تازه کردن ها از روی لئامت دادن در برابر استدلال استیضاح در مجلس سنا, Alan Dershowitz به نظر می رسد در این نمایش از طریق ماهواره از واشنگتن در روز چهارشنبه صبح و مصاحبه این بود که فقط به عنوان دیوانه به عنوان شما ممکن است تصور است.

از آغاز میزبان تا به حال غیر منتظره ای سخت نگه داشتن زمان Dershowitz در مسیر خود را به عنوان filibustered در مورد تدوین کنندگان’ نیت و او را تازه کشف نظریه که رئیس جمهور باید از ارتکاب جرم به خارج از دفتر. خواسته به نام یکی دیگر قانون اساسی گفت که معتقد است که Dershowitz شروع به صحبت کردن در مورد “در سال 1867 رئیس دانشکده حقوق کلمبیا مدرسه…”

“صبر کنید” مدیر گلدبرگ Whoopi قطع شود. “در سال 1492 کلمبوس میره دریاهای آبی, اما من نیاز ما به حرکت می کند.” زمانی که او حاضر به حرکت در, او به او گفت, “در اینجا چیزی Alan شما نمی خواهید برای دریافت هر زمان چون شما رو چهار نفر در تلاش برای پاسخ به سئوالات. بنابراین من درخواست شما را به حرکت سریع تر.”

او ادامه داد: به فشار نقطه خود را با این استدلال که دانشمندان تنها با در نظر گرفتن این موقعیت به دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که استیضاح. “اگر هیلاری کلینتون بودند که استیضاح آنها می خواهم همه در کنار من,” او گفت که Joy Behar فریاد زد “که فقط مزخرف!”

“بنابراین من در حال حرکت شما یا من برش شما یکی یا دیگری در حال رفتن به اتفاق می افتد” گلدبرگ اضافه شده به سلامتی از مخاطبان “من نمی خواهم به این ستیز اما ما فقط چند دقیقه.” زمانی که Dershowitz با صدای بلند خندید و در پاسخ او گفت: “شما در حال خنده. من همیشه احترام به شما و شما همیشه احترام به من. بنابراین من نیاز به حرکت ما است.”

با آن او با بازی یک کلیپ از Dershowitz ساخت برعکس استدلال در مورد ضرورت جرم و جنایت در طول کلینتون استیضاح. همه او واقعا می تواند انجام دهد این بود که یک شوخی در مورد ظاهر خود را در سال 1998—”اول از همه من می خواهم به اعتراف یک چیز من مرده اشتباه در مورد کوتاه کردن مو”—و می گویند که او “تغییر ذهن خود” در مورد بسیاری از چیزهایی که در طول سال.

اما به عنوان آفتابی Hostin سپس با اشاره به حتی اگر شما نیاز به یک “جرم” را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دفتر پاسخگویی در حال حاضر مشخص است که تهمت تصمیم به خودداری از کمک به اوکراین غیر قانونی بود.

“آنها نمی گویند که هیچ, هیچ, هیچ,” Dershowitz گفت. “سانی من به شما بگویم چه اجازه شرط $1,000 به کمک به صلح اسرائیل و فلسطین.” به عنوان او در حفظ موقعیت خود او در تضاد است که سازمان گفت: “آنها هیچ صلاحیت به این نتیجه آن یک جنایت است. علاوه بر این گائو مرده است اشتباه است. رئيس جمهور انجام سیاست خارجی است. او حق خودداری بودجه.”

زمان Dershowitz شروع به نقل آبراهام لینکلن گلدبرگ می تواند شنیده خوراکی “اوه خدا!” و تمام که شد قبل از مگان مک کین کردم شانس خود را به یک سوال بپرسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de