بازی های المپیک پخش: کانادا می شود قوی تر در ریو 2016

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در اواسط ماه مارس, جهانی, ورزش, ناگهان زمین به توقف کامل.

به عنوان جهان در تلاش برای جلوگیری از پیشروی COVID-19 و گسترش coronavirus زمینه بازی شده اند silent محلی, ملی و بین المللی بوده است.

چند چیز وجود دارد که باید از خام تجمع قدرت ، برای آینده های غریزی تمایل به جمع آوری رقابت و تبدیل به شهود به عنوان تماشاگر تبدیل شده ممنوع است.

تا زمانی که سوت و عمل دوباره آغاز می شود, بسیاری از ما فقط می یاد در مورد اغلب زودگذر و دیدنی از طبیعت منی, رویدادهای ورزشی, ما در گذشته بوده است.

این چهار شنبه, مارس 11 خواهد بود چهارم از چند هفته از برنامه نویسی در CBC ورزشی که به نمایش گذاشتن برخی از به یاد ماندنی ترین لحظات از نسخه های مختلف از بازی های المپیک هر دو فصل زمستان و تابستان.

Episode #4 از بازی های المپیک پخش ویژگی های دو و میدانی, رقابت از 2016 بازی در ریو دو ژانیرو, برزیل به ویژه تاثیر آن جوان اسپرینتر Andre De Grasse از Markham, Ont., ساخته شده توسط برنده سه مدال در مسیر.

سازمان دیده بان | المپیک Flashback: De Grasse می درخشد در مرحله نهایی مسابقات با پیچ و مهره:

سازمان دیده بان برجسته از Andre De Grasse و Usain Bolt مبارزه با آن و ایجاد یک زن و شوهر در ریو 2016 بازی های المپیک است. 0:43

De Grasse و اهل تفریح و بازی رقابت با جهان سریع ترین مرد جامائیکایی افسانه Usain Bolt شد یکی از امضا داستان از این بازی و داستان آن را به یاد می آورد به عنوان یکی از بالا-علائم آب در کانادا و میدانی lore.

کانادا Andre De Grasse مرکز و جامائیکا را اوسین بولت به اشتراک گذاشتن یک خنده به عنوان آنها در طول رقابت مردان 200 متری نیمه نهایی در تابستان 2016 بازی های المپیک در ریو دو ژانیرو, برزیل, جمعه, آگوست 17, 2016. (فایل/کانادا مطبوعات)

دو و میدانی شده است پایه و اساس ورزش برای بازی های المپیک پس از اولین بازی های مدرن بودند صحنه در آتن یونان در سال 1896. المپیک شعار “Citius, Altius, Fortius,” “قوی تر” به اساس آن در پیگیری و زمینه وقایع در حال اجرا, پریدن و پرتاب.

اما در طول سال و کانادایی را به ندرت تا به حال به موفقیت های زیادی در دو و میدانی به عنوان آنها در ریو 2016 که در آنها ترکیب برای شش مدال و شنا به عنوان سازنده ترین ورزش برای افرا برگ مردان و زنان در برزیل.

موفقیت در جهان پیش بینی پیروزی المپیک

کسانی که شش مدال شد ترین برنده کانادا و میدانی ورزشکاران از آنها گرفته شده و نه در بازی های المپیک در سال 1932 لس آنجلس. این کانادایی ها در ریو شد تازه کردن بهترین-همیشه عملکرد در IAAF جهانی دو و میدانی قهرمانی تابستان قبل در پکن. جایی که آنها موفق به کسب هشت مدال از جمله طلا بالا جهنده درک Drouin و نیزه را Shawnacy باربر.

نه از 1996 آتلانتا بازی های المپیک زمانی که داناون بیلی ثبت دو طلا در 100 متر و 4x100m رله وجود دارد به همان اندازه وزوز در مورد کانادا دو و میدانی.

و سپس به عنوان میدانی و باز در ریو 21 ساله De Grasse roared به fast lane و برنده برنز در مردان 100 برابر توانا اوسین بولت و آمریکا جانباز جاستین Gatlin.

“او در واقع یک بچه دانشگاهی هنوز هم یادگیری برای با حداکثر سرعت دویدن” شگفت زده CBC و میدانی play-by-play تماس گیرنده علامت لی.

“لاغر نابغه است که تا به حال ترک مدرسه به امضای چند میلیون دلار pro قرارداد شد و در حال حاضر به پیوستن به صفوف نخبگان از رشد کامل المپیک مانند پیچ Gatlin و Yohan Blake. خود را افزایش شهاب سنگی بود.”

کانادا Andre De Grasse شیپور خاموشی جامائیکا را اوسین بولت در قفسه سینه پس از اتمام دوم به او در 200 متر نهایی در سال 2016 المپیک تابستانی بازی در ریو د ژانیرو در برزیل در روز پنج شنبه, اوت. 18, 2016. (فایل/کانادا مطبوعات)

اما آن را در آشکار از مردان 200 متر رقابت که De Grasse واقعا ساخته شده را علامت. وجود دارد زودرس جوانی چالش های غول پیکر مانند پیچ و مهره در نیمه نهایی و معروف به نوبه خود از سر لبخند و موج که باعث به ‘حال’ که ‘جامائیکا پادشاه” و ” کانادا بچه لذت می برد برای همه برای دیدن در ریو.

“De Grasse را مدال نقره در 200 متر پشت سر پیچ بود و آمدن او از سن” گفت: Lee. “حتی پیچ پیشنهاد دراز و باریک کانادا ممکن است وارث او آشکار است. این یک نمایی دستاورد است.”

De Grasse نیز همراه با هارون قهوه ای ایمپلنت رادنی و Akeem Haynes به پیروزی یک سوم مدال برنز در مردان 4x100m رله. Brianne Theisen-ایتون از Humboldt, Sask., برنده مدال برنز خسته کننده heptathlon در حالی که لندن, Ont., بومی Damian وارنر در برابر این تلاش در دو و میدانی.

کانادا مدال برنز برنده Brianne Theisen ایتون جلب او نفس پس از 800 متر از heptathlon در سال 2016 بازی های المپیک تابستانی چهار شنبه, آگوست 13, 2016 در ریو دو ژانیرو, برزیل. (فایل/کانادا مطبوعات)

تنها کانادا مدال طلا در دو و میدانی آمد در نزدیکی پایان بازی در پرش ارتفاع. درک Drouin کوچک Corunna, Ont., نزدیک به سارنیا آمد به ریو به عنوان نایب قهرمان جهان. Drouin برنده کانادا تنها دو و میدانی مدال در دوره قبل بازی های المپیک در لندن در سال 2012 داشتن برای برنز.

در ریو در المپیک تنها بالا رفتن رقابت پخش در تمامیت خود را در تاریخ کانادا Drouin نیست دست یک تلاش شد و مدال طلا قهرمان پاکسازی نوار در مجموعه 2.38 متر است.

“از لحظه ای که شروع کردم به گرم کردن برای من صلاحیت دور تا زمانی که من مطرح آغوش من در قدردانی برای طرفداران پس از نهایی من, من احساس می کنم می تواند بدون اشتباه” Drouin reminisced.

کانادا درک Drouin رقابت در پرش ارتفاع نهایی در این رویداد دو و میدانی در ریو 2016 بازی های المپیک در استادیوم المپیک در ریو دو ژانیرو در آگوست 16, 2016. (فایل/خبرگزاری گتی ایماژ)

“هر ورزشکار رویاهای در مورد این نوع از المپیک تجربه; من به اندازه کافی خوش شانس به آن زندگی می کنند. من تقریبا تا به حال به من سر یک لرزش زمانی که من آخرین رقیب بود خارج شد رقابت قبل از اینکه من واقعا درک قدر از این وضعیت است.”

برای علامت گذاری لی هیجان زده شد توسط Drouin کامل عملکرد.

“من می گویند او مدال طلا بود و یکی از آن لحظات نادر در ورزش وقتی که شما تماشای یک ورزشکار داشتن بهترین روز زمانی که این مهم” لی به این نتیجه رسیدند.

“فکر می کنم درک شد اولین بار در کانادا برای برنده شدن در یک رویداد المپیک میدان پس از دانکن McNaughton که بالا رفتن طلا در لس آنجلس در سال 1932 واقعا قرار دادن موفقیت خود را به چشم انداز. زمانی که رقابت در ورزش خود را می آید از بیش از 200 کشور در سراسر جهان آن را بسیار عالی به بهترین.”

Van Niekerk blazes به رکورد جدید در 400

در علاوه بر این به کانادا, عملکرد, CBC را پیگیری و زمینه تحلیلگر decathlete و المپیک مایکل اسمیت با اشاره به یکی دیگر از ستارگان حاضر از ریو 2016.

آن آفریقای جنوبی Wayde van Niekerk تنظیم یک تاول رکورد جهان به مدال طلا در مردان 400m نهایی.

آن زمان بود 43.03 ثانیه و پاک a 17-year-old علامت ارسال شده توسط آمریکا سوپراستار مایکل جانسون 1996 و 2000 قهرمان المپیک در 400m.

“این واقعیت که van Niekerk, آیا این, خود ارضایی, در حال اجرا کور از خط شماره 8 ساخته شده است آن را حتی بیشتر از یک عملکرد از یک عمر” اسمیت بازشناخت.

جامائیکا را Usain Bolt, راست, برنده مردانه 100 متر نهایی پذیرای آفریقای جنوبی Wayde Van Niekerk, برنده مردانه 400 متر نهایی در طول مسابقات دو و میدانی از 2016 بازی های المپیک تابستانی در ورزشگاه المپیک در ریو دو ژانیرو, برزیل, جمعه, اوت. 14, 2016. (فایل/آسوشیتد پرس)

“هر کس می داند و صحبت از اوسین ‘پادشاه سرعت’ Bolt اما van Niekerk است که به عنوان بسیاری از نام خانواده – با وجود این واقعیت که او تنها انسانی برای اجرای زیر 10 ثانیه در 100 متر زیر 20 ثانیه در 200 متر و زیر 44 ثانیه در 400m. من هنوز هم یک ورزشی فیزیولوژی کامپیوتر و کسانی که ساده آمار آخرتی!”

همه در همه, دو و میدانی, از هر زاویه زندگی به اعتیاد به مواد مخدره در ریو و آن را یکی از جالب ترین ملاقات در تاریخ از هر دو کانادایی و بین المللی چشم انداز.

آخرین نسخه از “بازی های المپیک پخش” ویژگی های سه ساعت از دو و میدانی از ریو 2016. از آن خواهد شد در جریان CBCSports.ca آغاز روز شنبه در 3 p. m. و همچنین هوایی در سراسر CBC television network. چک لیست های محلی برای زمان در منطقه شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>