“یک جهان با هم در خانه’: Celine Dion and J. Lo خدمت خواننده برای نجات جهان

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Tدر اینجا بسیاری از چیزهایی است که هرگز می تواند پیش بینی کرده اند که این همه آغاز شده اما به عنوان یک سرگرمی نویسنده باید بگویم که به محض مقدار زمان صرف تماشای مشهور آواز خواندن به من در دانه دانه ویدئوها به خود شات از خانه های خود را در رتبه بالا در لیست.

آنها تبدیل شده ایم تقریبا شبانه بازدید کنندگان به اتاق من زندگی یک در میان همه گیر. آنها دوباره در روز شنبه. Celine Dion, لیدی گاگا, Beyoncé, اپرا وینفری, Paul McCartney, Amy Poehler…آن کامل-خانه-ستارههای—برخی از آواز خواندن برخی از ارائه اعلانات آگاهی عامه درمورد برخی از انجام مصاحبه و همه متحد تحت یک پیام: Coronavirus? واقعا بمکد! اما انسان ؟ با هم, ما میخوایم از طریق آن دریافت کنید.

مقیاس جهانی: با هم در خانهبا دو ساعت پخش از شنبه شب که عملا جمع آوری مشهور از سراسر خود را قرنطينه است به یاد ماندنی.

منعکس کننده این واقعیت جدید مطالب-مشاهده عادات آن نه تنها پخش عمده کانال های تلویزیونی در آمریکا—ABC, CBS, The CW, NBC, MSNBC, ملی جغرافیایی, Univision—اما در شبکه های سراسر جهان در حالی که همچنین پخش می دیجیتال جریان در سیستم عامل های مانند آمازون, YouTube, Facebook و کشش.

در علاوه بر این به مدت دو ساعت در ساعات پر بیننده پخش که ویژه اجرای برنامه از امثال تیلور سویفت, جنیفر لوپز و سنگ نورد وجود دارد شش ساعت livestream منجر به آن شد که پر از افراد مشهور ظاهر و موسیقی عمل می کند. (این pettier در میان ما می تواند سرگرم کردن خودمان با ارزیابی شهرت سلسله مراتب است که تعیین می شود که اجرا شد و تنزل به شش ساعته باز عمل می کنند و چه کسی رو به عنوان بخشی از رویداد اصلی.)

نوشته شده توسط اندرو کرک و ملیسا وانگ هدف ویژه برای ایجاد انگیزه بینندگان را به اقدام علیه coronavirus و پشتیبانی شهروند جهانی و سازمان بهداشت جهانی را هم در صفحه اصلی مبارزات انتخاباتی. لیدی گاگا سرپرستی پخش این نکته که ترویج آن است که هدف این بود که برای انجام جمع آوری کمک های مردمی قبل از بزرگ نشان می دهد به طوری که روز شنبه رویداد نبود فقط یک maudlin درایو تعهد ولی قانونی سرگرمی درمان به ادویه تا ما قرنطينه. جهان را با هم با کمی سرگرم کننده است.

جیمی کیمل جیمی فالون و استفان “جیمی” Colbert, به عنوان او به شوخی همه میزبانی شرکت با هم یک حرکت نمادین نشان می دهد که ویژهای از جهان در حال حاضر است در نهایت یک چیز است که trumps شبکه تلویزیونی رقابت. معرفی مشاهیر مختلف ظاهر می شود در طول پخش آنها زده حق تن تیره تر از حد معمول—از حماقت مطابق با جدیت با زیرک خط.

وجود دارد منابع به ببر پادشاه و کاغذ توالت کمبود. وجود تعداد بی شماری از عبارات قدردانی و احترام به کسانی که مشغول به کار خط مقدم به ضرب و شتم این چیز. قبل از پخش این رویداد مطرح کرده بود 50 میلیون دلار است. “و نیمی از این بود که فقط از تبدیل جف بزوس وارونه و تکان دادن او برای تغییر شل” فالون شوخی.

بانوی دل شکسته مجموعه قصد شب که شد “لبخند” و “خواننده.” او انجام “Smile”—رفتن به telethon آهنگ از لحظه ای—اما با یک روح jazzy ترتیب که refreshingly, در برابر وسوسه به سمت treacly. (دیگر اجرا نمی شد و بسیار موفقیت آمیز است.)

ستاره و برگزار شد در صدای خوب. به عنوان Stevie Wonder که انجام شده ادای احترام به لایحه جدوگاه با sunniness و شادی است که تنها چیزهایی که بیشتر احساسی است. وجود دارد Paul McCartney and Kacey Musgraves و تیلور سویفت. Shawn Mendes and Camilla Cabello انجام شده هم از خود shacked تا انزوا. John Legend and Sam Smith duetted از خود جدا آنهایی که راهی جدید جهانی همه گیر از لرز با نسخه خود را از “Stand By Me.”

Elton John انجام شده “من هنوز ایستاده” به افتخار بهداشت و درمان کارگران بسیار عالی آهنگ انتخاب و آشکار در فرایند است که التون جان یک پیانو در خارج از در حیاط خلوت خود را. Keith Urban هوشمندانه ویرایش به سه Keith Urbans در سه ابزار مختلف برای عملکرد خود را. The Rolling Stones انجام “شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید” در یکی از آن Brady Bunch-esque زوم تنظیم از خود جدا, خانه, و آن را فقط واقعا لعنت سرد است.

در بین اجرای برنامه میزبان و مشاهیر مختلف تحصیل بینندگان در جنبه های خاصی از بحران و آنه داستان علاقه انسان از سراسر جهان است. وجود دارد مصاحبه با سلامت کارگران و رهبران جهان و اعضای سازمان بهداشت جهانی ضروری کارگران و معلمان است. سابق بانوان اول میشل اوباما و لورا بوش آمریکا برای پیام تشکر و امید است.

دو ساعت شد هدفمند بخش آموزشی بخش, الهام بخش, و بخش های سرگرمی. که دومی نقطه وجود دارد که دو اجرای آن ایستاده بود.

جنیفر لوپز به ترقه شناخته شده برای او آمیزش اجرای زنده و ورزشی رقص اگر نه لزوما او را آواز سر ساخته شده بزرگ منحرف از انجام “مردم” تصنیف نکردم Barbra Streisand. شاید از آن بود موهن بمقدسات. شاید این یک baller حرکت می کند. او اندازه گیری تا به Streisand? که احتمالا یک سوال جدی است. اما او مرا تحت تاثیر قرار داد.

نشستن در مقابل یک درخت خارج پیچیده با روشنایی خلق و خوی و شمع های شناور—J. Lo می داند که چگونه برای قرار دادن در یک نمایش—او به پایان رسید این عملکرد با اعلام “من از دست شما.” شما می دانید مردم است.

پس از آن وجود دارد grand finale: Celine Dion, Andrea Bocelli, John Legend, لیدی گاگا و Lang Lang همه انجام “نماز” با هم. آن را به عنوان زرق و برق دار به عنوان کسی که می خواند که از جمله می تواند تصور کنید. بسیار وجود دارد برای گفتن.

یک جهان: با هم در خانه بود بی سابقه تلاش آسانسور یورش بی سابقه ای در تلاش اند که بداهه و انجام معجزات تدارکات به منظور مرحله تلویزیونی و livestreamed جمع آوری اعانه و فوق العاده در حالی که همه درگیر از استعداد به تولید کنندگان و سردبیران همه سامانه در سراسر جداگانه isolations. آنها تقریبا نقد و بررسی-اثبات خارج از شل-جاوید ترس در مقدار کار خواهد شد و در آن زمان به آنها را بکشد. ذاتا آنها الهام بخش است.

این نوع از telethons تمایل به همیشه حسن نیت بلکه…نوع بد. آنها عمیق اما کمی بی دست و پا. در حال حرکت اما شاخی. اما unengaging. همه که نقش متفاوت که به طور معمول عصبی تولید—و با آن همراه ادعا و مبالغه—دور محروم است.

من نمی گویم که چیزی سازماندهی شده توسط یکی از بزرگ ترین و متصل به سازمان های خیریه در جهان و سرپرستی لیدی گاگا پاره پاره است. اما سلب ابتکار عمل مانند این به چیزی bare-bones, ضرورت باعث می شود تاثیر آن بلندتر.

ماهیت جهانی همه چیز به معنای کمبود امریکا خاص پیچ-مغلوب ساختن پیشی جستن پیام خواهد بود که خوش به مردم به دنبال یک حواس پرتی از کشور فعلی سیاسی آشغال آتش و خسته کننده برای دیگران ولع مصرف یک خروجی برای خود خشم و به ویژه مانند این برای مقابله با این واقعیت است که. و جاذبه شرایطی به معنای همه در بهترین رفتار خود. هیچ “جورج بوش متنفر مردم سیاه و سفید” لحظات اینجا. (آن را نیز کمک کرد که آن را به ضرب گلوله زندگی می کنند.)

با هم در خانه ندارد, انرژی, مانند, زندگی می کنند, کمک, چرا که می تواند circumstantially غیر ممکن است. و آیا این مبالغه از telethons که پخش پس از 9/11 یا طوفان کاترینا. اما آن را فقط حق را برای این لحظه است که بهترین است که می توان انتظار داشت از این چیزها. علاوه بر آن ساخته شده است یک تن از پول برای یک علت خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>