‘نفت در نابرابری آتش’: چگونه کاهش بیکاری کمک می تواند گسترش شکاف ثروت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

چگونه کنگره تصمیم می گیرد به کمک دهها میلیون نفر از کارگران بیکار در طول همه گیر می تواند تعیین کند که آیا استارک شکاف بین امریکا فقیر و غنی ادامه خواهد داد به گسترش در میان یک بحران است که در حال حاضر آمار بالاترین حقوق بگیران سخت ترین.

رکود اقتصادی در طول تاریخ بوده است مخرب تر برای فقرا است. اما در coronavirus ناشی از رکود اقتصادی کارگران کم درآمد هستند نامتناسب وابسته به افزایش مزایای بیکاری در بخشی به دلیل خاموش شدن ناگهانی باید از بین برود دستمزد پایین در فرد فرصت های شغلی در صنایع مانند مهمان نوازی و خرده فروشی — و آن را ساخته اند خطرناک است اگر نه غیر ممکن است به جستجو برای دیگر مباحث است.

بیش از دو سوم از کسانی که درآمد حقوق و دستمزد کمتر از $25,000 در حال حاضر از کار با توجه به تازه ترین آمار بررسی آمار و اطلاعات — یک عدد است که افزایش یافته است در هفته های اخیر حتی به عنوان عالی-دستمزد بخش نشان داده اند که پتانسیل نشانه هایی از بهبود.

پایین سه ماهه دستمزد بگیران را تشکیل می دهند یک سوم کامل از تمام دریافت کنندگان دریافت مزایای بیکاری یک نسبت بیشتری نسبت به سایر بخش های دولت آمریکا در بر داشت. و آنها حداقل به احتمال زیاد به صرفه جویی در به در تکیه به آب و بحران است.

در حال حاضر کنگره به نظر می رسد آماده به طور چشمگیری کاهش یک برنامه فدرال است که ارائه شده است اضافی 600 $در هر هفته برای بیکاری کارگران از بهار عواقب ناشی از آن به شدت سقوط خواهد کرد در کمترین دستمزد کارکنان اقتصاددانان هشدار می دهند. که می تواند باعث تشدید در حال حاضر سرسام آور ثروت و درآمد تقسیم شده اند که در حال رشد و برای چندین دهه است که در حال بزرگتر در ایالات متحده از هر کشور دیگری در G-7, یک گروه از عمده کشورهای توسعه یافته است. و آن را می تواند صدمه دیده است کارگران از رنگ خاص است که در مقایسه با نسبت جمعیتی کم درآمد.

“وجود دارد یک خطر بزرگ است که آن را به ترکیب موجود نابرابری گفت:” چاک کالینز یک مدیر با موسسه مطالعات سیاست های مترقی فکر می کنم تانک. “بسته به اینکه چگونه هر دو اورژانس محرک پاسخ و بازیابی طراحی شده می تواند پرتاب نفت در نابرابری آتش است.”

فزاینده نابرابری قابل توجهی اثرات موج دار شدن اقتصاددانان می گویند و می تواند کمک های سیاسی و مالی و بی ثباتی در این کشور وخیم تر شدن رکود اقتصادی. آژانس رتبه بندی moody’s رتبه اعتباری رتبه بندی خدمات این ماه پرچم مداوم و رو به رشد نژادی و نابرابری درآمد در ایالات متحده آمریکا به عنوان “قوی نیروهای” که در حال تشدید اجتماعی در خطر است و می تواند تاثیر منفی اقتصادی کشور و نهادی قدرت است.

در همان زمان بسیاری از اقتصاددانان استدلال می کنند که آن را تبدیل به سخت تر و گران قیمت برای جامعه در دراز مدت به کمک به محروم ترین کارگران امروز است. هیلاری Hoynes یک استاد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی که تمرکز بر نابرابری اقتصادی گفت: کودکانی که با کیفیت پایین تر و مقدار غذا را کاهش آموزشی, نتایج و کمتر رفاه اقتصادی در سراسر بزرگسالی است.

“وجود دارد یک راه که در آن انجام نمی دهد به اندازه کافی امروز در حال رفتن به شما هزینه بیشتر در آینده,” او گفت:.

در حال حاضر ثروت تقسیم چشمگیر است: بالا 20 درصد از این کشور برگزار شد و بیش از سه چهارم از تمام ثروت خانواده در سال 2016 با توجه به یک موسسه بروکینگز تحلیل مالی مصرف کننده داده ها. پایین 20 درصد برگزار فقط 2 درصد است.

Coronavirus بحران تقریبا قطعی است به بدتر است. یک گزارش ممکن رهبری از اقتصاددانان صندوق بین المللی پول پیدا کردم که اخیر عمده شیوع بیماری از جمله H1N1 و ابولا بدتر نابرابری درآمد برای پنج سال فراتر از حوادث. بدون “عمدی و تلاش شدید برای حفاظت از آسیب پذیرترین اقشار جامعه” coronavirus’ اثر نابرابری می تواند بیشتر از حوادث قبلی آنها هشدار داد.

کاهش سطح بیکاری کمک در حال حاضر زمانی که تعداد مدعیان بیکاری در حال افزایش است و همانطور که داده ها نشان می دهد تقریبا یک شغل برای هر چهار نفر افراد بیکار نیز مانع از بهبودی توسط جرقه یک افت در هزینه و کاهش میزان پول در جریان را از طریق اقتصاد تحلیلگران می گویند.

همانطور که از اوایل ماه جولای کم درآمد مصرف کنندگان قطع کرده و هزینه های خود را با فقط 2 درصد از ژانویه سطح با توجه به تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه هاروارد اقتصاددانان عمدتا به دلیل دستمزد خود را حمایت می شد با ترکیبی از مزایای بیکاری و محرک چک.

به عنوان کنگره جستجو برای راه هایی برای تحریک اقتصاد بسیاری از اقتصاددانان می گویند بیکاری کمک یکی از سریعترین و موثر ترین راه برای دریافت پول نقد به طور مستقیم به دست کسانی که به آن نیاز دارید. دستمزد پایین کارگران هستند به احتمال زیاد به صرف هر پول کمک بلافاصله. و با وجود آن بمانند هزینه $1 صرف بیمه بیکاری موجب حدود 1.61 در فعالیت های اقتصادی در دوران رکود بزرگ با توجه به گزارش سال 2010 توسط دانشگاه پرینستون اقتصاددان آلن چشم بند اسب و مودی اقتصاددان ارشد علامت زندی.

“اگر ما مردم بیمه بیکاری اگر ما مردم توانایی برای تغذیه خانواده خود ما کل اقتصاد بیرون می آید بهتر است در طرف دیگر از این گفت:” مارتا Gimbel یک کار اقتصاددان با گروه خیریه اشمیت آتی.

در ضمن دیگر بیکاری همچنان بالا بیشتر ادواری پیامدهای افزایش بیکاری تبدیل شده برای کارگران در حال حاضر وابسته به خود هفتگی نفع چک. و دفتر بودجه کنگره پیش بینی در اوایل این ماه که بدون بیشتر هزینه های دولت فدرال نرخ بیکاری می تواند باقی می ماند افزایش برای سال — و نه دوره نقاهت به آن قبل از همه گیر در سطح بیش از یک دهه.

“مردم نمی خواهید به قادر به پرداخت اجاره. آنها می توانند در صورت سلب حق اقامه دعوی. آنها ممکن است دندانه دار کردن بدهی کارت اعتباری بزرگ که با آنها باقی بماند برای سال. رتبه بندی اعتباری خود را در حال رفتن به تحت تاثیر قرار, و این آسان نیست برای رفع” گفت: میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه. “این فوق العاده گران به فقیر در ایالات متحده است.”

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که در ابتدا مخالف هر گونه گسترش و افزایش مزایای بیکاری و باقی مانده تقسیم بر مسیر رو به جلو در حال حاضر فشار برای یک سطح پایین تر از کمک های اضافی را در محل باقی می ماند. آنها می گویند 600 دلار افزایش بیش از حد اغلب فراهم می کند کارگران با بیش از آنها در حالی که در محل کار و در نتیجه فراهم می کند یک عامل بازدارنده برای بازگشت به شغل خود.

سناتور. جان Barrasso وایومینگ سوم-رتبه بندی سنا از حزب جمهوری خواه با انتقاد از “پاداش” $600 چک روز چهارشنبه به عنوان یک “سنگین مرطوب پتو در اقتصاد ما” که “متوقف کردن مردم از گرفتن در کار باشد.”

“شما نمی توانید پرداخت مردم بیشتر به کار نسبت به کار” Barrasso گفت: در فاکس نیوز.

دموکرات ها در ضمن در حال حاضر رای به گسترش اضافی 600 دلار در هفته آخر ژانویه.

تشکر. همین Beyer (D-Va.), معاون رئیس کنگره مشترک اقتصادی کمیته اذعان کرد که در حالی که مرحله به تنهایی نمی کاهش نابرابری درآمد “آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که حداقل نه آن را بدتر کند.”

“تا کنون ما اجتنابانگور از خشم’ سناریو از میلیون ها نفر از آمریکایی ها گرسنه — از مردم از دست دادن خانه های خود را, مردم از دست دادن اتومبیل های خود را, مردم فقط از جان گذشته” Beyer گفت: با اشاره به John Steinbeck رمان در مورد رکود بزرگ. “این چیزی است که ما با آن روبرو هستیم اگر ما نمی دوباره تا بیمه بیکاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>