بهداشت حرفه ای گزارش می یابد COVID-19 تحقیقات در شرکت کارگیل رودخانه بالا گیاه را شامل نمی شود کارگر نمایندگی

آلبرتا ایمنی و بهداشت شغلی پیدا کرده است که شرکت کارگیل به تلاش برای تعامل کارگر نمایندگی آن را به عنوان بررسی آنچه منجر به شیوع COVID-19 در میان کارگران در آن گوشت-بسته بندی تسهیلات در رودخانه بالا.

ادامه مطلب: آلبرتا گزارش 96 موارد جدید COVID-یکشنبه 19; 70% از کل موارد در حال حاضر بهبود

با توجه به یک گزارش از بهداشت حرفه ای, شرکت کارگیل انجام تحقیقات بدون مشارکت مشترک پيشگيري و سلامت کمیته ایمنی که لازم است تحت آلبرتا بهداشت حرفه ای و ایمنی عمل می کنند.

“فعلی بهداشت حرفه ای بررسی تا کنون نشان می دهد شرکت کارگیل را رد کارگر نمایندگی در محیط کار ایمنی و بهداشت فرآیندهای نقض بهداشت حرفه ای عمل” UFCW محلی 401 سخنگوی مایکل هیوز گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه.

“این اتفاق می افتد که ما در حال تلاش برای افزایش نگرانی ها در مورد COVID-19 خطر. شیوع نشان می دهد ما ثابت کرده اند که حق در مورد آن خطر و شرکت کارگیل ثابت شده اشتباه است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: شرکت کارگیل گوشت-بسته بندی کارخانه در رودخانه بالا آلتا., بازگشایی میان در حال انجام مذاکرات با اتحادیه

اخبار جهانی به دست آمده بهداشت حرفه ای گزارش از ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران محلی 401 اتحادیه است که نشان دهنده شرکت کارگیل کارگران است.

“اگر هیچ مناسب بررسی شده است انجام می شود, چگونه می توان مطمئن بود که محل امن است در حال حاضر ؟ چگونه می توانیم مطمئن باشید که وجود خواهد داشت نه بیشتر شیوع?” هیوز گفت.

شرکت کارگیل این گیاه در شمال رودخانه بالا است که این سایت یکی از بزرگترین COVID-19 شیوع بیماری در آمریکای شمالی با بیش از 1500 موارد مربوط به گیاه و 945 کارگران که آزمایش مثبت برای ویروس.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

شماره جدید منتشر شده توسط این استان در روز یکشنبه نشان داد که وجود دارد در حال حاضر 58 فعال موارد در میان کارگران در کارخانه و 893 بهبود یافته اند.

Hiep Bui یک ویتنامی ملی که مشغول به کار در این کارخانه برای بیش از دو دهه پس از آلوده شدن با این ویروس.

ادامه مطلب: Coronavirus: یکی دیگر از شرکت کارگیل, گوشت, گیاهی, مجموعه, نزدیک به دلیل برای COVID-19 شیوع

در آن گزارش بهداشت حرفه ای دستور داده است تا شرکت کارگیل به:

  • گزارش هر کارگر جدید COVID-19 عفونت
  • انجام تحقیقات به شرایطی است که منجر به عفونت کارگر
  • تهیه گزارش با یافته های تحقیقات
  • ارائه گزارش به بهداشت حرفه ای و مفاصل پيشگيري ایمنی و سلامت کمیته

به گفته یک سخنگوی آلبرتا وزارت کار در شرکت کارگیل صادر شده است توسعه تا مارس 18 برای تکمیل تحقیقات خود را با مشارکت مشترک پيشگيري ایمنی و سلامت کمیته.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“شرکت کارگیل شد ‘عدم رعایت’ از بهداشت حرفه ای عمل می کنند و یک نظم جدید بود و نه صادر شده علیه شرکت کارگیل. به بهداشت حرفه ای افسر داده است کارگیل زمان بیشتری را برای تکمیل تحقیقات خود را و بیشتر شامل کارخانه مشترک ایمنی و بهداشت کمیته. آن است که مشترک در طول تحقیقات برای بهداشت حرفه ای افسران مستقیم کارفرما را در نظر بگیرید اطلاعات تکمیلی به عنوان بخشی از تحقیقات” شرکت کارگیل سخنگوی گراهام سفید در بیانیه ای گفت به اخبار جهانی است.

“شرکت کارگیل به طور کامل در نظر دارد در همکاری با بهداشت حرفه ای افسر و جهت را در نظر بگیرید توصیه های بیشتر از این کمیته ، به بهداشت حرفه ای مسئول خواهد بود قانونی ملزم به موضوع توقف کار سفارش اگر این گیاه یافت می شود. شرکت کارگیل صادر نشده بود توقف سفارش کار.”

حسن Yussuff رئیس کنگره کار کانادا به نام يافته در بهداشت حرفه ای گزارش نگران کننده اما انتظار این شرکت مطابق با خواسته های ذکر شده توسط بهداشت حرفه ای.

“در صورت عدم وجود اتحادیه دخالت اساسا این شرکت تماس همه عکس ها و ما می دانیم که آنها واقعا نمی تواند صحبت می کنند به نمایندگی از کارگران بدون ایمنی و سلامت کمیته به طور کامل درگیر در این تحقیقات که در حال وقوع است در محل کار” Yussuff گفت.

“من فکر می کنم آن را به یک اعتبار از آنچه این اتحادیه شده است گفت: عموم پس از شیوع عفونت در این گیاه و پس از آن کارگران و خانواده از دست دادن زندگی خود را به عنوان یک نتیجه از آن است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: چگونه coronavirus همه گیر می تواند تغییر پردازش گوشت در کانادا

در تاریخ 1 مه UFCW محلی 401 زمینه اقدام قانونی به دنبال توقف کار منظور از بهداشت حرفه ای با استناد به نگرانی های بیش از فاصله اقدامات در داخل مرکز.

این اتحادیه همچنین در زمینه ناعادلانه کار عمل شکایت علیه هر دو شرکت کارگیل و آلبرتا دولت است.

شرکت کارگیل بازگشایی رودخانه بالا گیاه در مارس 4 پس از دو هفته تعطیلی.

به گفته این شرکت این گیاه بازگشایی با سلامت اقدامات مانند دما چک اجباری ماسک صورت و سایر تجهیزات حفاظتی پیشرفته مطابق با اصول بهداشتی و افزایش فاصله فیزیکی.

هر دو اتحادیه و شرکت کارگیل شرکت در میانجیگری قبل از این کارخانه را بازگشایی و یک جلسه برنامه ریزی شده است با Alberta روابط کار هیئت مدیره در روز پنج شنبه و جمعه.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر