Fو یا برخی از مردم آن را نگرانی در مورد پایان جهان است که آنها را با جذب شدن به سمت پناهگاه. دیگران با وسواس ساختمان دنج نوای حفظ حریم خصوصی. و سپس کسانی هستند که توهمات عجیب و غریب از زندگی مانند یک روباه. در حالی که ما انجام قاضی برخی از این proclivities (بی سر و صدا و به خودمان) آن را سخت به تقصیر هر یک میل برای پناهگاه زمانی که فضا در سوال این است که خیره کننده Brutalist الهام گرفته از خانه در وسط بلژیک روستا. برای خنک $1.6 میلیون شما می توانید پرش به بالای صفوف پناهگاه ساکنان در این بتن-و-خانه شیشه ای ساخته شده به دامنه کوه توسط معمار Juul Vanleysen.

2: Brutalism ممکن است محبوب ترین معماری, حرکات, اما این یکی از قابلیت های قابل توجه به عنوان این Brutalist الهام گرفته از پروژه گواه از طریق گسترده دیوارهای بتن در معرض هر دو در داخل و خارج.

3: این خانه ممکن است تا حدی به خاک سپرده شده در دامنه کوه, اما فقط به خاطر یک طرف ساختار آغوش زمین به این معنا نیست که فضای داخلی تنگ و مرطوب است. در اینجا آن را باز جادار مناطق زندگی می کنند تا آنجا که چشم می توانید ببینید.

4: ما برای مراجعه به این سبک به عنوان پناهگاه-lite هم به دلیل آن است که به طور کامل دفن در زیر زمین و به دلیل نور سیل فضای حسن نیت ارائه میدهد از یک دیوار ساخته شده از ویندوز است.

5: هنگامی که شما زندگی می کنند در بلژیک حومه—در این مورد در شهرستان کورتسم در نزدیکی مرز شرقی—آن است که یک نیاز برای خدمت به مجموعه ای از هنر و صنعت brews در هر وعده غذا.

6: ما باید خودمان را کمی طبقه بالا-پایین وضعیت: در نیم اشکوب بی ارزش دیگران بزرگ شما مطمئنا raking در طبقه پایین است همه چیز در مورد زندگی لوکس هنگامی که شما در ساعت هستید. به یاد داشته باشید: همه کار و هیچ بازی باعث می شود جک… یک دیوانه پناهگاه فرد است.

7: ساخته شده در سال 1996 این Juul Vanleysen پروژه دارای چهار اتاق خواب بزرگ و دو حمام و سرویس بهداشتی ساخته شده است که حتی cozier توسط راه چوبی سقف, دیواره های بتنی و کف سنگ.

8: این صفحه اصلی است, احاطه شده توسط طبیعت رزرو بنابراین در کسانی که کف به سقف پنجره ها و…حتی در حمام. در اینجا تنها چشم شما نیاز به نگرانی در مورد پنهان شدن از محلی روباه و راسو.

9: Vanleysen خانه بود با یک چشم انداز که در توضیح تصمیم خود را برای ساخت به سمت تپه. اما اثر گسترش به اتاق خواب و در طرف مقابل از خانه که در آن کارکنان هستند تا از نزدیک و شخصی با سبز طبیعی. خواب در اینجا احساس می کند کمی شبیه خواب در منزل با برخی از با شکوه آب و هوا-کنترل های اضافه شده در.

10: این یک گاراژ مناسب برای ماشین باند James Bond. در حال حاضر شما فقط باید برای به دست آوردن متوسط استون مارتین یا دو و اجازه دهید خود را روز به عنوان یک مامور مخفی آغاز خواهد شد…اگر تنها در سر خود را.

11: و در حال حاضر به یکی از بازی های مورد علاقه: اقامت شخصی و یا مجسمه سازی پارک ؟

12: در مقابل خانه این همه دیوار دفن شده در زمین و پنهان با سبزی; در پشت این زیبایی خم به سمت شیشه محیط های لوکس.

13: زمانی که این همه نگرانی در مورد پایان جهان و یا همسایگان فضول پرواز از پنجره سمت راست. و اگر همه چیز با شکست مواجه, فقط عقب نشینی به پناهگاه خود و سر خم کردن در لوکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de