پدر از 15 ماه نوزاد است که در این شهر در مرکز از شیوع ویروسی مرگبار می گوید او تجربه پرپیچ و خم از احساسات از ترس به سرخوردگی و امداد در طول حدود دو ساعت است.

ریچارد Fabic یک شهروند کانادایی از Mississauga, Ont., شد نظارت خود دختر چوپان سفر با پدربزرگ و مادربزرگ او به عنوان آنها را به ووهان Tianhe فرودگاه بین المللی در بعد از ظهر روز پنجشنبه به وقت محلی.

“این است تا زمان” او گفت: اواخر چهارشنبه شب.

چوپان یک شهروند کانادایی است اما پدربزرگ و مادربزرگ او در حال اقامت دائم.

ادامه مطلب: Coronavirus: چین تلفات soars بالاتر از 560 بیمارستان آزمایش داروی جدید

Richard Fabic, his wife Yunfei Li and their daughter Chloe are seen in this undated handout photo. An Ontario father says he missed his 15-month-old daughter’s first steps because she is stuck in the Chinese city at the centre of a new coronavirus outbreak.
ریچارد Fabic همسرش Yunfei لی و دختر خود را چوپان دیده می شود در این رتبه جزوه عکس. یک انتاریو پدر می گوید که او از دست رفته خود را 15-ماه-پیر دختر اولین گام زیرا او گیر کرده است در این شهر چینی در مرکز جدید شیوع کروناویروس. کانادا پرس/هو ریچارد Fabic

پرواز خود را از ووهان در استان هوبئی چین شده بود با تاخیر حدود 21 ساعت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پرواز یک دولت-اجاره هواپیما برنامه ریزی شده بود به بلند کردن اولیه صبح روز پنجشنبه به وقت محلی, اما وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت crosswinds نگهداری هواپیما از ترک هانوی ویتنام که در آن و خدمه آن شده اند در انتظار.

او گفت: وجود دارد 211 انتظار مسافران در پرواز و تمام شده بود تماس گرفت.

اتاوا است که هنوز وزن گزینه های خود را برای گرفتن بیشتر کانادایی ها از ووهان پس از اولین پرواز است سمت چپ, شامپاین گفت.

این شامل که آیا باید آن را ارسال دوم هواپیما و یا می توانید امن به اندازه کافی فضا در پرواز سازمان یافته توسط ایالات متحده و دیگر متحدان.

Fabic گفت که او “همواره طراوت” خود را ایمیل و چک کردن پیام های متنی بر روی تلفن خود را به عنوان او منتظر برای به روز رسانی از چوپان پدربزرگ و مادربزرگ.

چین همه اما قفل شده پایین شهر که در آن جدید کروناویروس اولین بار تشخیص داده و سعی کنید به آن را نگه دارید از گسترش.

با توجه به آخرین آمار و ارقام اولیه روز شنبه تعدادی از تأييد رمان coronavirus موارد شروع به پریدن کرد 3,694 به 28,018 و مرگ و میر افزایش به 563.

Fabic گفت: خانواده اش تا به حال چند سکسکه در راه را از طریق های مختلف بازرسی اگر چه آن را آسان درایو تا آنها به فرودگاه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“نگهبانان را متوقف کرده اند و ماشین ها در ورودی بزرگراه به سمت فرودگاه” خواندن یک پیام است که او از چوپان پدربزرگ و مادربزرگ.

مقامات چینی مورد نیاز یک مسافر لیست به صلیب بررسی کنید که چوپان و پدربزرگ و مادربزرگ او در واقع می تواند رفتن به فرودگاه ،

ادامه مطلب: سفر خواهد کرد پوشش بیمه coronavirus? کارشناسان شکستن چرا و چرا که نه

او فرستاده مقامات در اتاوا که به او گفت که آنها کار بر روی گرفتن مقالات مناسب به دولت چین.

یک پاسخ از اتاوا نیز گفت: آینده نگر مسافران نیاز به یک لیست از اسناد و مدارک برای دریافت از طریق پست های بازرسی.

“شما ممکن است روبرو می شوند مشکلات در بررسی نقاط مسیر به فرودگاه” آن را گفت.

کمتر از 10 دقیقه بعد رها Fabic فرستاده اسناد او از اتاوا به چوپان زن پدربزرگ و مادربزرگ از طریق ایمیل.

“من واسطه است.”

ماشین خود را که متوقف شده بود در یک پست بازرسی در فرودگاه آغاز “حرکت آهسته” و سپس خود را شناسایی و اسناد مورد بررسی قرار گرفت توسط مقامات چینی حدود یک ساعت بعد.

ادامه مطلب: 2 کانادایی تست مثبت برای coronavirus در کشتی کروز قرنطینه در ژاپن

15-month-old Chloe Fabic is seen in this undated handout photo. An Ontario father says he missed his 15-month-old daughter’s first steps because she is stuck in the Chinese city at the centre of a new coronavirus outbreak.
15-ماه-پیر چوپان Fabic دیده می شود در این رتبه جزوه عکس. یک انتاریو پدر می گوید که او از دست رفته خود را 15-ماه-پیر دختر اولین گام زیرا او گیر کرده است در این شهر چینی در مرکز جدید شیوع کروناویروس. کانادا پرس/هو ریچارد Fabic

“چوپان نیست خوشحال است. او فریاد در حداکثر حجم,” او گفت: با خنده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“حتی زمانی که او در راه رفتن هنگامی که او را در صندلی اتومبیل و ماشین نبود حرکت او شروع به جیغ. او یک جوان برای خشم جاده.”

مقامات تایید کرد که هر دو چوپان پدربزرگ و مادربزرگ بودند در لیست او گفت:.

حدود دو ساعت پس از Fabic پدر و پدربزرگ و مادربزرگ او در سمت چپ خانه آنها در فرودگاه.

“من احساس می کنم خسته و در عین حال رها به اندازه کافی است که من می تواند یک زن و شوهر ساعت خواب قبل از روز کاری آغاز می شود.”

— با فایل های از آسوشیتد پرس.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de