سن خوزه کوسه ها نشان داد ارزش مداوم بازی در روز پنج شنبه.

تیمو مایر تا به حال دو گل و کمک به کوسه ها مبارزه برای پیروزی 6-3 بیش از Edmonton Oilers.

مایر گفت: در آن مورد کوسه ها در حال حاضر به پرداخت قیمت.

“من فکر می کردم که در آن بسیاری از اهداف ما آمد از امشب همه رفت به خالص و متوقف در شبکه,” او گفت:. “شما باید به سخت کار کردن آن را. من می دانم که گاهی اوقات دردناک است اما این جایی که شما دریافت پاداش و من فکر می کنم ما یک کار خوب از آن است.”

Evander کین ماکسیم Letunov استفان Noesen و کوین Labanc نیز به ثمر رساند برای کوسه ها (24-27-4) که دو در یک ردیف برنده.

سازمان دیده بان | Oilers ضربه اولیه سرب در از دست دادن به کوسه ها:

تیمو مایر به ثمر رساند و دو بار اضافه شده یک کمک در San Jose Sharks 6-3 برنده شدن بیش از Edmonton Oilers. 1:24

کوسه defenceman اریک Karlsson گفت: بازیکنان جوان که آمده اند به جای جانبازان شده اند ساخت یک اثر است.

“آنها در حال آوردن مقدار زیادی از انرژی و با آنها بازی همان راه مهم نیست که چه نمره است و من فکر می کنم که به ارمغان می آورد تا کهنه بچه ها که شاید فکر می کنم کمی بیش از حد زمانی که همه چیز اتفاق می افتد و بچه ها فقط بیرون رفتن وجود دارد و بازی,” او گفت:.

‘تخت, احساس’

سام Gagner, Connor McDavid و اتان خرس پاسخ برای Oilers (28-20-6) که کاهش یافته است دو راست بازی.

“ما فقط تخت احساس” McDavid گفت. “ما در بهترین زمانی که ما در حال بازی کردن با احساسات و فیزیکی و در چهره و بازی به راه راست. دو شب در یک ردیف ما شده است بسیار صاف و شاید کمی از سرخوردگی از آن بازی در کلگری و فلان چیز اما ما نمی تواند بهانه ای برای خودمان. ما باید بهتر شود.”

ادمونتون آغاز شده به ثمر رساند و چهار دقیقه به افتتاح دوره به عنوان Gagner این فرصت را به بازی با McDavid در Oilers’ top خط نقد در برخی بی امان فشار توسط یک بام پشت دست ضربه زدن شات از حافظه خود را برای چهارمین فصل است.

Oilers ساخته شده آن را 2-0 فقط 76 ثانیه بعد به عنوان McDavid روشن جت ها را به رقص در اطراف یک مدافع و تراشه خود را در 30 فصل گذشته کوسه دروازه بان هارون دل. آن است که McDavid چهارم متوالی 30-هدف مبارزه است.

سن خوزه قطع به سرب 11 دقیقه به عنوان Meier قادر به نوک یک برنت سوختگی نقطه شات گذشته ادمونتون استارت Mikko Koskinen.

کوسه ها گره خورده است بازی با یک بازی قدرت هدف آینده با کمتر از دو دقیقه به بازی در فریم اول آن را به عنوان کین را به نوبه خود به نکته یک برنز در خود 21 از فصل.

سن خوزه رسید به سرب هفت دقیقه به دوره دوم به عنوان Letunov برنده یک نبرد در جبهه به قلاب ارتجاعی به شبکه برای اولین بار خود را حرفه ای NHL هدف است.

بازدید کنندگان از آن ساخته شده 4-2 با هفت و نیم دقیقه به بازی در میانه دوره به عنوان جن مختلف, اماتور, از جلو و Noesen جمع آن در داخل پست هدف.

کوسه خود را به ثمر رساند پنجمین بار متوالی با هدف پنج دقیقه سوم به عنوان Meier لعنتی یک تایمر به گوشه بالا خود را برای 18 سال است.

ادمونتون در نهایت پاسخ داد: مدت کوتاهی پس از آن که خرس شروع به پریدن کرد به بازی و wristed خانه پنجم خود را.

با این حال افکار باز گشت بودند به پایان رسید و هشت دقیقه به بازی به عنوان یک Meier شات banked در خارج از Labanc در مقابل.

Oilers بازگشت به عمل در روز شنبه زمانی که آنها خوش آمدید نشویل شکارچیان به شهر. کوسه ها خاموش هستند و تا روز دوشنبه زمانی که آنها بازگشت به خانه به میزبان شعله کلگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de