انتاریو استوارت فریزن آماده برای بازگشت به مسابقه در NC آموزش و پرورش قرعه کشی 200

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

استوارت فریزن انتظار دارد که او را برای رفتن به توسط خود را تقریبا در تمام طول روز در روز سه شنبه. نه یک تجربه منحصر به فرد برای هر کسی در طول COVID-19 همه گیر اما بسیار متفاوت برای یک راننده رقابت در نسکار کامیون مدار.

فریزن خواهد شد درایو خود را به شارلوت موتور جاده سریع السیر دریافت تغییر در وسیله نقلیه خود را و سپس رفتن را از طریق درایور چک در قبل از راه رفتن را از طریق یک تقریبا خالی از سکنه محل و به مسابقه کامیون انتظار در شبکه به عنوان NASCAR نگاه RV & خارج از منزل, کامیون سری ری استارت با NC آموزش و پرورش قرعه کشی 200.

ادامه مطلب: راننده نسکار Kyle Larson اخراج شده برای استفاده از ‘N کلمه’ در مسابقه مجازی

“است که می تواند متفاوت باشد” گفت: فریزن که به پایین رانده شده به کارولینای شمالی در هفته گذشته بود و جلسات در تیم خود را از گاراژ به آمده تا با یک مسابقه-بعد استراتژی است. “ما نمی خواهد بود قادر به انجام است که صبح روز مسابقه مثل ما استفاده می شود به در سالن و یا در راهرو.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“من فکر می کنم این یک بازی بسیار خوب طرح نوع منحصر به فرد قبل از مسابقه شرایط است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فریزن آخرین مسابقه در فوریه. 21 زمانی که او به پایان رسید و نهم در Strat 200 در لاس وگاس موتور جاده سریع السیر. نسکار و آن سری مثل همه آمریکای شمالی ورزش حرفه ای لیگ پس از آن تا به حال برای قرار دادن آن فصل در انتظار به دلیل COVID-19.

گرفتن نسکار حوادث نورد دوباره شده است یک برکت و رحمت فریزن گفت.

Kyle Larson می گوید او متاسفم برای گفتن N-کلمه اخراج از نسکار

Kyle Larson می گوید او متاسفم برای گفتن N-کلمه اخراج از نسکار

“این خیلی سخت تر از تنها رفتن به یک مسابقه و مسابقه,” او گفت:. “مقدار زیادی از آماده سازی و برنامه ریزی کرده بود را به تصویب از دولت و مقامات شهرستان به اجازه می دهد مسابقه را به محل.

“این یک زن و شوهر بیشتر به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی اما ما فقط خوش شانس برای رسیدن به مسابقه در این نقطه است.”

مادری از Niagara-on-the-Lake, Ont., معتقد است که عدم نژادها ممکن است سودمند از آن او داده زمان برای دریافت استفاده می شود به جدید تویوتا تندرا او رانندگی در این فصل است.

ادامه مطلب: ریک Zamperin: NHL است که تقریبا در نیمه راه در آن بازگشت-به-بازی, برنامه

“این نوع به خوبی قادر به قرار دادن یک زن و شوهر از کامیون های جدید هم در آن زمان و تصفیه شده ما برنامه مهندسی مواد” فریزن گفت. “ما از وگاس در ماه فوریه با یک نهم-پایان محل و سپس با داشتن آموخته زیادی در مورد ما تندرا.”

سه مسابقه در نسکار کامیون ها برنامه ریزی شد و به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 همه گیر اما فریزن مشغول نگه داشته است و در پشت چرخ. عمدتا از go-kart, اعطا, اما او می گوید آن شده است مفید است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من ساخته شده go-kart آهنگ پشت فروشگاه ما در نیویورک در تابستان گذشته برای پسرم پارکر. ما در واقع تبدیل شده اند تعداد زیادی از دور در آن نگه داشته و من در برخی از مرتب کردن بر اساس از مبارزه شکل,” او گفت:. “من قادر به استفاده از شبیه ساز و (Toyota Racing Development) جلسه آخر هفته گذشته در شارلوت به طوری که به من کمک کرد از طریق اجرای برخی از setups مختلف با ما خدمه رئیس و مهندس.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>