نظر | برنی ساندرز برنده نیست, ایده های اولیه یا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

روز چهارشنبه به عنوان سناتور. برنی ساندرز اذعان دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه او اعلام پیروزی برای نام تجاری خود را از سوسیالیسم دموکراتیک در نبرد ایده ها. “چند انکار می کند که طی پنج سال گذشته جنبش ما برنده مبارزه ایدئولوژیک” این سناتور ورمونت گفت: به عنوان او اعلام کرد که تعلیق از مبارزات انتخاباتی خود را.

برای شنیدن ساندرز آن را بگویید او از دست نبرد اما برنده جنگ بزرگتر. در واقعیت اما آن را سخت برای دیدن ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری به عنوان چیزی غیر از یک شکست.

امضای خود را “مدیکر برای همه” پیشنهاد شد و بارها و بارها bludgeoned در بحث ریاست جمهوری, ضرب آلوده الیزابت وارن مبارزات انتخاباتی و در نهایت رد دموکراتیک ترین رای دهندگان به نفع جو بایدن پیشنهاد بیمه بهداشت عمومی گزینه است. گسترده تر ساندرز استراتژی ساخت وعده هایی با برچسب قیمت پیچیده با “سوسیالیستی” برچسب فرستاده اکثر دموکرات ها را به وحشت و هنگامی که او به نظر می رسد نزدیک شدن به نامزدی.

او از دست داده است. مبارزات انتخاباتی خود را است. او نمی خواهد رئیس جمهور بعدی. و اگر او وفاداران می خواهید را به سود آینده آنها نیاز به یادگیری درس از آن شکست به جای تظاهر میکند که آنها در حال حاضر به دست آورد.

در امتیاز/پیروزی گفتار ساندرز بر اساس ادعای خود دو امتیاز داده. او گفت: “در اصطلاح و فاضلاب و بنفش متحده اکثریت مردم آمریکا در حال حاضر درک کنند که ما باید با بالا بردن حداقل دستمزد به حداقل 15 دلار در ساعت است که ما باید تضمین مراقبت از سلامت به عنوان یک حق برای همه مردم ما است که ما باید تبدیل سیستم انرژی ما دور از سوخت های فسیلی و آموزش عالی باید برای همه بدون در نظر گرفتن درآمد.”

این درست است اما تنها به یک نقطه. زمانی که نظرسنجی درخواست آمریکایی ها در مورد دیدگاه های خود را در سبز “معامله جدید” و “دانشگاه آزاد” و “مدیکر برای همه” انتزاعی, بدون تعمق به جزئیات بسیار و یا ارائه طیف وسیعی از گزینه های سیاست های مترقی مفاهیم نظرسنجی هست. برای مثال در ماه جولای سال 2019 NPR/PBS/Marist نظرسنجی 63 درصد از یک نمونه نماینده از بزرگسالان آمریکایی پشتیبانی “سبز قرارداد جدید به آدرس, تغییر آب و هوا با سرمایه گذاری پول دولت در مشاغل سبز و انرژی کارآمد زیرساخت” و 53 درصد حمایت “دانشگاه آزاد تحصیل در کالج و یا دانشگاه.”

اما وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین سطحی پشتیبانی از مفاهیم انتزاعی و مؤمن پشتیبانی از بتن سیاست. پشتیبانی برای ساندرز’ لیست تا حد زیادی ساده-چند-محبوب اصول تراشه پس از پاسخ دهندگان را مجبور به دست و پنجه نرم کردن با جزئیات سیاست را در نظر بگیرید ضد استدلال و یا انتخاب از میان چند پیشنهاد.

را ساندرز’ حمایت از تحصیلات دانشگاهی برای هر آمریکایی است. به عنوان یک اصل این صحبت ها به این ایده که هر کس باید این توانایی برای رفتن به دانشگاه صرف نظر از ریشه های خود را و یا وضعیت اقتصادی. دسامبر نیویورک تایمز نظرسنجی از حزب دموکرات و دموکرات-leaners یافت پشتیبانی گسترده ای برای ساخت دانشکده مقرون به صرفه برای همه. اما وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین “مقرون به صرفه” و “آزاد”. فقط 30.5 درصد از پاسخ دهنده توافق کردند که “دولت باید کالج عمومی رایگان برای همه آمریکایی ها بدون در نظر گرفتن درآمد” در حالی که دو سوم از دموکرات ها بر این باور بودند که یا از خانواده های ثروتمند و یا اکثر خانواده ها باید پرداخت شهریه.

خطر درهم و برهم تفسیر نظرسنجی شماره بود fatefully متوجه شدم توسط ساندرز که آن را به مراقبت های بهداشتی هر چند او ظاهرا حاضر به اذعان آن است. “خروج سنجی نشان داد در دولت پس از, دولت قوی اکثریت دموکراتیک اولیه رای دهندگان به حمایت یک دولت برنامه بیمه درمانی به جای بیمه خصوصی” ساندرز اعالن در سخنرانی خود در روز چهارشنبه. دوباره, این است که از لحاظ فنی درست است اما نتواند تصویر بزرگتر. این سوال خاص در نظر سنجی خروج بود و محزون می خوانی دودویی: “چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد جایگزینی تمام بیمه درمانی خصوصی تنها با یک طرح دولت برای همه؟” با توجه به تنگ انتخاب بین بیمه های خصوصی و طرح دولت دموکراتیک اولیه رای دهندگان (با تعریف یک استخر از رای دهندگان دورتر به سمت چپ از رای دهندگان به عنوان یک کل) را انتخاب طرح دولت.

اما intraparty بحث اولیه میان نامزدها نیست بین تک پرداخت کننده و بیمه خصوصی بود بین یک سیستم پرداخت و یک گزینه سیستم. کل استدلال برای یک گزینه سیستم بود که بسیاری از مردم می خواهند انتخاب بین عمومی و یا خصوصی سلامت بیمه — و این استدلال که برنده روز.

به عنوان دسامبر نیویورک تایمز نظرسنجی نشان داد تنها 25 درصد از دموکرات ها و دموکراتیک متمایل به رای دهندگان موافقت با ساندرز موقعیت است که “آمریکا باید اتخاذ ملی طرح مراقبت بهداشتی است که در آن همه آمریکایی ها دریافت بیمه خود را از یک طرح دولت” در حالی که 58 درصد به توافق رسیدند که “ایالات متحده باید پیشنهاد دولت اجرای بیمه برای هر کسی که آن را می خواهد اما مردم باید قادر به نگه داشتن خود را بیمه خصوصی اگر آنها آن را ترجیح می دهند.” (بیشتر از 15 درصد نشان داد مخالفت با هر گونه عمومی طرح است.) نکته مهم این است که یک نظرسنجی صورت گرفته پس از یک سری از دموکراتیک بحث ریاست جمهوری است که در آن ساندرز و وارن به شدت مورد بحث خود را در حد متوسط رقبا بیش از این موقعیت دقیق.

رای گیری از اوایل سال 2019 از کل رای دهندگان نیز نشان داد مخالفت junking تمام بیمه های خصوصی. در آوریل 2019, قیصر بنیاد خانواده نشان داد که 63 درصد از آمریکایی ها حمایت “مدیکر برای همه” اما تنها 49 درصد حمایت از یک “تک پرداخت کننده بیمه سلامت سیستم است.” و هنگامی که “مدیکر برای همه” به عنوان تعریف شده است نیاز به حذف بیمه درمانی خصوصی پشتیبانی سقوط به 37 درصد است. Sanders, کمپین نه تنها موفق به حرکت این اعداد را تسلیم به آنها.

آیا به عنوان وارن. در تنها مناظره به عنوان یک سناتور در ماه اکتبر او متوسط مخالفان زدم خاموش قرار گرفتن توسط zeroing در عدم تمایل خود را به مشخص کنید که چه افزایش مالیات مورد نیاز خواهد بود به پرداخت تک پرداخت کننده. پس از چند هفته از نحو نامشخصی dodging سوال در مورد جزئیات او با سرفه تا یک طرح اما تلاش خود را به ادعا می کنند هر گونه افزایش مالیات نمی افتد در طبقه متوسط مورد حمله قرار گرفتند به عنوان ریاضی ریاکارانه توسط هر دو میانه رو و ساندرز-تراز دموکراتیک سوسیالیست. وارن خود را از دست داده شین به عنوان superwonk که می تواند در توضیح و دفاع از هر گونه بلند پروازانه پیشنهاد و زمان خود را به عنوان سناتور آورده بود به پایان سریع.

ساندرز سعی نمی افتد به دام همان اجتناب از بحث در جزئیات تا آنجا که ممکن است حتی رفتن تا آنجا که رد هر گونه تلاش برای برآورد هزینه کل را در دستور کار مراقبت های بهداشتی و فراتر از آن. زمانی که رادیو فردا’ نورا o’donnell او را در مورد برآورد یک $60 تریلیون دلار برچسب قیمت خود را پیشنهاد او brusquely پاسخ داد: “شما نمی دانید هیچ کس نمی داند این است که غیر ممکن است.”

اما این اشتباه درس برای ساندرز به قرعه کشی از وارن اشتباه است. هنگامی که شما پیشنهاد اساسا دگرگون دستور کار شما نمی توانید پنهان کردن از جزئیات. شما باید به آنها حق است. اگر شما لازم نیست و یا نمی تواند رای دهندگان را نتیجه دستور کار خود واقع بینانه نیست.

اتحاد ساندرز کمک به گسترش سیاسی گفتگو ؟ او مشروعیت پیشنهادات یک بار تلقی بیش از حد رادیکال برای در نظر گرفتن? او گالوانیزه جوانتر رای دهندگان و کمک جلو و مرکز ثقل در حزب دموکرات بیشتر به سمت چپ تر از آن بود که 16 سال پیش است ؟ بله و بله. اما این است که به خوبی از داشتن “برنده مبارزه ایدئولوژیک.”

دموکراتیک رای دهندگان در روز سه شنبه و پس از شدت ارسال یک پیام وجود دارد که محدودیت به چه حد چپ حزب خود را باید بروید. اگر دیگری دموکراتیک سوسیالیستی می خواهد برای انتخابات ریاست جمهوری در سال 2024 او و یا او (احتمالا او) باید درک کنند که مبارزه ایدئولوژیک شده است برنده و کشف کردن آنچه که باید انجام شود متفاوت به منظور پیروزی در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>