المپیک اریکا Wiebe می شود آلبرتا اولین ورزشی سفیر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

آلبرتا, کشتی گیر و المپیک مدال طلا اریکا Wiebe در یک نقش جدید به عنوان استان اولین سفیر برای ورزش و زندگی فعال.

30 ساله ورزشکار, که زندگی و قطار در Calgary, برنامه ای برای ترویج فعالیت بدنی برای همه بهره با تمرکز بر نمایندگی از گروه های ورزشی مانند زنان و دختران است.

“من واقعا هیجان زده می شود یک مدافع برای افزایش فرصت ها و اجازه می دهد تا همه بهره برای دریافت مزایای ورزش” Wiebe گفت شنبه. “من آموخته اند که چیزهای زیادی از ورزش است. من فکر می کنم آن را ضروری برای سلامتی جسمی و همچنین روحی سلامتی است.”

ادامه مطلب: افراد مبتلا به افسردگی اغلب گفته به ورزش است. اگر آنها را نمی?

Wiebe شلوغ بود این آخر هفته مربیگری دبیرستان کشتی گیران در آلبرتا بازی های زمستانی در ایردری.

“بچه ها در خارج وجود دارد و در نظر گرفتن خطرات و عدم و بلند شدن و تلاش دوباره — که چیزی است که ذاتا آموزش,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر می کنم وجود دارد [در حال] بسیاری از مهارت های که شما یاد بگیرند که از طریق ورزش و به دیدن بچه ها مبارزه و پیروزی و از آن لذت ببرید — اینها چیزهایی هستند که آنها در حال رفتن به برای همیشه.”

Erica Wiebe (left) of Canada and Guzel Manyurova of Kazakhstan fight in their women’s 75kg freestyle wrestling gold medal match at the Rio 2016 Summer Olympic Games on Aug. 18, 2016. Wiebe won the bout.
اریکا Wiebe (چپ) از کانادا و Guzel Manyurova از قزاقستان مبارزه در زنان 75 کیلوگرم کشتی آزاد مدال طلا مسابقه در ریو 2016 بازی های المپیک تابستانی در اوت. 18, 2016. Wiebe برنده این کشمکش است. استانیسلاو Krasilnikov/TASS

دولت استانی گفت که زمان مناسب برای معرفی نقش.

ادامه مطلب: چگونه شما باید سوخت بدن شما بستگی دارد بر روی خط خود را از کار: کارشناسان

للا شارون Aheer وزیر فرهنگ و چند فرهنگی و وضعیت زنان در بیانیه ای گفت که Wiebe تعهد است و الهام بخش.

“توانایی خود را برای اتصال الهام بخش و بالا بردن چیزی است که باعث می شود او واقعا منحصر به فرد,” او گفت:. “او بسیار پرشور در مورد هر دو جوانان و روزمره بهره فعال بودن و شرکت در ورزش است. ما از او تشکر می کنم برای اینکه یک قهرمان واقعی از بهداشت و سلامتی در استان ما.”

Erica Wiebe of Canada poses with her gold medal at the victory ceremony for the women’s 75 kg freestyle wrestling event at the Rio 2016 Summer Olympic Games on Aug. 18, 2016.
اریکا Wiebe از کانادا به شمار با مدال طلا, در مراسم پیروزی برای زنان 75 کیلوگرم کشتی آزاد رویداد در ریو 2016 بازی های المپیک تابستانی در اوت. 18, 2016. استانیسلاو Krasilnikov/TASS

Wiebe برنده طلا در سال 2014 و 2018 بازی های کشورهای مشترک المنافع و در بازی های المپیک 2016 در ریو دو ژانیرو. آلبرتا دولت گفت: Wiebe ادامه آموزش در طول ambassadorship برای کشتی حوادث از جمله بازی های المپیک در توکیو در این تابستان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: چه پدر و مادر کانادایی می توانند یاد بگیرند که چگونه از کودکان و نوجوانان بازی در سراسر جهان

“من آموزش بسیار سخت امیدوارم نماینده کانادا بار دیگر در توکیو بازی های المپیک, اما من همیشه واقعا فعال در جامعه من,” او گفت:. “برای من, من فقط فکر می کنم این به من یک پلت فرم گسترده تر به همچنان به عنوان یک مدافع برای ورزش است.”

در ماه مارس Wiebe را پیدا خواهد کرد اگر او این است که رقابت در بازی های المپیک است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>