هنگامی که دوستان شما در حال حاضر دشمنان Keefe-Tortorella را مطابقت عقل به عنوان برگها دیدار با کت

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

شلدون Keefe بازی نمی کند برای مدت طولانی در زیر جان Tortorella در خلیج تمپا — فقط 93 از 125 بازی NHL.

بالا به ثمر رساند junior, جناح, Keefe کردن درب در زمان خود, پیر, رئیس, هدایت رعد و برق خود را تنها جام استنلی پیروزی در سال 2004.

اما دو مجموعه به دیدار در لیگ بهترین-از-پنج دور مقدماتی چپ پایدار برداشت ،

“من مقدار زیادی از احترام به آن مرد گفت:” آتشین Tortorella در حال حاضر سر مربی Columbus Blue Jackets. “او یکی از رقابتی ترین بازیکنان من مربی ام. من مربی او در بسیاری از بازی ها. اما زمانی که او با بازی او می دانست که یکی از راه های که به بازی سخت است.”

این احساس متقابل است.

“من وجود دارد را از طریق فرایند است که [تمپا] تیم در حال رشد از یک سال به بعد به بعد در نهایت به نقطه ای که آن را بیش از حد خوب برای من” به یاد می آورد Keefe که در سال اول خود را پشت NHL نیمکت با تورنتو افرا برگها. “دیدن چگونه او قرار داده که همه با هم در نهایت ساخت آن به یک قهرمان چیزی است که رک و پوست کنده واقعا بنیاد مربیگری من.”

Tortorella, 62 و Keefe, 39, را مطابقت عقل برای اولین بار زمانی که برگها و کت آبی خود را باز سری یکشنبه به عنوان بخشی از لیگ 24-تیم relaunch به آن همه گیر-متوقف 2019-20 فصل است.

رقابت مطمئن است به یک کنتراست در سبک — سنگ زنی ساختار دفاعی کلمبوس در برابر اکتان بالا توهین آمیز فکر تورنتو است.

سازمان دیده بان | راب پیزو پیش نمایش برگها در مقابل کت آبی:

در قسمت 3 از 10 راب پیزو شکسته شدن برگها و در حال حاضر سالم کت آبی 1:18

این کت آبی رو یک کار مشابه در سال گذشته برگشتی داده نمی شود امید زیادی در برابر 128-نقطه رعد و برق در دور اول. همه آنها بود رفت و برگشت رئیس جمهور جایزه برندگان در یکی از خیره کننده ترین ناراحتی در لیگ تاریخ است.

“ما می دانیم که آنها می تواند به خوبی آماده” برگ کاپیتان جان توارث گفت. “آنها واقعا قوی هویت. آن را در مورد ماندن با بازی ما و برخورد با اببس و جریان می یابد.”

مزایای طولانی اخراج

تورنتو تا به حال سه بازیکن کرک 60 نقطه علامت زمانی که فصل را به حالت تعلیق در مارس 12 به دلیل COVID-19. برگها جناح ویلیام Nylander چهارم در فهرست با 59 امتیاز ثبت نام بیش از 10 کت آبی گلزن برجسته Pierre-Luc دوبوا.

“آنها واقعا خوب دفاعی تیم” برگها مرکز Auston ماتیوز گفت. “[ما نمی توانیم] نا امید با آنچه که آنها انجام … فقط تمرکز بر روی بازی ما در برنامه ریزی و اجرای آن در سطح بالا.”

کلمبوس خواهد بود که عمدتا سالم — یکی از مزایای چند از اخراج — از جمله بازگشت defenceman ست جونز که می شده اند جدی علامت سوال با آسیب مچ پا تا به حال به طور منظم 16-تیم های پلی آف پیش رفته بود به طور معمول در ماه آوریل است.

“هیچ کس می خواستم برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده در جهان است,” او گفت:. “اما برای من شخصا آن را کمی از یک برکت و رحمت است.”

برگها در ضمن می آیند کردن متوالی در دور اول هفت-بازی حذفی ضرر و زیان به بوستون برونز بود و به دنبال نوشتن یک نوع متفاوت از داستان در Scotiabank عرصه در تورنتو hub.

سازمان دیده بان | Kerfoot را جفت آسانسور برگها بیش از حبس:

الکساندر Kerfoot سوابق 2 گل در وسط قاب به عنوان تورنتو دو برابر مونترال 4-2. 0:31

موفقیت یا عدم موفقیت می تواند پایین آمده به چه برگ بازی خود را در منطقه به عنوان مخالف به آنچه آنها را در حمله. تورنتو دوم شد و در NHL با 237 گل در این فصل به طور منظم, اما همچنین اجازه هفتم-بیشتر در 222.

“ما می خواهیم به یک بهتر دفاعی تیم” توارث گفت. “ما باید برای مقابله با این حرکت نوسانات شما ببینید در یک سری بهتر از ما رفتار برخی از چیزهایی که در طول فصل به طور منظم.”

“ما واقعا گرسنه برای اثبات خودمان” اضافه تورنتو جناح میچ Marner.

ماند با این برنامه

کلمبوس و Tortorella انجام یک کار استادانه هوازدگی از دست دادن ستاره Artemi Panarin مت Duchene و سرگئی Bobrovsky در رایگان آژانس در تابستان گذشته. با یک تراشه در جمعی خود را شانه همه خریداری شده و در آنجا ماند و با برنامه است.

“آن را در مورد داشتن بهترین دسته از افراد” کت آبی مدیر کل Jarmo Kekalainen گفت. “مهم نیست که چقدر با استعداد شما هستند و چگونه شما ماهر هستند, شما باید به بازی به عنوان یک تیم است.”

که یکی از درس های بسیاری Keefe های آموخته شده از, مربی.

“او را نهایی رقیب او گفت:” از Tortorella. “من می خواهم به باور من یک رقیب. بزرگترین راه برای نشان دادن کسی احترام است به مطمئن شوید که شما آماده به رقابت بپردازند.”

و آن احترام به وضوح جریان هر دو روش.

“من آرزو می کنم هیچ چیز به جز بهترین برای که مرد” Tortorella گفت. “دیگر از این سری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>