انتاریو بالا دکتر می گوید NHL ویروس تست برنامه با این نسخهها کار برای همه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

انتاریو بالا دکتر نمی بینم COVID-19 تست ظرفیت بودن یک مسئله در این استان یک بار NHL hunkers در تورنتو برای آن راه اندازی مجدد.

دکتر دیوید ویلیامز, Ontario افسر ارشد پزشکی از سلامت ابراز اعتماد به نفس در NHL برنامه برای تست در این استان است.

“آنها می تواند از طریق منابع خصوصی آن را انجام داده” ویلیامز گفت. “ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که آن را با کیفیت می باشد و می تواند تحت پوشش که در راه به طوری که اگر وجود دارد هر گونه نگرانی در تورنتو بهداشت عمومی و یا استان می تواند آگاهانه از هر گونه مسائل.

“ما به دنبال در حجم تست چقدر هر روز با بازیکنان در حال آزمایش. بیشتر در آغاز من حدس می زنم. به عنوان تیم حذف کنید در خود حذفی برگزاری آنها می خواهم که کمتر و کمتر تست .. در حال حاضر ما احساس می کنیم می تواند اداره کند که ظرفیت اما ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر که و به بحث و گفت و گو با NHL با تورنتو بهداشت عمومی در سراسر این فرایند است.”

چندین نرم افزار های ورزشی در لیگ سخت تر-آمار ایالات متحده شده اند در زیر میکروسکوپ برای تست روش به عنوان موارد افزایش در بسیاری از کشورهای.

بازیکنان و مربیان در NHL مناطق امن در تورنتو ادمونتون تست خواهد شد روزانه یک بار آنها را وارد در اواخر این ماه. برخی تخمین زده اند وجود خواهد داشت بیش از 2000 تست در هر روز.

“بنابراین با توجه به تست بخشی از دلیل ما در حال رفتن به جایی که ما در حال رفتن و داشتن مراکز در مکان های که در آن کمتر وجود دارد COVID-19 آن را به ما می دهد دسترسی بهتر به تست که ما در حال گرفتن از منابع تجاری و که ما پرداخت و ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما در حال انجام هر کاری که طول می کشد به دور از نیازهای پزشکی جامعه و ما راحت است که که مورد” NHL کمیسر گری Bettman گفت: در یک کنفرانس تلفنی در روز شنبه.

سازمان دیده بان | ادمونتون, تورنتو آماده استقبال از NHL:

به عنوان تورنتو ادمونتون آماده شدن برای میزبانی بقیه NHL فصل سوالات مطرح شده در مورد بازیکن ایمنی و دقت از مزایای مالی برای حباب شهرستانها. 2:01

به حداقل رساندن گسترش کلیدی است

در ضمن دکتر دینا Hinshaw, Alberta افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت: مهم ترین جنبه برای استان است که مطمئن شوید عمومی امن است در طول بازی NHL.

“ما به حال بحث هنوز در اطراف دانه دانه بودن از افشای اطلاعات با توجه به بازی NHL,” او گفت:.

“و من فکر می کنم که مهم ترین چیز با توجه به چگونه ما در حال نظارت است که حتی قبل از وجود هر گونه موارد مطمئن شوید که تمام این اقدامات است که در حال گرفته شده برای اطمینان حاصل شود که گسترش به حداقل رسیده است برای محافظت از بازیکنان برای محافظت از مکان های که ما در حال کار بسیار نزدیک با این تیم و با NHL به اطمینان حاصل شود که این اقدامات به دنبال داشت. به طوری که در برخی از راه های است که مهم ترین متریک: مطمئن شوید که محافظت عامه اتفاق می افتد.”

NHL گفت: آن را نمی خواهد شناسایی بازیکنان یا تیم ها پس از تست مثبت.

بازی میله میله برای شروع Aug. 1 در هر دو شهرستانها.

سازمان دیده بان | چگونه امن هستند hub شهرستان حباب ؟

به عنوان NHL hub شهرهای ادمونتون و تورنتو آماده به میزبان صدها نفر از بازیکنان تمرین برای از سرگیری فصل نگرانی وجود دارد که “حباب” آماده رفتن نیست به اندازه کافی برای جلوگیری از COVID-19. 2:05

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>