آنلاین کشور کنسرت موسیقی مجموعه به منظور بالا بردن بودجه برای ستاره آمبولانس هوایی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک صف از هنرمندان کشور را به شرکت در یک کنسرت مجازی به جمع آوری پول برای ستاره آمبولانس هوایی.

با توجه به COVID-19 گیر ستاره تا به حال به لغو بسیاری از رویدادهای مالی در طول بهار و تابستان است.

ادامه مطلب: ساسکاچوان حوادث تابستان در انتظار رسمی تصمیم گیری در COVID-19 جمعیت محدودیت

ستاره آمبولانس هوایی است که یک سازمان غیر انتفاعی و نقش حیاتی در پاسخ اضطراری سیستم. ستاره ها قادر به پرواز شدت بیمار و مجروح در بحرانها مانند بیماری همه گیر کوروناویروس.

برخی از برنامه ریزی شده اجرا به صورت مجازی کنسرت شامل برت ژله جورج دره شکارچی برادران Washboard اتحادیه جس Moskaluke و Tenille هنر.

خانواده 15 حرکت در خانه COVID-19 شیوع در استان اول کشور

خانواده 15 حرکت در خانه COVID-19 شیوع در استان اول کشور

جریان برای ستاره برگزار خواهد شد, در مارس 8th, 2020, شروع می شود و در 7 p. m. MST. از آن خواهد شد بصورت زنده بر روی ستاره’ Facebook صفحه و همچنین به عنوان آنلاین در streamingforstars.ca

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>