روغن صنعتی’ به جلو Colby غار همچنان در کما پس از درد و رنج مغز خونریزی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Edmonton Oilers به جلو Colby غار باقی مانده در پزشکی ناشی از کما در بیمارستان تورنتو پس از تحمل یک مغز خونریزی در اوایل این هفته.

Oilers از طریق غار خانواده ارائه به روز رسانی در غار وضعیت پنج شنبه در حساب کاربری توییتر خود را.

“Colby است که هنوز هم در پزشکی ناشی از کما” این تیم گفت. “این است که به مغز او هم به درمان و استراحت از همه او را از طریق بوده است.”

25 ساله اهل Battleford, Sask., شد airlifted به Sunnybrook بیمارستان در تورنتو روز سه شنبه پس از بستری در بیمارستان در بری (انتاریو), Ont., در روز دوشنبه.

غار تحت عمل جراحی اورژانس روز شنبه با پزشکان از بین بردن یک کلوئیدی کیست بود که باعث فشار بر روی مغز.

غار های امیلی, نوشته شده در به روز رسانی در Instagram در شب چهارشنبه.

“ما نیاز به یک معجزه” او نوشت. “Colby پدر و مادر و خودم رو به دیدن او از طریق یک پنجره و صحبت کردن به او را با یک دستگاه مخابره ترانزیستوری شب گذشته. ما دیگر اجازه داده شده بود در بیمارستان به دلیل Covid-19 قوانین. ما هیچ ایده زمانی که ما اجازه خواهد داشت تا او را دوباره ببینم.

“پرستار به او wedding band به مچ پا خود را. من خواب قادر به لمس شما صدای خود فشار دست خود را [از 3 بار] و بوسه شما دوباره. من شما را خیلی دوست دارم و قلب من شکسته است به یک میلیون قطعه بدون بهترین دوست من.”

غار عامل جیسون دیویدسون گفت: بیماری او به نظر نمی رسد که مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

غار به ثمر رساند یک بار در 11 حضور با ادمونتون در این فصل و اضافه شدن 11 گل و 23 امتیاز در 44 بازی با آمریکا هاکی لیگ بیکرزفیلد Condors. او چهار گل و پنج پاس گل بیش از 67 NHL بازی با بوستون و ادمونتون.

شش پا-یکی 200 پوند غار ساخته شده خود را NHL اولین بازی با بوستون در دسامبر. 21, 2017 پس از نام گرفتن از مشیت الهی از اهل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>