Oilers goalies اسمیت Koskinen سوخت توسط رقابت دوستانه در تعقیب جام اجرای

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

مایک اسمیت چهار بچه – اکسل, Ajax نیکسون و کینگزلی – بدون شک خنده در پدر خود را در پاسخ به یک خبرنگار پرسیدن چه او قصد دارد به را به ادمونتون حباب برای NHL پس از فصل.

“بدیهی است که چند جفت لباس زیر” آتشین netminder کنایه آمیز در یک زوم تماس با خبرنگاران. “من نمی دانم اگر وجود دارد هر گونه لباس های شسته شده وجود دارد و یا هیچ چیز, اما من انتظار به مدت زمان طولانی وجود دارد.”

تا زمانی که او امیدوار است به یک تاج قهرمان جام استنلی در خانه یخ در راجرز محل, البته بدون مرسوم جمع 18,437 تماشاگر در آن حضور داشتند.

عملکرد اسمیت – که همکار دروازه بان Mikko Koskinen – بسیار مهم است به Oilers’ شانس نوشتن یک افسانه برای خود درد و رنج طولانی طرفداران. ادمونتون باز استنلی مقدماتی جام on Aug. 1 در یک ویدئو از پنج بازی در سری برابر Chicago Blackhawks.

“ما باید مقدار زیادی از اعتماد به نفس در مایک و Mikko و ما همچنان به نظارت بر اردوگاه که در آن هر مرد است که در” سر مربی دیو Tippett گفت. “اما من تصور هر یک شانس را به بازی.”

سازمان دیده بان | CBC Sports’ راب پیزو پیش نمایش Oilers-Blackhawks:

در قسمت 4 از 10 راب پیزو شکسته شدن اینکه آیا Blackhawks می تواند ناراحت Oilers. 1:05

نقره ای با موهای میان تانکر وفادار هستند و عادت کرده اند به یک goaltending جوخه. در این سلسله از سال 1980s اعطای Fuhr و اندی Moog تا حد زیادی تقسیم زمان بازی در ادمونتون net.

اما آمده برگشتی گلن Sather تکیه به سمت آکروباتیک Fuhr. همه نشانه های نقطه به نقطه Tippett انجام همان کار با اسمیت.

Tippett مربی اسمیت در دالاس و محفل ققنوس بنابراین طولانی آشنایی و اعتماد است. و پس از آن وجود دارد را تجربه عامل. از طریق 24 حرفه ای بازی حذفی اسمیت نوشته شده است 2.17 اهداف-برابر میانگین و .938 صرفه جویی در صد.

Koskinen حذفی را تجربه کنید ؟ صفر بازی ها تا کنون.

“من فکر می کنم هر دو بچه ها می خواهید به بازی” اسمیت گفت. “من آماده مثل من قصد دارم برای شروع بازی 1 و من فکر می کنم Mikko در حال انجام چیزی مشابه به همین. ما تا به حال که ذهنیت همه فصل طولانی و من فکر می کنم آن را برای ساخته شده است بزرگ, دوستانه, جنگ رقابتی در net.

“من فکر می کنم این یک دلیل بزرگ چرا این تیم تا به حال موفقیت در این سال با هر دو بچه ها که قادر به بازی و کمک به این تیم برد.”

سازمان دیده بان | CBC Sports’ راب پیزو پیش نمایش غربی round-robin:

در قسمت 2 از 10 راب پیزو بررسی این که آیا این دفاع قهرمان بلوز خواهد آمد از گرد رابین با #1 دانه. 1:16

هنگامی که در بالای بازی خود اسمیت است خاموش شدن netminder. او به طور موثر به Oilers اضافی defenceman با توجه به استثنایی جن-دست زدن به توانایی.

اما در سمت تلنگر است. تمایل خود را به پرسه زدن می تواند منجر به pucks در شبکه خود را. او رگه دار و در سن 38 نزدیک به پایان کار خود را.

مشکل از بازی بدون طرفداران

نیز وجود دارد این سوال که چگونه چنین برونگرا بازیکن انجام خواهد شد با هیچ علاقه مندان به ارائه سوخت با ستایش و خشم.

“این واقعا عجیب و غریب” گفت: اسمیت که یک ادمونتون قهرمان محلی از انواع ضربه بزند و پس از کلگری netminder کم تالبوت در یک خط و جدال در فوریه. 1. “آیا آنها booing یا تشویق برای شما آن را همیشه خوب به گوش مردم می ایستد و شنیدن چگونه هیجان زده آنها برای تشویق تیم خود است.

“این بدیهی است که برای رفتن به یک تنظیم نداشتن که انرژی. ما باید برای ایجاد انرژی خود ما به عنوان یک گروه در اینجا.”

سازمان دیده بان | مایک اسمیت دعوا کلگری کم تالبوت:

روغن صنعتی’ مایک اسمیت و شعله های آتش’ مخفی تالبوت در مرکز یخ و رها کردن دستکش به عنوان نبرد آلبرتا جوش بیش از. 0:47

در 38 بازی این فصل اسمیت رفت 19-12-6 با 2.95 اهداف برابر میانگین و صرفه جویی در صد است .902. نرم-صحبت Koskinen (18-13-3) ارسال شده 2.75 گل در برابر متوسط با صرفه جویی در صد است .917.

“چیزهای زیادی وجود دارد که در اینجا,” Koskinen گفت: بازی در میان COVID-19 بیماری همه گیر. “شما فقط باید به بهترین خود را انجام دهید و از آن لذت ببرید.”

Oilers را به نمره اهداف به عنوان خود را پس از فصل سفر طول می کشد – که بسیار داده شده است با کانر McDavid لئون Draisaitl و رایان Nugent-هاپکینز در صف.

ادمونتون سرنوشت بستگی دارد تا حد زیادی در اسمیت و Koskinen موفقیت در نگه داشتن جن از net.

“ما دو شخصیت های مختلف, اما آنها به خوبی با هم مخلوط” اسمیت گفت. “این که آیا آن را او و یا من هر دو بچه ها تشویق برای هر یک از دیگر و ما فقط می خواهم به انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به این تیم برنده است.

“ما فقط می خواهید برای رسیدن به بالا و بالا بردن خداوند استنلی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>