در شب مورد بالا به ثمر رساند Sedins آن را دروازه بان Markstrom که کلید Canucks پیروزی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

ونکوور کناکز نمی خواهید به از دست دادن در شب دانیل و هنریک Sedin تعداد بازنشسته شدند.

یعقوب Markstrom ساخته شده حرفه ای-بالا 49 موجب صرفه جویی در به عنوان ونکوور را شکست داد Chicago Blackhawks 3-0 در شب دو تا از بهترین Canuck بازیکنان تا کنون مفتخر شد.

Markstrom شد شگفت انگیزی در ضبط دوم خود را shutout از فصل پنجم کار خود را به عنوان ونکوور outshot 49-20.

بو Horvat و آدم tipping point pr گل آن را 2-0 از طریق 40 دقیقه.

براندون ساتر اضافه شده یک به یک شبکه خالی بود و دو کمک برای Canucks (32-21-5) که برنده دوم خود را مستقیم بازی پس از رفتن winless در چهار (0-3-1).

این Blackhawks (25-24-8) خود را گسترش داده winless خط برای یک فصل-پنج بازی (0-3-2).

شیکاگو دروازه بان کوری کرافورد متوقف 17-از-19 عکس.

سازمان دیده بان | Sedin کشباف مطرح شده به rafters:

سوئد superstars مفتخر شد در روز چهارشنبه در یک ساعته pregame مراسم است. 1:42

وجود فضای الکتریک در ساختمان برای بازنشستگی مراسم است. این جمعیت فروخته شده بود روی پای خود تشویق به عنوان هنریک شماره 33 و دانیل شماره 22 مطرح شد به تیر در راجرز آرنا.

“به مردم ونکوور و بریتیش کلمبیا, ما اینجا در سال 1999 و این احساس به خانه از یک روز” گفت: Henrik. “ما می خواهیم برای تشکر از شما. به بازی در مقابل شما واقعا یک افتخار است.”

در 17 سال به عنوان Canucks این Sedins بازی 2,637 بازی و ترکیب برای 633 هدف و 1,478 کمک می کند. آنها حق رای دادن رهبران در هفت دسته عمده.

ونکوور بد outplayed تمام شب و نیاز به برخی از بزرگ صرفه جویی از Markstrom به ماندن در بازی. در دوره دوم او متوقف پاتریک کین شات از بالا اسلات پس از کوین هیوز سادگی. در ابتدا او همچنین یک پد در یک شات از یک باز Dominik Kubalik.

Tipping point pr ساخته شده آن را 2-0 ونکوور در 6:26 دوم. پس از آنتوان روسل در بر داشت او را به تنهایی در کنار شبکه tipping point pr ضرب و شتم کرافورد برای 10th هدف از این فصل است.

در دوره سوم tipping point pr انداخت یک زن و شوهر از مشت در مبارزه با شیکاگو کانر مورفی.

کناکز led 1-0 پس از اولین دوره با وجود اینکه outshot 17-7. Horvat به ثمر رساند در بازی قدرت در یک سه راه عبور بازی با ساتر و J. T. Miller در 15:33.

مجازات پس از شیکاگو خواست برای نقد و بررسی یک داور تصمیم به نپذیرفتن یک Blackhawk هدف با توجه به goaltender دخالت. تماس ایستاده بود و Blackhawks گرفت و یک پنالتی برای تاخیر بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>