مقامات پروب تهدید coronavirus bioweapon

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پنتاگون و جامعه اطلاعاتی در حال قدرتمند تر بررسی احتمال این که دشمنان می تواند با استفاده از رمان coronavirus به عنوان یک bioweapon با توجه به دفاع و مقامات اطلاعاتی در یک شیفت است که نشان دهنده امنیت ملی دستگاه’ در حال تحول شناخت ویروس و خطرات آن.

مقامات تاکید کرد که تغییر معنا نیست که آنها معتقدند این ویروس به صورت هدفمند ایجاد می شود weaponized—جامعه اطلاعاتی است که هنوز هم در حال بررسی این ویروس بالقوه ریشه دارد اما در حال حاضر هیچ اطلاعات یا شواهد علمی برای حمایت از این نظریه که آن را از یک آزمایشگاه در چین مردم در جریان این موضوع گفت.

در ضمن جامعه اطلاعاتی نیز آغاز شده است بازی کردن پتانسیل برای بد بازیگران تسلیحاتی به این ویروس به ویژه در برابر سطح بالا اهداف و وزارت دفاع به تازگی تغییر تمرکز خود را به سمت نظارت بر امکان نزدیک تر گفت: سه نفر آشنا با این موضوع.

پنتاگون شیمیایی و بیولوژیک دفاع برنامه که نقش کلیدی در اجرای DoD استراتژی برای مقابله با سلاح های کشتار جمعی همچنان به حمایت از DHA HHS و FEMA Covid-19 اقدامات متقابل مانند آزمایش واکسن, ماسک فیلترهای ماسک و غربالگری ماشین آلات گفت: پنتاگون سخنگوی سرهنگ سرهنگ مایک اندروز. این شامل بیش از 150 میلیون دلار از CBDP سرمایه گذاری در تشخیص واکسن درمان و قابلیت های مدل سازی ،

اندروز کاهش یافته است به نظر که آیا وزارت دفاع در حال بررسی امکان خصمانه بازیگران weaponizing ویروس.

این روشن نیست که چه چیزی منجر به افزایش تمرکز بر روی خطرات ناشی از Covid-19 پرخوری جلوگیری کنیم ؟ —برای مثال آیا مقامات اطلاعاتی نشان می دهد افزایش تهدید. یک مقام دفاعی گفت: از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ خطر هنوز هم “به نظر می رسد کاهش خطر نگرانی” با اولیه سوالات حول این ویروس ریشه ها و چه دولت چین می دانستند در مورد آن زود است.

اما ارشد سابق پنتاگون گفته است که یک برنامه ریزی هماهنگ تلاش است که به طور معمول اجرا برای هر خطر خاص بردار از جمله پتانسیل استقرار یک bioweapon و تهدید رمان coronavirus نباید هر گونه متفاوت است.

“یک bioweapon چیزی است که به نظر می رسد مانند یک مهمات — آن را فقط به یک پاتوژن گفت:” اندی وبر که در خدمت به عنوان معاون وزیر دفاع هسته ای و شیمیایی و بیولوژیک دفاع از برنامه های تحت ریاست جمهوری اوباما ، “در حالت طبیعی خود جریان virus می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک bioweapon کمتر پیچیده شدند. و یا برای یک ملت-دولت با پیشرفته تر سلاح های بیولوژیکی برنامه این ویروس می تواند با توجه به ویژگی های پیشرفته.” و آن را می توان با استفاده از به راحتی در دسترس ابزار مانند یک مه پاش یا یک بطری اسپری, او گفت:.

یکی دیگر از سابق گفت: دولت که خصمانه بازیگر مایل به تسلیحاتی رمان coronavirus به احتمال زیاد نمی خواهد دستکاری ویروس خود را به عنوان که ترک یک امضا. این بازیگر بد تر خواهد بود به احتمال زیاد آلوده کسی با طبیعی ویروس و باید که فرد گسترش آن در مناطق آباد توسط افراد آنها می خواهند به هدف.

گسترش سریع Covid-19 در میان خدمه ناو یو اس اس تئودور روزولت نشان می دهد خطر: شیوع این ویروس به طور موقت فلج هسته ای-صفحه ناو هواپیمابر در وسط اقیانوس آرام استقرار ضربه زدن به آن از خدمات برای هفته های آلوده کاپیتان کشتی و تخم ریزی یک بحران است که موج تمام راه را تا نیروی دریایی زنجیره ای از فرمان.

ارشد نیروی دریایی رهبران هنوز هم نمی دانم که در آن شیوع سرچشمه — آنها در ابتدا اعتقاد بر این ملوانان به ارمغان آورد این پردازنده در طول یک پورت به ویتنام اما در حال حاضر فکر می کنم در درجه خدمه ممکن است آلوده به کشتی در طول روال عرضه مجدد پرواز. اما این حادثه برجسته نظامی آسیب پذیری نامتقارن تهدید یک weaponized ویروس می تواند در برخواهد داشت.

وزیر دفاع علامت Esper گرفته شده در مراحل شدید برای اطمینان از نظامی نیروهای مستقر هستند Covid-رایگان. در ماه مارس او صادر 60 روز مهلت قانونی برای تمام داخلی و بین المللی سربازان, سفر به تاخیر انداختن استقرار و موقت وظیفه تکالیف. اعضای خدمات استقرار در خارج از کشور و یا آمدن به خانه باید انجام نوعی از 14 روز در قرنطینه. این شامل زیردریایی خدمه و واحدهای عملیات ویژه.

اما Esper نیز اذعان محدودیت. “به من بگویید چه کار کنم شش پا فاصله در یک حمله زیردریایی از او پرسید: خبرنگاران در ماه مارس است. “یا چه کار کنم که در یک بمب افکن با دو خلبان نشسته در کنار هم?”

وبر در حال حاضر عضو ارشد شورای راهبردی خطرات اشاره کرد که خطر ابتلا به کروناویروس در حال repurposed به عنوان یک سلاح تهاجمی را افزایش می دهد که بیشتر آموخته است در مورد این بیماری است که به احتمال زیاد یکی از دلایل امنیت ملی جامعه آغاز کرده است به احتمال جدی است. “از نظر بیوتروریسم Covid بسیار قابل دسترس است,” او گفت:. “نمونه های در دسترس هستند در سراسر جهان است.”

یکی دیگر از ارشد سابق پنتاگون رسمی که نخواست نامش فاش شود به بحث bioweapon پاسخ تلاش های که به طور معمول شامل “تعامل با متحدان و شرکای خود به بحث در مورد هر یک از واقعی و یا یک تهدید بالقوه بردار هدف از مقامات فردی از اهمیت سراسر کشورهای کلیدی” و وزارت دفاع نیروی حفاظت. عملیاتی گزینه را در نظر گرفته و gamed از این مقام گفت.

Biodefense کارشناسان می گویند خطر Covid-19 بودن weaponized در مقیاس بزرگ است که کم آن بسیار عفونی طبیعت است که به احتمال زیاد نتیجه معکوس در هر گروه در تلاش برای گسترش آن است. اما متوقف نشده بازیگران بد از تلاش با توجه به هشدار FBI ارسال محلی سازمان های پلیس در ماه گذشته: “اعضای گروه های افراطی در حال تشویق یکدیگر به گسترش این ویروس اگر قرارداد از طریق مایعات بدن و تعاملات شخصی” خواندن یک بولتن برای اجرای قانون به دست آمده توسط ABC.

به طور جداگانه یک دولت گفت: با توجه به سیاسی در ماه گذشته است که چشم انداز عمدی قرار گرفتن در معرض هدف قرار دادن ایالات متحده کارکنان دولت “یک نگرانی است” و اشاره کرد که وزارت دفاع “تحمیل کرده است بسیاری از محدودیت های مسافرتی” با وجود یک مقدار مشخصی از قرار گرفتن در معرض بودن “اجتناب ناپذیر است.”

“دشمنان تنها به رعایت ویران است که این بیماری همه گیر است wreaking به می دانم که اگر آنها می خواستند برای راه اندازی یک بیوگرافی حمله می تواند انجام بسیاری از آسیب” گفت: وبر. “آن را نیز فراهم می کند سود اضافه شده برخی از deniability قابل قبول. واضح است که پتانسیل مقاومت در خود جمعیت — اما بسته به دشمن آنها ممکن است فقط مهم نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>