یک ماسک فقط: Coronavirus اسناد و پرستاران مجبور به وحشتناک سازش

Category: دیلی بیست Comments: No comments

در صندلی مسافر از ماشین راشل یک آسایشگاه پرستار در کارولینای جنوبی حمل یک کیسه Ziploc با دو فولاد ماسک داخل. هر روز او دون یکی از ماسک و می پوشد و آن را به خانه های پرستاری و بیمارستان ها و خانه های خصوصی در سراسر منطقه مراقبت از خود بيماران سالمند. دوازده ساعت بعد او طول می کشد آنچه قرار است به یک واحد-استفاده از ماسک خاموش sanitizes آن قرار می دهد و آن را در کیسه. آن است که تنها تجهیزات کارفرما ارائه شده برای محافظت از او و بیماران از coronavirus, او گفت:. به معنای این است که گذشته خود را “به طور نامحدود.”

“من نگران هستم در مورد گرفتن [2019 رمان coronavirus.] من فرض کنید که من خواهد گفت:” راشل که خواسته بود به نام ترس از دست دادن کار خود را. اما او افزود: “من احساس وحشتناک اگر من متوجه من شد کسی که آن را به سه بخش مختلف خانه های سالمندان.”

“آن احساس می کند مانند یک کشور جهان سوم,” او گفت:. “من هرگز فکر نمی کردم این امر می تواند چالش ما در برابر.”

همانطور که قبلا گزارش شده است که رشد نمایی از رمان کروناویروس در آمریکا را تشدید کرده است یک موجود کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) ترک بیمارستان به جیره دنده در سطح بسیاری از ارائه دهندگان گفت: آنها تا به حال هرگز دیده می شود. وضعیت آنقدر وخیم است که مجله انجمن پزشکی آمریکا به تازگی قرار دادن یک تماس برای ایده های در مورد چگونه به صرفه جویی در مصرف عرضه PPE و شناسایی منابع جدید.

در سراسر کشور ارائه دهندگان در حال حاضر استفاده مجدد از تنها با استفاده از دنده و ساختن تجهیزات جدید از مواد محافظ. مصاحبه با آرایه ای از پزشکان و پرستاران در خط مقدم یک بحران ملی نشان داد گسترده حیرت در چقدر بد عرضه آنها در آنچه قرار بود به ثروتمندترین کشور در جهان است.

پیتر چای پزشک اورژانس در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون که در آن دو ارائه دهندگان در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 نسبت به اقدامات لازم برای استفاده از, کثیف, آب حمام برای چند حمام.

“که کاملا بی سابقه در امریکا است. چرا شما همیشه باید برای انجام این کار ؟ ” او گفت:. “چرا ما همیشه در حال اجرا از چیزی بسیار ساده است؟”

مراکز کنترل بیماری قبلا توصیه می شود با استفاده از N95 ماسک—تنفسی محافظ دستگاه که فیلتر بیماری-حمل ذرات از هوا—زمانی که درمان هر بیمار مشکوک به داشتن COVID-19. اما این سازمان توصیه هایی سست به عنوان منابع کاهش یافته است. در ارشاد منتشر شده در این هفته CDC گفت: ارائه دهندگان خدمات باید پوشیدن N95s تنها در هنگام انجام روش های که ممکن است یک بیمار به “aerosolize” ویروس.”

در آخرین ارشاد این آژانس همچنین پیشنهاد ماسک-بسته ارائه دهندگان استفاده از bandanas یا روسری به عنوان “آخرین راه چاره است.”

به دفع کامل کمبود پزشکی کارگران متوسل به اقدامات خلاق, صتبلرس نوار پلاستیکی بر روی منقضی شده روش ماسک و ساخت چلپ چلوپ کردن سپر پلاستیکی تقسیم و نصب نوار با توجه به پست توییتر.

Alli McCarley اضطراری پرستار گفت: روزانه وحش او با استفاده از یک تک-استفاده از فولاد ماسک تا زمانی آن را مرطوب از نفس او را هنگامی که او آن را در زمان خاموش. زمانی که مادر او را شنیده در مورد کمبود او خواست گلدوزي گروه به دوختن بیشتر ماسک برای بیمارستان است. در حالی که ماسک به احتمال زیاد برآورده نمی پزشکی استانداردهای McCarley گفت: “من می خواهم به این در حالت آماده به کار برای وقتی بدتر می آید به بدتر است. و من از ترس ما وجود دارد.”

پزشک اورژانس در تنسی که خواسته بود به نام به خاطر ترس از حرفه ای تلافی گفت: روزانه وحش او مانده N95 ماسک از یک خانه ساخت و ساز پروژه به کار با او. یک دوست خوب که با این نسخهها کار برای یک الکل تقطیر شرکت اهدا یک جعبه از تقطیر گیاه به عنوان به خوبی. خواهر او همسایه اهدا بیش از ده ماسک او در بر داشت خود را در گاراژ.

در بوستون چای گفت: تمام بیمارستان ها باید با هم متحد را به منظور حفظ منابع قرض گرفتن ماسک و عینک از توقیف آزمایشگاه های تحقیقاتی و تجربه با دیگر مواد محافظ. “این موسسات بزرگ که معمولا صحبت نمی به هر یک از دیگر وجود دارد همه از ناگهانی از این همه هماهنگی و بحث متقابل” او گفت:. “این فقط یک ویروس به آن را انجام دهد.”

همراه با ابتکار و خلاقیت, وضعیت نیز باعث شد. پرستاران در Kaiser Permanente در سان فرانسیسکو نشان داد در خارج از بیمارستان پنج شنبه, تکان دادن علائم خواندن “محافظت از پرستاران بهداشت عمومی.” بیش از 760,000 مردم را امضا کرده اند بر روی یک Change.org طومار درخواست مدیران بیمارستان برای بیشتر تجهیزات حفاظتی. گروه دیگری از پزشکان نوشت, نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور پنس درخواست از آنها برای افزایش عرضه و توسعه دستورالعمل های روشن در اطراف مطابق با اصول بهداشتی و استفاده مجدد از دنده محافظ.

“تنها موسسه با قدرت کافی نیاز دارد تولید تجهیزات حفاظتی برای توزیع تجهیزات موثر و ایجاد دستورالعمل های جهانی در استفاده از آن است که دولت فدرال” پزشکان نوشته است. “دولت فدرال نیاز به گام تا راست در حال حاضر.”

دولت فدرال گرفته است برخی از اندازه گیری به افزایش عرضه دنده محافظ. وزارت بهداشت و خدمات انسانی توییتی شنبه آنها استقرار تجهیزات از استراتژیک ملی ذخایر—مخزن داروسازی و پزشکی محصولات برای استفاده در بهداشت عمومی اورژانس. مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته استناد دفاع تولید عمل برای سرعت بخشیدن به تولید لوازم و پنس اشاره کرد که یک coronavirus تسکین قانون نیز محافظت از تولید کنندگان از پرونده های حقوقی در هنگام فروش دنده محافظ برای کارکنان بهداشتی درمانی.

نیویورک گارد ملی بود نیز در حال آماده شدن برای ارائه ترکیبی از دنده محافظ دارو و هواکش از دو انبار بزرگ در دولت یک منبع وجود دارد گفت: روزانه وحش. “مقیاس لوازم دستور داده عظیم است” این منبع گفت. “مقادیر از PPE موارد در ده ها میلیون نفر در هر مورد است.” (نیویورک گارد ملی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

اما مداخلات آمد خیلی دیر شده برای برخی از. یک سفر به پرستار گفت: روزانه وحش که او و همسرش تصمیم به خاتمه قرارداد خود را هنگامی که خود را در بیمارستان دستور داد آنها را به repurpose تک-استفاده از ماسک است. دو خانه نقل مکان کرد و به اندازه کافی پس انداز برای زنده ماندن بدون درآمد در حالی که برای او گفت.

Others نیست خیلی خوش شانس. هم اتاقی او 53 ساله پرستار نمی تواند استطاعت به توقف کار در بیمارستان. “همه ما گریه وقتی که ما به سمت چپ” او گفت:. “او می ترسم.”

این کمبود تجهیزات نیز در نظر گرفتن تلفات در غیر ویروس های مربوط به بیمارستان روش. این پزشک اورژانس در ایالت تنسی گفت: او به تازگی تحت درمان با یک گلوله قربانی که قفسه سینه بود ترک خورده باز در ER. یکبار مصرف لباس معمولا استفاده می شود برای چنین روش هیچ جا یافت می شود او گفت:—آنها قفل شده شده بود در یک اتاق جداگانه انبار با دیگر دنده محافظ.

“وجود خون در همه جا,” دکتر گفت:. “من فکر نمی کنم هر کسی رو در معرض اما می توانست خیلی بدتر از این بود.”

همان دکتر گفت که او تا به حال به تازگی سعی سفارش خود دنده محافظ برای ترس است که او را در بیمارستان خواهد اجرا شود. هنگامی که او رفت و به بررسی از او آموخته موارد بودند-دستور داد تا اواسط ماه آوریل است. او به تازگی بررسی آمازون برای دیدن اگر آنها هر گونه موجود در انبار, او گفت:, و دیدم همان ماسک او شده است می خواهم چشم دوخته اند برای 25 دلار بود در حال حاضر در فروش برای $70.

سفارش محافظ دنده است حتی سخت تر برای کوچک روستایی درمانگاه. دکتر Surinder Sra صاحب مستقل در درمانگاه در Cherokee Village AR—جمعیت 4,600 — گفت: او سعی کرده بود به سفارش ماسک عینک و ضد عفونی کننده دست به آماده شدن برای یک شیوع در شهر خود می باشد. تامین کننده لغو سفارش خود را, او گفت:, گفتن او او را از آنها به طور منظم به اندازه کافی برای در اولویت قرار گیرد.

Sra گفت: روزانه وحش کلینیک بود و هنوز هم در منابع آنها ذخیره شده از سال گذشته است. “اما اگر آنها در حال رفتن برای ما ارسال های جدید,” او گفت:, “چگونه من رفتن به ادامه حفاظت از خودم کارکنان و بیماران من?”

چای گفت: این وضعیت باعث شده است بسیاری از ارائه دهندگان به این نوع از زندگی تغییر سوالات. همسر خود را نیز ارائه و او گفت: آنها باید شروع به فکر کردن در مورد بهترین راه برای تغییر لباس های خود را هنگامی که آنها به خانه برای جلوگیری از گسترش این ویروس به کودک خود را.

“این مسائل شما هرگز می خواستم به فکر کردن در مورد” چای گفت. “اما به عنوان پزشک اورژانس این کار من است. این چیزی است که من امضا کرده تا به انجام است. ما قصد داریم برای فرار از این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>