Oilers Colby غار از روی علاقه به یاد از لیگ کوچک تمام راه را به NHL

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

به عنوان یک پدر هاکی جو Hutzal احساس برای Edmonton Oilers back on Dec. 6 به عنوان آنها آماده برای برخورد با پادشاهان لس آنجلس.

Hutzal پسر یعقوب و بقیه Stony Plain اتم 2 شکارچیان تا به حال افتخار ایستاده در ادمونتون نیمکت در دوران قبل از بازی گرم کردن.

‘”در راه من احساس می کردم که بچه ها کمی مزاحم در بازیکنان روال منظم” Hutzal می گوید. “آنها به حالت بازی.”

مصمم جزئی-لیگ کارگر ماهر به نام کالبی غار – پوشیدن شماره 12 برای Oilers – تکیه بیش از تخته و زمان را به گپ زدن با enraptured شکارچیان. Hutzal جامعی یک عکس از یک لحظه او و هم تیمی های خود را هرگز فراموش نکنید.

غار درگذشت روز شنبه در تورنتو Sunnybrook بیمارستان. او 25.

این Edmonton Oilers به جلو تحت عمل جراحی اورژانس در روز سه شنبه برای حذف یک کلوئیدی کیست که موجب خونریزی در مغز می شود.

تصویر غار و Stony Plain شکارچیان فقط یکی روشن عکس فوری از یک مرد جوان به همان اندازه شناخته شده برای خود شخصیت خود را به عنوان هاکی دلاوری.

“برای دیدن یک پسر – یک تماس به بالا در حال اجرا از شانس به چوب در لیگ – بیرون رفتن از راه خود را با آنها حرف زده وتر با من” Hutzal می گوید. “می شده اند وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر در ذهن خود را, اما او احساس مهم بود که به صرف برخی از زمان با بچه ها صرف نظر از وضعیت خود در تیم است.”

هاکی جهان – در حال حاضر متعجب ناگهانی خاموش کردن لازم توسط COVID-19 pandemic – امیدوار بود و دعا کرد برای بهتر نتیجه هنگامی که خبر شکست هفته گذشته که در غار بود و در پزشکی ناشی از کما.

سابق, Swift Current Broncos کاپیتان هرگز از خواب بیدار شدم.

همسرش امیلی نوشت دلخراش پست شنبه on Instagram: “شما هستند و همیشه خواهد بود من فرد, قهرمان من, بزرگترین چیزی که تا کنون اتفاق می افتد به من.

و سپس: “من هرگز در رویای یک زن بیوه قبل از اولین سالگرد عروسی.”

غلیان احساسات غم و اندوه از بازیکنان NHL

بازیکنان دیگر طرفداران و غریبه کامل – بسیاری از آنها را در خانه گیر کرده به امید کاهش گسترش COVID-19 – نیز تبدیل به رسانه های اجتماعی برای ادای احترام و غمگین.

“فقط معنا ندارد,” Oilers کاپیتان کانر McDavid نوشت: در Instagram. “سنگین و سنگین قلب امروز به عنوان من سعی می کنم به بسته بندی کردن سر من در اطراف این.

“شما یک فرد شگفت انگیز و همیشه بسیار به ارمغان آورد و انرژی مثبت به داخل اتاق و در زندگی مردم است.

غار بزرگ در Al و جنیفر غار گاو مزرعه خارج از Battleford, Sask. Undrafted او نگه داشته و تعقیب خود را NHL رویای برابر شانس پس از فارغ التحصیلی از تاریخ.

“این آمار در جامعه ما بسیار سخت می گوید:” رایان Switzer مدیر رسانه های دیجیتال برای جریان سریع Broncos. “Swift Current یک شهر کوچک و بازیکنان مشهور چنین در طول زمان خود را در اینجا. آن را تمام جمعه شب چراغ چیز. و Colby بود مانند یک بازیکن خوب است.

غار وارد شده سه فصل با اهل مشیت در نهایت قبل از ترک بوستون برونز صف در 2018-19. او گل اول خود را NHL هدف در سبک تغذیه از دیوید Pastrnak در برابر Montreal Canadiens سوپراستار Carey قیمت.

غار جمع آوری یک هدف در 11 بازی این فصل را با ادمونتون — برجسته-حلقه نشانگر در پیتسبورگ پنگوئن دروازه بان مت موری. او با ثبت 11 گل و 23 امتیاز در 44 بازی این فصل با بیکرزفیلد Condors از اهل.

“اگر او به فرستاده آمریکا, لیگ هاکی و یا اگر او سالم ابتدا او فقط حفر شده در رفت و به کار و پشتیبانی از هم تیمی های خود می گوید:” Edmonton Oilers مدیر کل کن هلند. “و هنگامی که او در صف او همه چیز را او می تواند برای کمک به پیروزی تیم. او تمرین سخت و یک حرفه ای واقعی است.

“او بسیار خوب و شناخته بازیکن در قفسه اتاق.”

غار بود و دوست داشت در داخل خود دوربین و احترام در محافل گسترده تر. در ماه اکتبر گذشته در حالی که بازی برای Bakersfield غار زدم 20 ساله Calgary Flames چشم انداز مارتین Popisil در یک کج مبارزه است.

بعد Popisil مشترک یک متن او را از رقیب خود.

“هی رفیق این غار از طرف دیگر فقط می خواستم برای رسیدن و امیدوارم که شما خوب دوستان” غار نوشت. “شما یک بچه دشوار است و من احترام یک مرد است که می ایستد تا برای خودش. امیدوارم که شما یک بهبود سریع دوستان.”

این جای تعجب نیست که غار بود بسیار در نظر گرفته است. و معشوق.

“من درک نمی کنم که هر یک از آن” سابق Oilers به جلو سام Gagner در توییتر نوشت. “آنچه من می دانم این است که Colby خواهد بود به شدت از دست رفته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>