روغن صنعتی’ زاک Kassian به حالت تعلیق در 7 بازی برای لگد زدن رعد و برق را Cernak

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Edmonton Oilers به جلو زاک Kassian بود به حالت تعلیق در هفت بازی توسط NHL روز جمعه برای لگد زدن به حریف در قفسه سینه.

Kassian چرخش پای راست خود را و لگد خلیج تمپا به جلو اریک Cernak در قفسه سینه در یک بازی پنج شنبه شب. او ارائه می شد یک فرد شنوایی است که اجازه وزارت بازیکن ایمنی به حالت تعلیق او بیش از هفت بازی و چشم پوشی که شانس.

در اواخر دوره اول Kassian و Cernak بودند درهم روی یخ بعد از اینکه زدم بیش از ادمونتون به جاش آرچیبالد. Kassian نگاه به طور مستقیم در Cernak قبل از لگد زدن به او و گرفتن.

لیگ گفت: این توافق با Kassian که او در تلاش بود برای رها کردن خودش گفت: ضربه به هیچ وجه توجیه می شود. Oilers استدلال Kassian لگد بود نه قوی اما لیگ معتقد است که این متفاوت از یک ضربه و هر گونه عمدی یا بی دقتی لگد زدن با اسکیت تیغه نمی تواند تحمل.

سازمان دیده بان | بار دیگر NHL بازیکنان را لگد مخالفان:

به عنوان روغن صنعتی’ زاک Kassian در انتظار سرنوشت خود را از وزارت بازیکن ایمنی بیایید نگاه چگونه خود را ضربه به قفسه سینه از خلیج تمپا اریک Cernak پشته تا در برابر آنهایی که از گذشته است. 0:55

Kassian را جریمه $166,463 ما به عنوان یک نتیجه از تعلیق زیرا او یک مجرم تکرار. این است چهارم خود را حرفه ای تعلیق در 518 بازی فصل.

او نیز به حالت تعلیق در دو بازی ماه گذشته برای نقش خود را در یک نزاع با کلگری متی Tkachuk.

Kassian خواهد بود واجد شرایط برای بازگشت Feb. 29 برابر وینیپگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>