بازی های المپیک پخش: زنان led کانادا شارژ در ریو

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

برای آینده قابل پیش بینی ورزشی شده است و تعطیل.

به دلیل وابستگی آن به ورزشکاران در نزدیکی در زمینه بازی و مؤمن و طرفداران تجمع در عرصه استادیوم استخر و آهنگ آن خواهد شد یکی از جنبه های عادی زندگی به سر در سراسر جهان همه گیر.

ورزش به ندرت موفق در انزوا.

این واقعا مضحک است که فکر کنیم آنچه را که همیشه ما را گرد هم آورده است و در حال حاضر نگه داشتن ما را از هم جدا و برای خود ما خوب است.

سازمان دیده بان | بازی های المپیک پخش: زنان از ریو 2016:

بطور منظم احساس موفقیت از کانادا زنان ورزشکار در بازی های تابستانی در برزیل. 3:07:42

به عنوان جامعه جهانی در تلاش برای توقف پیشرفت COVID-19 و گسترش coronavirus ما مجبور به موقعیت unenviable از درک زیبایی از ورزش در صورت عدم وجود رقابت است که یکی از ضروری جنبه ورزشی و پیگیری در وهله اول.

همه ما با چپ توصیف ورزشی را از طریق یک لنز انعکاسی و قدردانی از اهمیت نتایج در حال حاضر تصمیم گرفت. در غیاب درام مندرج در یک بازی یا مسابقه ما برای حل و فصل یک خاطره از آنچه که در حال حاضر تاریخ است. که بی پایان و حدس و گمان در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد زمانی که ورزش شکر خدا دوباره شروع می شود.

برگ افرا زنان هیجان کشور

این هفته نسخه از بازی های المپیک پخش امکانات سوء استفاده از کانادا زنان در بازی های المپیک 2016 در ریو دو ژانیرو, برزیل.

سازمان دیده بان | المپیک Flashback: جشن کانادا زنان ریو:

بطور منظم احساس برخی از بهترین لحظات از سال 2016 المپیک ریو که در آن کانادا زنان برنده 16 کانادا 22 مدال. 1:13

در حالی که بازی به طور کلی استثنایی برای کل کانادا, تیم, دستاوردهای برگ افرا زنان به خصوص قابل توجه است و ممکن است در واقعیت را منعکس تکامل در راه کانادا قدردانی ورزش به عنوان یک کل.

تیم کانادا در ریو بود که اکثریت زنان در ترکیب آن است. در یک هیئت از 315 رقبای 187 گرفت و در 28 ورزشی در حالی که 128 مردان وارد شد و در 22 رشته های ورزشی است. در سنتی تیم رویدادها وجود دارد سه کانادا زنان جوخه های بسکتبال و فوتبال و راگبی نفره در حالی که تنها مردان والیبال و هاکی روی چمن تیم از کانادا واجد شرایط.

زنان فوتبال و راگبی تیم برنده مدال و تیم بسکتبال به پایان رسید و قوی هفتم پس از از دست دادن دقت در یک چهارم نهایی اقدام به فرانسه.

“خوشبختانه ما در کشوری هستیم که ارزش زنان ورزشی تیم گفت:” لیزا Thomaidis سر مربی کانادایی زنان تیم بسکتبال و همچنین به عنوان زمان U قهرمانان ورزشی از دانشگاه ساسکاچوان.

کانادا سر مربی لیزا Thomaidis سمت چپ ساعت از حاشیه به عنوان تیم خود را به سلامتی طی نیمه اول یک بسکتبال زنان بازی مقابل سنگال در تابستان 2016 بازی های المپیک در ریو دو ژانیرو برزیل در اوت. 10, 2016. (آسوشیتد پرس)

“اما ما یک راه طولانی کردن از اصل عدالت وقتی که می آید به لیگ های حرفه ای و رسانه ای هنوز هم ما در حال ساخت گام. من نمی توانم صبر کنید برای روزی که این یک معامله بزرگ نیست و یا چیزی است که من نیاز به صدای جیر جیر در مورد زمانی که من می تواند به نوبه خود در تلویزیون در کانادا و زنان ورزش می تواند دیده می شود در هر روز از هفته است.”

تیم بسکتبال زنان در حال حاضر واجد شرایط برای سومین دوره متوالی به بازی های المپیک در توکیو و Thomaidis می داند که ضروری به رشد بازی.

“تیم ما دیده می شود و این زنان را می توان جشن” او محسوب میشود. “دیده شدن در تلویزیون در بازی های المپیک می تواند الهام بخش بسیاری از دختران و پسران جوان را انتخاب کنید تا یک بازی بسکتبال یا رویای یک روز به نمایندگی از کانادا. من می دانم که شخصا آن را مشاهده 1984 و 1988 بازی های المپیک که واقعا الهام بخش و انگیزه من است.”

فردی زنان نیز تاثیر بسیار زیادی در ریو.

از مجموع 22 مدال به دست آورد کانادا ورزشکاران زنان کمک 16 از جمله سه چهار مدال طلا. زنان اسیر مدال در نه رشته های مختلف ورزشی در برزیل در مقایسه با مردان که موفق به کسب مدال تنها در دو و میدانی و حوادث مربوط به اسب سواری.

ریو دوم بازی برای کانادا هنری, ژیمناستیک, ستاره Ellie سیاه که پنجم در زنان در سراسر نهایی به کانادا بهترین-همیشه پایان در این رویداد است. هالیفاکس بومی گفت: اجرای او شاهد در آن بازی هیجان انگیز بود چرا که آنها نه تنها تحت فشار قرار دادند و او را به بهتر شود اما آنچه که آنها را الهام بخش از ورزشکاران جوان از خانه است.

سازمان دیده بان | Ellie سیاه نشان دهنده حرفه ای جلوتر از فشار برای بازی های بعدی:

CB ورزشی’ اسکات راسل صحبت با دو بار المپیک Ellie سیاه که با وجود جدی پا آسیب و المپیک به تعویق افتادن است آماده سازی خود برای او 3 بازی. 5:50

“رقابت در ریو 2016 بازی های المپیک در کنار تمام باور نکردنی ورزشکاران به خصوص بسیاری از قوی ورزشکاران زن بود توانمندسازی و الهام بخش, الهام بخش,” او گفت:. “دیدن موفقیت و سلطه از زنان و حال جدا از این که تاریخی بود.

کانادا Ellie سیاه واکنش نشان می دهد پس از رقابت در پرتو تعادل در انفرادی زنان دور نهایی در سال 2016 المپیک ریو در ریو المپیک آرنا در Aug. 11, 2016. سیاه قرار می گیرد پنجم در تمام اطراف رویداد بهترین-همیشه نتیجه توسط یک کانادایی. (فایل/گتی ایماژ)

“شما احساس می کنید مانند شما در حال هموار راه را برای نسل بعدی از زنان جوان است. الهام بخش آنها را به علامت خود را و نشان دادن آنها را که آنها می توانند موفق در هر آنچه که آنها تنظیم ذهن خود را به.”

‘بسیار زیاد پراید’

این نمی شد از دست داد در کانادا chef de ماموریت سه المپیک مدال در مسیر دوچرخه سواری, Curt Harnett.

“من دیدم که با غرور بسیار زیاد موفقیت زنان ما در صحنه جهانی و عمیقا فکر کردن در مورد چگونه است که باید مؤثر زنان جوان به خانه” Harnett گفت.

“چند بار شاید بیش از حد بسیاری از خطوط مبهم بین نقش من به عنوان آشپز و نقش من به عنوان پدر یک دختر است.”

Harnett توافق به فرض نقش آشپز ده ماموریت برای بازیهای المپیک ریو در اواخر رفتن زمانی که آزاد اسکی باز Jean-Luc Brassard استعفا داد و از این موقعیت در رهبری به بازی.

کانادا اریکا Wiebe جشن پس از برنده شدن طلا در زنان و آزاد 75 کیلوگرم نهایی در اوت. 18, 2016 در ریو دو ژانیرو, برزیل. کانادا chef de ماموریت کوتاه و مختصر Harnett و دخترش, اولیویا بودند در دست به تماشای Wiebe تبدیل شدن به یک قهرمان المپیک است. (فایل/گتی ایماژ)

Harnett که شده بود این تیم موفق رهبر در تورنتو 2015 Pan Am, بازی مشتاق بود به همسرش ویکتوریا زمستان سابق سوار اسب سوار و 10 ساله دختر اولیویا همراه او به برزیل. او تماشا به عنوان فرزند خود را reveled شاهد این مدال پیروزی از پنی Oleksiak, کشتی گیر اریکا Wiebe و rugby sevens تیم دست اول.

کوتاه و مختصر Hartnett, مرکز, و, دخترش, اولیویا, ژست برای عکس با برنز مدال برنده شدن در کانادا زنان rugby sevens تیم در ریو 2016 بازی های المپیک. (ارسال عکس)

“این سفر برای او بود و عمیق” Harnett به یاد می آورد.

“صادقانه بگویم من فکر می کنم که فقط از این راه است که ما زنان هستند. به او این است که فقط راه زنان قرار است به انجام, و من فکر می کنم که من و همسرم خوب است که با. من ممکن است نابینا به هر زمان مبارزات اما من واقعا احساس می کنید که کانادا باعث می شود مسیر برای ورزشکاران برای موفقیت در سطح بین المللی بسیار در دسترس است.”

سازمان دیده بان | اریکا Wiebe: “این شد یک زن و شوهر از روز’

کشتی المپیک قهرمان اریکا Wiebe مجبور به تمرکز بر عقد یک نقطه برای توکیو 2020 در حالی که بقیه از دنیای ورزشی تعطیل با توجه به COVID-19. 7:24

Harnett همچنین گفت: داستان مصرف اولیویا به پارلمان هیل در اتاوا برای دیدن ترامپلاین قهرمان روزی MacLennan به نام کانادا به عنوان پرچم دار فقط چند هفته قبل از بازی ها. به یاد او که دختر خود را که بسیار خجالتی زمزمه که او ممکن است مانند یک عکس با طلای المپیک مدال که MacLennan با کمال میل موافقت کرد ،

اولیویا Harnett, بالا و دو المپیک را در ترامپلاین قهرمان روزی MacLennan در برخواهد داشت برای یک عکس بر روی چمن مقابل پارلمان هیل در اتاوا. (ارسال عکس)

“سپس در آخرین مسابقه که ویکتوریا, اولیویا و من رو به تماشای با هم در ریو قبل از آنها به رهبری بازگشت به کانادا زنان ترامپلاین” Harnett اشاره کرد.

سازمان دیده بان | روزی MacLennan منعکس کننده در ریو

2-زمان المپیک ترامپلاین قهرمان روزی MacLennan کانادا بود پرچم حامل برای مراسم افتتاحیه. 3:12

“ما می دانیم که نتیجه روزی دوباره به دست آورد. ما نشسته بودند در نزدیکی سکو و روزی را دیدم اولیویا در مخاطبان و به او یک موج. یک پدر زانو ضعیف به فکر می کنم آنچه در آن لحظه باید به معنای دختر کوچک خود را.”

دید مسائل

ریو 2016 بازی های المپیک شد واقعا پیروز کانادا زنان است. به عنوان روزی MacLennan انجام شده بود پرچم را به مراسم افتتاحیه چهار بار مدال و نوجوان احساس پنی Oleksiak انجام آن را به مراسم اختتامیه در شب نهایی در برزیل.

این یک حرکت نمادین است اما مهم در تایید هر کسی که تا به چیزی برای انجام با کانادا ورزشی است که زنان بیش از واجد شرایط به ستاره بی چون و چرای نشان می دهد.

سازمان دیده بان | پنی Oleksiak به نظر می رسد در اولین المپیک:

تورنتو پنی Oleksiak ادعا کرد 4 شنا مدال در ریو 2016 زمانی که او 16 ساله. 6:08

“با بسیاری از دختران ترک ورزش در جوانان سنین, من فکر می کنم این مهم است که زنان در ورزش دیده می شود به طور منظم” Thomaidis به این نتیجه رسیدند.

“تا زمانی که ما از همان فرصت های که مردان به زندگی را در ورزش ما نیاز به نگه داشتن کار سخت به پروفایل الهام بخش این تیم ها و افراد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>