تورنتو – استان منصوب شده است یک نیروی کار به بررسی انتاریو بازار سرمایه قوانین و مقررات و توصیه می کنند که چگونه می توان آنها را مدرن.

وزارت مالیه می گوید در بیانیه ای که مدیران با تجربه در Aimia Inc., Sun Life Financial Inc., GMP اوراق بهادار LP نورتون رز فولبرایت و Kingsdale مشاوران را تشکیل نیروی کار.

نیروی کار را ارائه توصیه در مورد چگونه نوآوری را می توان پرورش در بازارهای سرمایه با بهبود ساختار نظارتی و چگونه دولت می تواند به کاهش duplicative نظارتی بار.

ادامه مطلب: دولت انتاریو مالی به روز رسانی را نشان می دهد کسری بودجه در حال حاضر به $9B

“صنعت مجلس برای بررسی بازار سرمایه قوانین و مقررات” گفت: فیلیپس. “من با تشکر از اعضای داوطلب وقت خود را و نگاه به جلو به دریافت گروه ضربت توصیه های این سقوط چگونه دولت می تواند کمک به اطمینان از بازار سرمایه حمایت بهتر از در حال رشد و پویا در اقتصاد است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

همچنین نگاه کنید که چگونه آنها می تواند در بهبود و حفاظت از سرمایه گذار و ایجاد یک اقتصاد رقابتی برای انتاریو با تضمین فرصت کمک به هر دو بزرگ و کوچک بازار است.

وزارت اول گفت: در پاییز گذشته که نیروی کار خواهد بود پس از تشکیل جلسه که بازار سرمایه نوآوری و رقابت بود که خفه.

ادامه مطلب: فورد دولت منصوب از رئیس ستاد پسر به $164K مشاور نقش در نیویورک

نیروی کار را حمایت از یک داوطلب گروه مشورتی با اعضای از انتاریو کمیسیون اوراق بهادار بانک نوا اسکوشیا, وفاداری کانادا و OMERS.

“بررسی ماهیت این مهم برای سالم با عملکرد خوب بازارهای سرمایه” گفت: کریستن رز سخنگوی OSC در ایمیل. “ما به طور کامل پشتیبانی از این بررسی و سپاسگزار هستند و از دولت حمایت مستمر. تمرکز خود را بر نوسازی اوراق بهادار را در چارچوب مقررات به موقع است و ما به دنبال به جلو به کمک چشم انداز ما است.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de