باز مدارس استثنا و نه قاعده در سراسر جهان

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب به نقل نمونه هایی از اروپا به عنوان شواهد مدارس آمریکا می تواند بازگشایی فرد در این سقوط با وجود Covid-19 اما او نتواند به ذکر است یک چیز است: آنها استثنا هستند و نه قاعده.

تنها چند کشور از افتتاح مدارس در سراسر کشور در صورت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است فشار. آنها عبارتند از نروژ و فرانسه و نیوزیلند و همچنین نیکاراگوئه تایوان و ویتنام است. از سوی دیگر 143 کشور برقرار کشور گسترده تعطیلی.

“این تبدیل شده است بسیار متنی” به گفته دیوید بارت معاون رئیس جمهور در برنامه های بین المللی در نجات کودکان. “ما می خواهیم بچه ها به مدرسه است. آن را دست یافتنی اگر شما دارای استانداردهای اما آن را اشتباه و به شما در تنظیم کل کشور است.”

کشورهای با باز کردن مدارس تمایل به سقوط به دو دسته. برخی در زمان اقدام سریع در برابر این بیماری همه گیر در ژانویه برای به حداقل رساندن اختلال. دیگران کمتر فعال در مبارزه با Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus, اما آنها به ترتیب اولویت آموزش و پرورش در طرح بهبود هماهنگ با سطوح بالای دولت است. ایالات متحده نه.

که توده های ایالات متحده در همان رتبه به عنوان بسیاری از کشورهای در حال توسعه از جمله swathes بزرگی از آفریقا و آمریکای جنوبی و آسیا که در حال نگه داشتن کودکان صفحه اصلی. با توجه به داده ها از یونیسف و یونسکو, کمتر از یک در 10 مدرسه دانش آموزان در سراسر جهان در حال لذت بردن از به طور منظم در فرد آموزش. بسیاری از این کشورها از آنها به مراتب کمتر سلامت و منابع اقتصادی به کودکان و نوجوانان در کلاس های درس.

عواقب برای یک نسل از کودکان می تواند بسیار زیاد.

در کنفرانس های مطبوعاتی و در توییتر تهمت اغلب اشاره کرد و آلمان و دانمارک و نروژ و سوئد به عنوان نمونه از کشورها با فرد در آموزش و “هیچ مشکلی.”

این کشورها از آنها گرفته شده بسیار رویکرد متفاوت به این بیماری همه گیر از آمریکا

نروژی نخست وزیر Erna Solberg گفت: سیاسی در ماه ژوئن که نروژ اجباری, تماس, ردیابی از تایید coronavirus موارد کمک آن قاضی که با خیال راحت به بازگشایی مدارس. در واقع داده های جمع آوری شده توسط دولت قرارداد ردیابی شد آنقدر گسترده است که نروژی حفاظت از اطلاعات سازمان به طور موقت آن را ممنوع اعلام کرد در ماه ژوئن. در اسکاندیناوی, آن را نیز مشترک برای بهار و تابستان کلاس های انجام شده در خارج از منزل — چیزی است که سخت تر برای رسیدن به در آریزونا از در استکهلم.

در عین حال حتی کشورهای اروپایی با آب و هوای گرمتر مانند ایتالیا که برنامه ای برای باز کردن مدارس سپتامبر 14 — در حال تمرکز بر روی درس است که سازمان بهداشت جهانی توصیه می شود در برنامه های ایمنی از جمله بیشتر سفر به مکانهای مانند amphitheaters ورزشگاه پارک ها و بسیاری از این کشور فضای باز موزه.

هر یک از این کشورهای اروپایی ارائه مراقبت های بهداشتی جهانی و همه گیر در سراسر کشور برنامه ریزی. به حدی که تصمیم گیری های واگذار شده به سطوح محلی به عنوان آنها در آلمان وجود دارد هماهنگی ملی.

معلم اتحادیه های کارگری به طور معمول درگیر در برنامه ریزی مدرسه reopenings در اروپا بسیار مهم است که از معلمان مناسب ترین مجریان از قوانین ایمنی جدید. “وجود دارد یک معامله بزرگ از اعتماد مقامات زیرا ما می دانیم که ما همیشه می توانید نشستن و بحث در مورد چیزهایی که” jelena rozga Lange از دانمارک اتحادیه معلمان گفت.

سلامت داده ها همچنین نشان می دهد کشورهای اروپایی انجام داده اند موثر تر از ایالات متحده از تشدید پایین گسترش coronavirus در میان جمعیت خود را. در 18 از 27 کشورهای عضو اتحادیه اروپا بدون مرگ و میر ثبت شد در جولای 27.

تعدادی از کشورهای آسیایی نیز برگزار کردن نرخ مرگ و میر با تشکر از اقدام سریع در برابر coronavirus در ماه ژانویه که به آنها کمک کرد بازگشایی مدارس در این بهار — یا هرگز آنها را تعطیل در وهله اول.

تایوانی مسئولان مدرسه تمدید قمری تعطیلات سال جدید در ماه فوریه به اجازه می دهد برای تمیز کردن عمیق و ایمنی, بهبود, اما هرگز رسما بسته شده است.

در ویتنام مدارس بسته در اواخر ماه ژانویه و باقی مانده بسته تا زمانی که ممکن است زمانی که همه 43,966 مدارس سراسر کشور به اجرا بود یونیسف حمایت پروتکل های ایمنی از جمله پوشیدن ماسک متوسط چک شستن دست فاصله در کلاس های درس و بهداشت مواد غذایی اقدامات است. ویتنام می گوید آن است ثبت یک Covid-19 مرگ و میر در میان جمعیت 100 میلیون.

نیوزیلند و استرالیا مدارس بسته شده و به عنوان بخشی از شدید مستندات با شروع در ماه آوریل کمک به این کشورها عملا از بین بردن ویروس ممکن است. حتی در استرالیا — که در حال حاضر موضوع به یک دوم شش هفته مستند — اکثر مدارس باز باقی می ماند.

هر چه این طرح در آن طول می کشد زمان برای بازگشت به کلاس درس. سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند طاقت فرسا 54-نقطه چک لیست. که سطح تنظیم بدان معنی است که حتی در کشورهای ثروتمند بالقوه برای اشتباه بالا است. کره جنوبی با تاخیر بازگشایی پنج بار.

بسیاری از کشورها که با موفقیت ارسال کودکان به مدرسه تصمیم گرفتند به تلو تلو خوردن بازگشایی شروع با جوانترین کودکان برای اولین بار. اسرائیل از تبدیل شدن به یک مطالعه موردی در چگونه به بازگشایی شده است.

اسرائیل و بازگشایی مدارس در ماه مه با تحت-9s به عنوان اصل برنامه ریزی شده بود اما با تمام سنین با هم. هنگامی که یک موج گرما دارای عقاید درجه حرارت بیش از 100 درجه فارنهایت, ماسک مورد نیاز کاهش یافته بودند. شیوع بیماری به دنبال به سرعت ایجاد یک جدید shutdown.

بر اساس یونسکو و دولت اسرائیل داده حدود 26,000 اسرائیل حدود 120,000 معلمان مثبت برای coronavirus و یا در انزوا. Siegal Sadetzki اسرائیل سلامت بالا, رسمی استعفا داد و ادعا توصیه های او نادیده گرفته شده بود.

برای کشورهای در حال توسعه, چالش های مرکب با یک کمبود اساسی سلامت و حمایت مالی است. بازگشایی مدارس با خیال راحت به شمار مشکلات خاص مکان هایی که قابل اعتماد حذف منابع آب برای شستن دست ها داده نشده و هزینه روزانه ماسک صورت و سایر تجهیزات حفاظتی خواهد شکستن موجود آموزش و پرورش بودجه.

حتی قبل از همه گیر, آمار, آن را یک مبارزه گرفتن کودکان به کلاس های درس در بسیاری از کشورها است. یونسکو برآورد 258 میلیون کودک در حال حاضر از تعدادی است که در مجموعه ای به افزایش است.

دیوید بارت از نجات کودکان می گوید: مشکلات طولانی مدت تعطیلی مدارس و گسترش فراتر از یادگیری دست دادن. “دهها میلیون نفر را هرگز به بازگشت به مدرسه” برته گفت.

نجات کودکان در نظر کودکان در غرب و مرکز آفریقا و یمن و افغانستان در بالاترین خطر عدم بازگشت به مدرسه — به خصوص دختران. برای خانواده های بسیاری از آن را آسان تر از نظر مالی به دست آنها را به شوهران نسبت به تغذیه و آموزش آنها در طول یک رکود طولانی مدت. در طول بحران ابولا شروع در سال 2014, مدارس تعطیل ماه در لیبریا و سیرالئون. بسیاری از دانش آموزان را دوباره به مدرسه اما بارداری نوجوانان نرخ مشخصی 65 درصد است.

کشور ثبت شده است که کم حضور در مدرسه قبل از Covid-19 مجبور تعطیلی مدارس و همچنین کمبود منابع برای ارائه ترکیبی و آموزش آنلاین عادلانه. در موازی خانواده هایی که از دست داده اند و شغل و درآمد با توجه به Covid-19 در حال حاضر در صورت فشار فرستادن فرزندان خود به محل کار و یا حتی به ازدواج زود هنگام.

برای چند دهه, کودکان کار نرخ کاهش یافته است و نرخ مشارکت افزایش یافته است, اما ممکن است پایان با تشکر از Covid-19. در کنیا, کودکان را مجبور به ماندن در خانه خود را پیدا کنید کار هر روز در مزارع خانوادگی و کمتر دریافت کافی مواد غذایی مغذی, بدون وعده های غذایی مدرسه الجزیره گزارش داد. قبل از Covid-19 مدرسه تعطیلی 350 میلیون کودک در گرو وعده های غذایی مدرسه برای جلوگیری از سوء تغذیه.

کار کودکان ممنوع شد در نیجریه تنها در سال 2003 اما سازمان های غیر دولتی می گویند آن باقی مانده است یک عمل گسترده در فقیر و جوامع روستایی. وزارت کار ایالات متحده تخمین زده است که در سال 2018 حدود 30 درصد از نیجریه 5 – 14-ساله مشغول به کار هستند.

از راه دور و جوامع بومی نیز رویارویی با چالش های جدید. جیمز کوک یک معلم در Doomadgee مدرسه دولتی در کوئینزلند, استرالیا, که در آن بسیاری از دانش آموزان بومی استرالیا گفت: Facebook اصلی بود کانال ارتباطی که مدرسه خود را بسته و پیش از آن در سال. دانش آموزان بدون کامپیوتر و هنوز هم می تواند دسترسی به شبکه های اجتماعی در پدر و مادر خود را’ تلفن های کوک گفت و معلمان فیلم برداری ‘مینی درس’ در تلفن های خود را برای کمک به دانش آموزان در حفظ و یادگیری از خانه گاهی اوقات در تنظیمات از راه دور و نه در جوامع شهری.

بارت گفت: او به ویژه نگران فروپاشی اقتصادی در کشورهایی مثل لبنان و عراق که در آن او گفته است که احتمال دارد دولت را “تکه تکه عمومی آموزش و پرورش” به صندوق بهداشت عمومی و کاهش کیفیت برای کسانی که در نهایت بازگشت به مدرسه.

ایالات متحده نمی, چهره, همان, اقتصادی, انتخاب, اما بودجه سیاسی است که نقطه اشتعال. در کانکتیکات, ایالات کرن مدرسه منطقه صرف سه برابر مقدار هر دانش آموز به عنوان فقیرترین مناطق دنبوری و جدید بریتانیا تفاوت در حدود $27,000 هر دانش آموز در هر سال با توجه به حزبی مدرسه + دولت تامین مالی پروژه است. تقریبا همه از آن رانده است مالیات های محلی است.

در صورت عدم وجود هر دو بودجه فدرال و یک استراتژی ملی برای ویروس کنترل فقیر مدارس شده است سمت چپ رو فشار دولت فدرال برای بازگشایی بدون متناسب کمک.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت علاوه بر این کار نمی کرد با اتحادیه های معلمان راه دولت های اروپایی داشته باشد. در طی ماه گذشته آن را آشکارا sparred با آنها.

این فدراسیون معلمان آمریکا به نام پنج شنبه برای “ایمنی اعتصاب” به عنوان “آخرین راه حل” اگر مذاکرات بیش از بازگشایی مدارس نمی خواسته برای نگه داشتن مربیان سالم و امن در میان همه گیر. رئیس فدراسیون Randi واینگارتن خواسته است برای $116.5 میلیارد دلار از کنگره برای ارتقاء تجهیزات برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

“شما می توانید بگویید یک کشور ارزش با نگاه به آن بودجه” Weingarten گفت سیاسی. “بیشتر از بقیه جهان توافق ماه پیش که کاهش جامعه گسترش و سرمایه گذاری برای بازگشایی مدارس با خیال راحت یک اولویت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات تاکید است که در خطر از کودکان در سن مدرسه انتقال coronavirus کم است بحث حمایت اپیدیولوژی مانند علامت Woolhouse عضو دولت انگلیس را همه گیر کمیته مشورتی که می گوید: هیچ مورد ثبت شده در سراسر جهان از یک معلم ابتلا به کروناویروس از یک دانش آموز.

که به اندازه کافی برای متقاعد کردن آمریکایی معلمان مانند Dwayne نی. نی چهارم و پنجم معلم در شیکاگو سیستم مدارس دولتی در مصاحبه ای گفت که وقتی که می آید به برنامه ریزی برای مدرسه در پاییز “استرس و اضطراب بسیار شدید است.”

در شیکاگو “آنها در حال تلاش برای بازگشت ما با یک غلاف از 15 دانش آموزان” نی گفت شبیه به دانمارک که گروه 12 دانش آموزان تنها با یک معلم. اما برای نی اروپایی زمینه قابل مقایسه نیست. او می گوید که در 900 متر مربع و کلاس های درس اجتماعی واقعی فاصله میان 30 دانش آموزان ممکن نخواهد بود.

“رئیس جمهور و [آموزش] بتسی DeVos در حال سوء استفاده از آن (اروپایی) نمونه” نی گفت. “در این کشورها وجود دارد” ما در این هم طرز فکر. اما اینجا در آمریکا آن چنان تقسیم بر شخصی و راحتی و آزادی است. ما خیلی فردگرا ما مایل به انجام آنچه در آن طول می کشد به خاطر افراد دیگر زندگی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>