در بالای رسمی مرگ و میر تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر نیز در نیویورک

People overlooking Hudson River and New York City | AP Photo

مردم مشرف به رودخانه هادسون و شهر نیویورک است. | AP Photo

نیویورک — تعداد بالقوه coronavirus مربوط به مرگ و میر در شهر نیویورک شروع به پریدن کرد به 5,293 از حدود 3000 تا در اواسط ماه مارس — با توجه به وزارت بهداشت داده های منتشر شده روز دوشنبه توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

ماه گذشته در این شهرستان گسترش آن مرگ و میر قابل توجهی از جمله احتمال coronavirus مرگ و میر — کسانی که به احتمال زیاد با توجه به coronavirus اما تا به حال تایید نشده برای دلایل مختلف. اما مقامات شهر هشدار داده بودند 3,000 یا پس مرگ و میر اضافی که مربوط به کروناویروس اما آیا به اندازه کافی قوی, لینک طبقه بندی می شود مانند.

تبلیغات

کسانی که ممکن است شامل افرادی که دچار coronavirus اما باید به آن اشاره کرد در خود گواهی فوت است. در موارد دیگر علت اصلی ممکن است چیز دیگری است اما تشدید یک عفونت کروناویروس. به طور خاص شده است وجود دارد افزایش در قلب دستگیری و مقامات در حال کاوش اینکه بسیاری از حملات قلبی ناشی شد coronavirus.

با توجه به وزارت بهداشت داده های منتشر شده توسط CDC این موارد در حال حاضر تخمین زده می شود در 5,293.

“در طول 11 مارس–آوریل 2 سال 2020 در مجموع 32,107 مرگ و میر گزارش شده به DOHMH; از این مرگ و میر 24,172 داشت و به بیش از فصلی رود baseline” CDC گزارش می خواند. “از جمله در 24,172 مرگ و میر بودند 13,831 آزمایشگاه تایید COVID-19–مربوط به مرگ و میر و 5,048 احتمالی COVID-19–مرگ و میر مربوط به ترک 5,293 بیش از حد مرگ و میر است که نمی شناخته شده به عنوان یا آزمایشگاهی-تایید و یا احتمالی COVID-19–مربوط به مرگ و میر.”

توسط دوشنبه ویروس کشته شده بود 19,931 مردم در شهرستان — تعداد که شامل تایید شده و احتمالی موارد اما نه 5,293 بالقوه مرتبط با موارد.

“این بحران گرفته ویرانگر تلفات در شهر ما و ما هنوز در حال کار به طور کامل اندازه گیری مقیاس آنچه ما از دست داده ایم,” New York City وزارت بهداشت سخنگوی پاتریک Gallahue در بیانیه ای گفت. “این یک بخش مهم از هر دو درک ویروس و همچنین فرایند درمان است که نیویورک را از طریق رفتن است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او استدلال می کنند که مرگ عوارض پر از شکوفه هستند چرا که برخی از مقامات از جمله مشکوک اما نه تایید coronavirus مرگ و میر در اولیه خود را بالغ. متخصصان سلامت می گویند این رویکرد ضروری است تا اطمینان حاصل شود که مرگ و میر است به طور قابل توجهی undercounted در لحظه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر