هر چند روز Nicolette نواک فلج شده است با نگرانی در مورد چگونه به نگه داشتن او شراب سازی رفتن در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

نواک صاحب خوب زمین غذا و شراب Co., یک کارخانه شراب سازی در Beamsville, Ont., که شامل یک اغذیه فروشی و مشروب فروشی و ارائه می دهد کلاس های آشپزی در سایت. اما مانند بسیاری از wineries در استان, محدودیت دولت طراحی شده است به منظور محدود کردن گسترش رمان coronavirus را عملا فلج تمام جنبه های خوب زمین کسب و کار.

“من یک فرد قوی اما در چند هفته گذشته من ضربه به دیوار چند بار که با خودم فکر کردم “من فکر نمی کنم من می توانم این کار دیگر” گفت: نواک. “من نمی دانم چقدر دیگر می توانم نگه دارید و نمی دانید که من قصد دارم برای باز کردن و سعی کنید و نگه داشتن و خوش بینانه است.”

این آب کسب و کار نشسته در یک تقاطع کشاورزی, خرده فروشی, عمده فروشی, صادرات و مهمان نوازی بخش است که باعث می شود آن را به خصوص آسیب پذیر در انتاریو مداوم وضعیت اضطراری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: کوچک Okanagan تولید کنندگان شراب نگران آینده

نواک می گوید که کوچکتر از wineries خوب مثل زمین هستند بیشتر تحت تاثیر قرار زمانی که می آید به خرید و فروش.

او تا به حال به لغو تمام کلاس های آشپزی و رستوران کسب و کار به شدت کاهش یافته است. اگر چه منظقه وانت مجاز است تحت انتاریو محدودیت ماهیت خود را از wineries در کم جمعیت روستایی منطقه که در آن وجود دارد تعداد کمی از مردم در اطراف به سفارش بایگانی اطلاعات.

نواک می گوید: عمده فروشی کنار کارخانه شراب سازی کسب و کار را نیز تحت تاثیر قرار شده است از رستوران در حال رفتن را از طریق موارد از شراب به عنوان به سرعت به عنوان آنها یک بار بود.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“وجود دارد همکاران من که تکه بزرگ از کسب و کار خود را مستقیم مجوز فروش به یک رستوران اما رستوران ها در حال بسته شدن و وجود dubiousness در اطراف این که آیا هر یک از کسانی که در رستوران در حال بازگشایی” گفت: نواک. “این یک مشکل از نظر مجموعه – را به آنها پرداخت می شود? – و بدیهی است که این بازار از بین رفته است.”

پل Bosc جونیور مالک از Chateau des Charmes کارخانه شراب سازی در Niagara-on-the-Lake, Ont., می گوید: جریان درآمد خشک شده اند تا در بخش بزرگی چون او دریافت نکرده صادرات و یا وظیفه رایگان سفارش در ماه. کشاورزی خود را هزینه اما باید ثابت باقی مانده است.

“مادر طبیعت نمی مکث برای بیماری های همه گیر”گفت: Bosc. “ما در حال تلاش برای صندوق یک مزرعه عملیات 250 هکتار از باغ های انگور, چهار سایت های مختلف به عنوان اگر آن را کسب و کار به عنوان معمول است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نگرانی از رشد بیش از تلفات این بیماری همه گیر خواهد شد که در اکنگن از wineries که برخی از آنها ممکن است زنده ماندن در آب و هوای فعلی

نگرانی از رشد بیش از تلفات این بیماری همه گیر خواهد شد که در اکنگن از wineries که برخی از آنها ممکن است زنده ماندن در آب و هوای فعلی

“ما باید حدود نیم میلیون انگور که باید و هرس همه با دست انجام می شود. اما ما در حال تلاش برای صندوق است که نیروی کار حدود 40 نفر در یک زمان هنگامی که درآمد ما قطع شده است با حداقل دو سوم.”

Dan Sullivan, شراب و مالک Rosehall اجرای کارخانه شراب سازی در, Wellington, Ont., در واقع تا به حال به صرف بیشتر در مورد تولید کنار کسب و کار خود را به عنوان او را برگزیده اند پیش ساخته مسکن در حمل از مانیتوبا به طوری که کارگران فصلی به حال یک مکان به مکان زندگی می کنند در حالی که باقی مانده جسمی دور از یکدیگر.

“ما اینجا نقش حفاظت و ما کارگران و همه چیز واقعا به طور جدی بنابراین ما فکر کردیم که بهترین عمل” گفت: Sullivan.

با توجه به Vinters کیفیت داد انتاریو از wineries در استان را سه شراب تولید کشورهای _ دریاچه ایری, North Shore, نیاگارا شبه جزیره پرنس ادوارد شهرستان – کمک به 18000 شغل با مجموع سود اقتصادی بیش از 4 میلیارد دلار در هر سال است. هر بطری از VQA شراب فروخته تولید $98.20 در سود اقتصادی برای استان است.

سالیوان می گوید که شراب سازی گردشگری که تولید $850 میلیون دلار در هر سال برای انتاریو است که بخش مهمی از Rosehall اجرا کسب و کار.

“این مهم ترین سود مرکز ما و همچنین مکان که در آن بزرگترین تاثیر را در پول در حال بازگشت به جامعه ما,” او گفت:. “ما بسیار نگران آن است که دیگر این خطر را سخت تر از آن خواهد بود نه فقط برای ما بلکه برای همه است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

‘زمان برای خرید قبل از میلاد’ کمپین خواستار اهالی بریتیش کلمبیا به پشتیبانی محلی مشروب الکلی

‘زمان برای خرید قبل از میلاد’ کمپین خواستار اهالی بریتیش کلمبیا به پشتیبانی محلی مشروب الکلی

بسیاری از 180 wineries در انتاریو هستند خانواده-اجرای عملیات با کمتر از 20 کارمند. اگر چه نواک در رابطه با نحوه مبارزه شراب صنعت را تحت تاثیر قرار Niagara Region, او اولین اولویت این است که کارکنان خود را.

“من احساس می کنم مسئولیت بزرگی را امتحان کنید و کشف کردن که چگونه من قصد دارم به الفاظ من راه خروج از این گفت:” نواک. “من فلج به اندازه بدهی که رو من دریافت فلج در فکر من چقدر دارم به مدیون است.”

اگر چه وام های بدون بهره و منافع دولت برای کسب و کارهای کوچک کمک کرده اند بسیاری از شراب سازان خواهد بود بازگشایی شد, همراه با دیگر فصلی کسب و کار مانند مراکز باغ و یا زمین گلف. آنها همچنین امید است که انتاریو مصرف کنندگان شراب را بیشتر از تلاش برای فروشگاه محلی.

“بیا با یک ذهن باز و اجازه دهید ما آن را به شما ثابت” گفت: Bosc که اضافه شده است که بسیاری از wineries قبول سفارشات آنلاین. “شما در حال حمایت از نه تنها یک بنای مهم منطقه ای, اقتصاد, اما در خود ما کمی راه ما در حال حمایت از اقتصاد ملی است.”

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر