به جلو زاک Kassian امضا کرده است چهار سال تمدید قرارداد با Edmonton Oilers.

29 ساله از ویندزور, Ont., و این باشگاه به توافق یک معامله به طور متوسط US$3.20 میلیون در سال, با توجه به گزارش های متعدد.

اعلام می آید کمتر از یک ساعت قبل از Oilers و Calgary Flames مجموعه به تمدید رقابت خود را در جنگ از آلبرتا. Kassian نیز خواهد شد بازی برای اولین بار پس از گذراندن دو بازی تعلیق برای pummelling کلگری متی Tkachuk.

Kassian به حالت تعلیق در آمد برای تپش turtling Tkachuk در اواخر دوره دوم در طول یک کراوات بازی Jan. 11 در Saddledome پس از Tkachuk حفر و او را به تخته, ارسال Kassian کلاه پرواز.

Oilers رو به جلو در پاسخ گرفتن Tkachuk توسط scruff ژاکت خود و فرود 10 مشت در حالی که شعله های آتش رو به جلو hid چهره خود را در پشت دستکش خود را.

Kasisan داده شد دو جزئی برای سنگزنی. این یک هزینه مجازات به عنوان شعله های آتش به گل روی متعاقب آن قدرت بازی و برنده 4-3.

پس از او بود به حالت تعلیق Kassian علنا هشدار داد Tkachuk که این موضوع نبود حل و فصل. “او خراب با اشتباه مرد” Kassian گفت: Jan. 14. “من فکر نمی کنم 1/8Tkachuk 3/8 متوجه می شود که ما در همان بخش و من یک حافظه بزرگ است.”

NHL ارشد disciplinarian جورج Parros برنامه ریزی شده است تا در ادمونتون برای بازی.

Kassian در سرعت حرفه ای سال در فصل پنجم با Oilers. 29 ساله دارای 13 اهداف و 28 امتیاز بیش از 44 بازی این فصل فقط دو گل و یک نقطه خجالتی از تطبیق خود را در اوج حرفه ای.

او در اصل پیش نویس شماره 13 به طور کلی با Buffalo Sabres در NHL 2009 پیش نویس است. او به دست آورد ادمونتون در تجارت با Montreal Canadiens در ازای goaltender بن Scrivens در 2015.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de