دست آوردن زمین در آیووا و نیوهمشایر او باقی مانده رقابتی در نوادا و او گره خورده بود با بایدن در کالیفرنیا دولت با دموکراتیک ترین نمایندگان. الیزابت وارن ثابت کنه به سمت پایین تا به حال اجازه ساندرز به حدی تحکیم چپ در حالی که بایدن هنوز مبارزه با رقبای متعدد در این مرکز است. واشنگتن دموکرات حداقل pro-ساندرز حوزه بود که به اشتباه معتقد بودند که ساندرز یک نیروی صرف شده در سال گذشته که به تازگی و رای گیری موج — از تازه واردان الیزابت وارن و پیت Buttigieg کشف و ضبط رسانه, توجه, به طور ناگهانی به حال به دست بگریبان شدن با این واقعیت است که او می تواند برنده اول سه متحده است.

اما حداقل از این گالری وجود ندارد که ساندرز حال بازگشت به سنا یک قهرمان فتح. اتاق پر شده بود با رقبا بودند که در تلاش برای گرفتن ساندرز و یا که در حال حاضر کاهش یافته است خارج از مسابقه: بنت ctq, Cory Booker, کریستن جیلیبرند کامالا هریس. زمانی که ساندرز تبدیل سر خود را چند درجه به سمت چپ او تا به حال یک خط دید به الیزابت وارن که به تازگی متهم او را از تماس با او و دروغگو در تلویزیون ملی.

در Des Moines ساندرز است که یک راک استار بشم. در واشنگتن او نشسته به تنهایی و سکوت در میان مردم او را به زودی می تواند منجر مطمئنا دانستن او نه خود را انتخاب کنید. زمانی که او به اطراف نگاه کرد او چند میز را به سمت چپ یا راست او را دیدم پنج سناتور که به تایید نامزدهای دیگر در مسابقه. تنها سنا همکار به او پت Leahy, که همچنین از ورمونت.

“این غیر معمول نیست برای یک قانونگذار است که یک انزواطلب و یا ماوریک یا در غیر این صورت کار نمی کند در درون ساختارهای موجود به مطلب خوبی توسط عموم مردم” گفت: سناتور. برایان Schatz که نشسته است به طور مستقیم در پشت ساندرز و قصد ندارد در حمایت هر کسی در اصلی. سوسیس-روند ساخت تقریبا همیشه باعث می شود در دراز مدت موثر قانونگذاران منفور.

Schatz افزود: برخی از نکات دقیق وظریف به نظر ساندرز به عنوان صرفا یک بخیل. “او یک backslapper نوع, اما نه او ضد اجتماعی” Schatz گفت. “او می تواند خود را به ساختگی با مردم و او کمرویی در مورد او در سطح فردی. اما او نه طبیعی متولد سیاستمدار از یک Robert Caro کتاب است.”

این است که در حال حاضر ماهیت دموکراتیک مبارزه: یک مسابقه تعریف شده توسط maverick سوسیالیستی که ارزش غیر قابل انعطاف می ایستد در سراسر طیف وسیعی از مسائل در مقابل یک حزب بی باک که به دنبال بازگشت به یک نوع اجماع واشنگتن سیاست گذاری است که ممکن است دیگر وجود داشته باشد (اگر آن را تا به حال انجام).

چهارشنبه شب پس از تماشای سنا محاکمه برای چند روز من به تماشای بایدن او آشنا بیخ و بن سخنرانی قبل از اینکه متوسط جمعیت در کانسیل بلوففس. ساندرز هنوز گیر در واشنگتن و فاصله بین دو نامزد بود هرگز starker. بایدن معرفی شد توسط یک آتش نشان از اتحادیه است که او را تایید و ترویج بایدن برای شروع سخنان خود با یادآوری سه افتضاح حوادث در زندگی خود را که در آن آتش نشانان او را نجات داد و یا اعضای خانواده خود است. آنها استخراج شده دو نفر از فرزندان خود را از غرق تصادف که منجر به کشته شدن همسر اول خود و کودک در اواخر سال 1972 است. آنها کمک کرد تا او را به بيمارستان به صورت اورژانس جراحی مغز هنگامی که او تا به حال یک آنوریسم در سال 1988. و در سال 2004 هنگامی که رعد و برق زده بایدن را دلاور خانه و شروع یک آتش سوزی در آشپزخانه, آتش نشانان به سرعت موجود فروغ. بر خلاف Sanders, بایدن این است که همه انسان ارتباط شخصی و داستان گفتن.

هر چند او تنظیم بشه تا حدودی به پاسخ به منتقدان قلب بایدن سخنرانی هنوز هم شامل paean به سنا که در آن روابط مهم تر از هر چیز دیگری است و آنچه مهم است این است که هرگز به عنوان او آن را قرار می دهد سوال یک همکار انگیزه تنها قضاوت خود را. بایدن حتی به نقل از دیوید بروکس در مورد بازگرداندن امریکا “اخلاقی پارچه.” روز چهارشنبه وی افزود خاص انتقاد در مورد خطرات ناشی از حمله به یک همکار قانونگذار به عنوان مثال “در جیب” یک صنعت. هنگامی که شما شخصی او اصرار داشت که معاملات نمی تواند انجام شود.

این است که در سمت تلنگر از ساندرز نقص. ساندرز شانه خالی روابط و برخورد به گسل در حالی که بایدن fetishizes آنها را به یک گسل. ساندرز با توجه به هیلاری کلینتون اخیر سخت ارزیابی است کسی که “هیچ کس را دوست دارد” و “هیچ کس می خواهد به کار” در مجلس سنا اما در آیووا او خشن جمعیت و واقعی ستاره راک کمپین برای او. بایدن معشوق رقم در میان دموکرات ها در سنا و مشکل محرک مخاطبان در آیووا.

در این میان یک استیضاح دادگاه است که در مورد یک طرح برای تعریف بایدن به عنوان شخصا فاسد در جیب بزرگ اوکراین! — بایدن استدلال در مورد روابط صدا و توخالی است. او به نظر می رسد به رسمیت شناختن این. در کانسیل بلوففس بایدن به سرعت چرخد و به شاید موثر تر گام در مورد چگونه حزب جمهوری خواه در تلاش بود تا او را از بین ببرد زیرا آنها معتقد بودند او می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آنها در حال تلاش به لام من برای جلوگیری از, من,” او گفت:. در این زمان جمعیت تحسین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im