بازی های المپیک پخش: کانادا غواصان چلپ چلوپ کردن در ریو 2016

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آن را در حال حاضر شش هفته پس کل جهان ورزش ناگهان زمین به توقف کامل.

به عنوان جامعه جهانی در تلاش برای جلوگیری از پیشروی COVID-19 و گسترش coronavirus ما به تماشای صبر و تأمل در این تجمع قدرت از ورزش است که ما اغلب برای اعطا.

تا زمانی که رقابت دوباره آغاز می شود, بسیاری از ما فقط می توانیم نگاهی به برخی از حوادث ما به عنوان طرفداران را چشیده در گذشته و دستاوردهای بسیاری از ورزشکاران با استعداد است که ارزش به خاطر سپردن.

این چهار شنبه, مارس 25 خواهد بود ششم از چند هفته از برنامه نویسی در CBC ورزشی که به نمایش گذاشتن برخی از به یاد ماندنی ترین لحظات از نسخه های مختلف از بازی های المپیک هر دو فصل زمستان و تابستان.

قسمت شماره 6 از بازی های المپیک پخش امکانات غواصی رقابت از 2016 بازی در ریو د ژانیرو ، این اولین المپیک جمع آوری و پس از این بازی در سال 1996 آتلانتا بدون کانادا ترین تزئین بین المللی غواصان Alexandre Despatie و Émilie Heymans.

هنوز در ریو کانادا تیم منجر شد توسط یک گروه از زنان با استعداد از استان کبک که به عنوان شناخته شده “Fab Four.”

پاملا افزار, جنیفر هابیل Roseline Filion و Meaghan Benfeito وارد بازی همه داشتن برنده مدال در مسابقات قهرمانی جهان است. Benfeito, Filion و آبل بودند حضور خود را در سوم المپیک و تمام شده بود medallists در همگام ساز حوادث در المپیک 2012 لندن.

امیدوار بودند که کانادا غواصان می تواند در ساخت یک تاریخ که تا به حال آنها را دیده پیروزی 13 مدال پس از ورزش خود آمد بر روی برنامه المپیک برای مردان در سنت لوئیس در سال 1904 و برای زنان در استکهلم در سال 1912.

با استثنا از همیلتون انتاریو ایرنه مک دونالد مدال برنز در 3m پرشی رویداد در سال 1956 بازی در ملبورن استرالیا و بریتیش کلمبیایی بلیت هارتلی را برنز در 10 متر هماهنگ رقابت در آتن بازی در سال 2004 تمام کانادا تریبون پس از اتمام ثبت شده است توسط ورزشکاران از کبک.

در سال 1984 در شهر کبک را کایتان Bernier شد آخرین غیر چینی غواص را به نفع خود طلا در 3m پرشی در لس آنجلس. اما دیگر medallists از جمله آن Montminy آنی Pelletier, Émilie Heymans و Alexandre Despatie شد نام خانواده در la Belle استان است.

در ریو غواصی مسابقات برگزار شد در ماریا Lenk آبزیان مرکز به نام پس از آمریکای جنوبی به رقابت در بازی های المپیک. Lenk شد جهان-رکورد برگزاری شناگر که به نمایندگی از برزیل در سال 1932 بازی در لس آنجلس است و به عنوان یکی از کشور, بزرگترین ورزشکاران زن تمام وقت.

غواصی تسهیلات در خارج از منزل بود در ریو دو ژانیرو و در روز زنان 10m هماهنگ پلت فرم نهایی آب تبدیل تیره و سبز و در نتیجه از پاک کننده ها به اشتباه اضافه کردن 160 لیتر هیدروژن پراکسید به مخزن قبل از رقابت.

‘یک مسابقه ساخته شده در بهشت”

این کانادایی, Meaghan Benfeito و Roseline Filion بود که در آینده بعد از مچ پا شکستن دسامبر قبل از بازی ها برنده دومین دوره متوالی به مدال برنز در بازی های المپیک پس از این ادعا برنز در همان رویداد چهار سال پیش از آن در لندن است.

“Roseline یکی از قابل توجه ترین غواصان در تاریخ کانادا به دلیل شن و عزم” گفت: بلیت هارتلی که در ارائه تحلیل CBC از غواصی در مسابقات ریو.

“او تبدیل به یکی از بهترین ها در جهان به طور انحصاری از طریق کار سخت و بی امان. Roseline بیش از همه انتظارات در سراسر زندگی حرفه ای او به همین دلیل است که او یکی از بزرگترین در تاریخ کانادا.”

سازمان دیده بان | Benfeito, Filion ادعا برنز در ریو:

کانادا Meaghan Benfeito و Roseline Filion ادعا women’s 10m پلت فرم همگام ساز برنز در سال 2016 بازی های المپیک تابستانی. Benfeito نیز موفق به کسب مدال برنز در فرد 10m پلت فرم رویداد. 0:57

برای Filion آن گذشته رقابت های بین المللی و پایان 12 سال همکاری با Meaghan Benfeito. این دو تا به حال برای اولین بار است در مسابقات قهرمانی جهان تریبون هم در سال 2005 در خانه در مونترال.

“ما به عنوان دوستان و شد خواهر. ما تا به حال بسیاری از یو پی اس و فراز زندگی, اما من احساس می کنم مثل ما دو به یک مسابقه ساخته شده در بهشت” Filion منعکس شده است.

“ریو قطعا بزرگترین چالش زندگی حرفه ای من. چندین ماه از اضطراب تبدیل به چقرمگی روانی و در نهایت من یک رقیب قوی تر. من به پایان رسید تا مایل بیشتر است و من تا به حال بهترین شریک در Meaghan به رفتن را از طریق آن با. در حال حاضر ما خاطرات است که ما را برای همیشه گرامی خواهد.”

و در آب سبز وضعیت Filion shrugged به عنوان او به یاد می آورد که چگونه او و Benfeito غلبه حواس پرتی.

“Meaghan و من فکر کردم آن را کمی ناخالص” او خندید. “اما ما خودمان گفته و … را در آب دید چشمان خود را ببندید و آن را خوب خواهد شد!”

سازمان دیده بان | Filion نفوذ زیادی در Benfeito:

“او فقط بهترین شریک”: 3x المپیک مدال برنز مگ Benfeito با استفاده از آنچه او آموخته از Roseline Filion به او کمک مربی نسل بعدی کانادا در المپیک غواصان. 1:43

“سبز, استخر, به یاد ماندنی بود و قطعا عجیب و غریب” گفت: هارتلی. “اما اگر شما نگران در مورد آن و یا صرف انرژی با تمرکز بر این امر تاثیر عملکرد خود را. بهترین غواصان می دانید که چگونه برای فیلتر کردن حواس او را پرت و تمرکز بر روی آنچه که در درون خود کنترل – غواصی خود را. اگر شما تمرکز بر روی حواس پرتی المپیک لحظه ای را به شما منتقل شده.”

المپیک فرصت نمی طفره رفتن Meaghan Benfeito بود که 27 سال سن در زمان. پس از جایگاه دوم پس از نیمه نهایی در 10 متر پلت فرم های فردی رویداد در المپیک لندن, او تا به حال شک و تردید عمل به پایان 11th در فینال.

در ریو او هم قرار دادن یک عملکرد قوی و در گذشته ادعا کرد اولین فردی المپیک مدال از زندگی حرفه ای اش پایان با برنز پشت دو به شدت مورد علاقه چینی غواصان.

تقریبا به عنوان مهم به عنوان برنده مدال شد Benfeito را تحقق که چینی غواصان ممکن است assailable زمانی که او از رقابت در چهارم بازی های المپیک در توکیو در تابستان 2021.

“چینی غواصان در” Benfeito کرد و در یک زوم مصاحبه از خانه اش در مونترال. “آنها فوق العاده, ورزشکاران, مردم خوب و فوق العاده مدل های نقش, اما من می دانم که می توان آنها را مورد ضرب و شتم.”

دل شکستگی برای Abel

این تنها دو مدال که کانادا غواصان برنده در ریو اما در آینده نزدیک دو برابر شد جنیفر آبل که تا به حال برنده برنز در لندن با Émilie Heymans در 3m رویداد همزمان.

اولین نزدیکی-از دست ندهید در برزیل بود و در همان 3m هماهنگ رقابت با او در آن شریک پاملا افزار. آنها به پایان رسید چهارمین هشت دهم از یک نقطه روی سکو. و سپس هابیل بود دوباره یک چهارم در فرد 3m پرشی نهایی.

سازمان دیده بان | آبل تیز با نا امیدی:

پس از از دست رفته بر روی سکو دو بار در ریو جنیفر آبل جدید پیدا کرده تمرکز در آموزش است. 2:39

او بیش از حد خواهد شد به رقابت در چهارم بازی های المپیک در توکیو خواهد شد و سر به بازی به عنوان کانادا ترین تزئین قهرمانی جهان غواص داشتن انباشته مجموع ده مدال در این دوره از حرفه.

“من می دانم که جنیفر بود واقعا نا امید با جایگاه چهارم نتایج” بلیت هارتلی استدلال.

“اما من فکر می کنم آن را فراهم کرده است او با برخی از چشم انداز است که سود برده و حتی بهتر منجر به 2021 بازی های المپیک است. او همچنان به عنوان یکی از قابل توجه ترین غواصان در جهان است و قطعا یک مدال طلا مدعی در توکیو است.”

غواصی در المپیک شده توسط ورزشکاران از چین پس از آنها برای اولین بار دوباره وارد بازی های مدرن در لس آنجلس در سال 1984. اما در آن span خود را سازگار ترین رقبای آمده اند از کانادا — و ریو 2016 ثابت کرد که نقطه دوباره.

استخر غواصی استعداد در این کشور باقی مانده عمیق رفتن به المپیک بعدی و جمع آوری است.

بازی های المپیک پخش خواهد شد جریان در شنبه 2 p. m. ET در CBCSports.ca و همچنین هوایی در سراسر CBC television network. چک لیست های محلی خود را برای این زمان در منطقه شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>