OMG من می خواهم به اجاره این خانه دق فلامینگو کاستاریکا

Category: دیلی بیست Comments: No comments

OMG من می خواهم به اجاره این خانه افکن های دیدنی و جذاب ترین و منحصر به فرد خانه های که شما می توانید در واقع ماندن در. از فضای باز ویلا برای یک فیلم treehouse ما کشف تمام مکان هایی که شما باید کتاب برای گریز فراموش نشدنی.

ویلا Fugata پلایا فلامینگو کاستاریکا در Vrbo: تاریخچه آشغال با کسانی که زندگی خود را صرف به دنبال بهشت است. آنها به سفر در سراسر اقیانوس ها دنبال تعالی از طریق چشم انداز و ماجراهای خود قرار داده تخیلی رویاهای به رساله هر دو داستانی و فلسفی. پس از همه, که با خون و عرق و اشک آن شرم آور است که همه آنها تا به حال انجام برای پیدا کردن بهشت آنها craved شد بازدید صخره مشرف دق فلامینگو در کاستاریکا است.

ویلا Fugata نهایی فرار از واقعیت است. برای شروع با آن مطابق با قانون کاردینال از حماسه گرمسیری تعطیلات: همه چیز از نوشیدنی های خود را به شما حالا باید در نئون رنگ از ساحل است. در اینجا دکور سازماندهی شده در اطراف رنگ صورتی فلامینگو (فکر می کنم بیرونی دیوار آشپزخانه لهجه و حوله ساحل) با مقدار زیادی از گرمسیری رنگ آبی در پرتاب به شما یادآوری—به عنوان اگر شما می توانید را فراموش کرده ام!—که شما هرگز دور از دریا.

برخی از مردم ترجیح می دهند لوکس قصر برای خود جهانی jaunts. یک عمارت این نیست اما صمیمیت ویلا Fugata ارائه می دهد چیزی خیلی بیشتر در: گزینه ای برای دعوت از یک انتخاب چند نفر از دوستان و یا خانواده خود را به عضویت خود دور شو و یا یک بهانه بسیار خوبی برای ترک آنها را در خانه. دو اتاق خواب بزرگ و گرا به سمت خارج از منزل, اما مهم تر این است که زرق و برق دار تنظیم برای مدار شما خواهد ساخت در هر روز: صبحانه در تراس, استخر پس از چرت زدن در صندلی سالن و سپس مبارک ساعت پشت در تراس. شستشو و تکرار.

نشسته 100 فوت در هوا در بالای یک صخره با 180 درجه نمایش ها از اطراف سواحل این خانه نقطه ایده آل برای Instagram محتوا-ساخت (شما را به کسانی که شما را به سمت چپ در صفحه اصلی حسادت, بعد از همه) زندگی نظر (به طور دائم کارائیب یا نه این سوال است) و برای بررسی خود را در کاستاریکا کولون ساحلی همسایه. از اینجا, شما ممکن است شانس به برخورد—مطمئن باشید آنها بیشتر بود بصری—با میمون ها و پرندگان iguanas و پروانه ها و برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس برای اقامت در طول فصل مناسب حتی یک غلاف یا دو تا از نهنگ.

برای آن روز هنگامی که شما می خواهید به دنبال در قدم به قدم از اصلی متقاضیان و در واقع ترک بهشت از کلبه خود را, زمینه, سفید, شن و ماسه سواحل فلامینگو بای فقط بیش از نیم مایل دور. امواج در این یارو از خلیج کاملا اهلی تا تجارت خود را در هیئت مدیره گشت و گذار برای ایستادن دست و پا زدن هیئت مدیره و تنظیم کردن برای پیدا کردن آن گریزان نهنگ و یا روز خود را صرف شنا و غواصی در زیر دریاهای آرام.

تنظیمات کامل و کلبه بهشت. اما بهترین چیز در مورد ماندن در این سرزمین غروب کشتی و زندگی دریایی است تصور می کردند که بیشترین تلاش شما ممکن است نیاز به در طول روز بلند است که نارگیل را از جدول به لب خود را (لاک پشت ها خواهد شد با تشکر از شما برای موارد فوق یک نی). با توجه به نظرات این نیست که ملک شما فقط با گذراندن یک آخر هفته طولانی در. بنابراین آیا به نفع خودتان و فکر می کنم در هفته وقتی که می آید به پیدا کردن خود را در بهشت.

کتاب اقامت خود را: ویلا Fugata در پلیا فلامینگو کاستاریکا: $380/شب از طریق Vrbo

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>