Okotoks, بازگشایی میان استانی relaunch, Calgarians خواست به دیدار

پس از هفته ها از محدودیت هایی که مجبور رستوران ها و کسب و کارهای محلی به بستن درهای خود را حداقل یک ظاهر زندگی عادی بازگشته به Okotoks, Alta.

روز پنجشنبه برخی از کسب و کار و رستوران ها در جامعه جنوب کلگری شروع بازگشایی به عنوان بخشی از فاز اول آلبرتا دولت استانی راهاندازی استراتژی است.

“مردم تاکید کرد آنها می خواهند برخی از درجه ای از حالت عادی” گفت: Okotoks, شهردار, لایحه رابرتسون. “این خوب است برای دیدن که ما در حال بازگشت به حالت عادی در این مرحله اول.”

رابرتسون گفت که او معتقد است Okotoks, شده است سازگاری نسبتا خوبی با COVID-19 همه گیر و ترافیک که از طریق این مرکز تا به حال قابل ملاحظه ای برداشت تا در روز پنج شنبه.

ادامه مطلب: آلبرتا کسب و کار باید جزئیات ایمنی و بهداشت رویکرد پس از بازگشایی در طول COVID-19

به گفته رابرتسون بازگشایی در Okotoks, دنبال خواهد داشت, اکثر دستورالعمل های تعیین شده توسط این استان در مجلس استراتژی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما زمین بازی و در فضای باز تجهیزات تناسب اندام بسته باقی خواهد ماند با توجه به تمیز کردن پروتکل های است که نمی توان ملاقات کرد و تحت شرایط فعلی.

“من فکر می کنم برخی از مردم آن را می خواهم راه آن بود شش ماه پیش — آنها آن را می خواهم فردا — و البته که فقط ممکن است” رابرتسون گفت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“قطعا ما بستگی دارد ما ساکنان برای برخی از درجه ای از درک و همدلی به عنوان به آنچه که همه در حال رفتن را از طریق.”

در محلی کانادا Brewhouse, کارکنان شروع به خدمت به مشتریان در فرد خود را در پاسیو تنها پس از ارائه و تحویل گزینه های در طول بیماری همه گیر.

رستوران و بار است و عامل فقط در 30 درصد ظرفیت و کارکنان با پوشیدن دستکش و ماسک در حالی که با استفاده از اجتماعی فاصله اقدامات به صندلی جداول در داخل و در پاسیو.

“ما هیجان زده هستیم. ما پمپ. ما نمی توانیم صبر کنید برای مردم در ساختمان ما و که انرژی و که سرگرم کننده است که ما استفاده می شود به داشتن اینجا” Okotoks, کانادا Brewhouse مدیر کل آفتابی Johal گفت.

ادامه مطلب: آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام دهد در کلگری در 14 ماه مه در میان فاز 1 استان آلبرتا relaunch

برخی در حال حاضر ثابت شده آنها مایل به سفر برای شرکت در آن حس عادی حتی اگر آن را تنها در کوتاه زندگی می کردند.

اندرو Ewert و برخی از دوستان ساخته شده بازحمت حرکت کردن از خانه خود در جنوب کلگری برای لذت بردن از یک نوشیدنی در پاسیو.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر نمی کنم من می خواهم گرفتن از این در اوایل سال رتبهدهی نشده است, اما آن را به خوبی در اینجا با بهره گیری از آب و هوا و اجتماعی برای یک بار” Ewert گفت.

اولین مرحله استانی راهاندازی شده است تاخیر در کلگری با رستوران ها, میله, مدل مو و آرایشگاه مجبور به صبر کردن تا زمانی که ممکن است 25 تا بازگشایی.

اگر چه وجود ندارد هر گونه قوانین در برابر آن کلگری شهردار ناهید jasper de valk گفت: او نمی خواهید برای دیدن مردم رفت و آمد به این شهر جوامع اتاق خواب فقط رتبهدهی نشده است.

“ما قصد داریم برای قرار دادن گیتس در بزرگراه, اما من با درخواست از مردم به نوعی به کسانی که در جوامع” jasper de valk گفت.

“آیا آنها را پایمال.”

اما رابرتسون گفت که او نگران نیست با Calgarians ساخت راه خود را به جنوب. به جای او متمرکز شده است بر روی یک سطح صاف relaunch در جامعه خود و برای بسیاری از کسب و کار که نکرده اند قادر به بازگشایی درهای خود را.

“قطعا ما باید تعداد زیادی از رستوران ها و غيره در Okotoks, اما نه همه آنها لزوما رفتن به بازگشایی حق امروز” تبریک گفت. “امیدوارم اگر ما بخشی از ما همه ما می توانیم از این طریق دریافت کنید با هم.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر