نظر | پال خواستار قطع بودجه دولت پنتاگون: محافظه کار مورد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

فقط در چند ماه گذشته کنگره به اختصاص حدود 3 تریلیون دلار به مبارزه اقتصادی و بهداشت عمومی اثرات Covid-19 بیماری همه گیر. این است که در بالای وحشتناک برای تصویب بودجه سال گذشته است که منفجر طریق هزینه های کلاه اعمال شده توسط بودجه سال 2011 کنترل عمل می کنند. با کمی پایانی به همه گیر و همراه آن رکود کنگره است که به احتمال زیاد به صرف حتی بیشتر در سال به آمده است.

با منابع محدود تر از همیشه مناطق از بودجه که خارج از محدوده برای سال در حال حاضر باید با دقت بیشتری مورد بررسی قرار. در بالای این لیست باید به بزرگترین بخش فدرال اختیاری بودجه کل یک دسته از صرف آن شده است را از روی میز: پنتاگون.

برای سال, کنگره overinvested در پنتاگون در تلاش برای جلوگیری از حملات احتمالی در سواحل ما در حالی که عدم آماده شدن برای دیگر وجودی خطراتی که ما را تهدید می کند رفاه و راه زندگی است. در حال حاضر کنگره به نظر می رسد آماده به اجازه سه چهارم از یک تریلیون دلار برای هزینه های دفاعی در سال مالی آینده. تقریبا یکی از هر 10 از کسانی که دلار را به خارج از کشور احتمالی عملیات حساب که قانونگذاران در هر دو طرف اذعان یک دوغاب صندوق. این است که در بالای یک پایه بودجه ای که تقریبا قطعا بالاتر از همیشه است.

سازمان ما نمایندگی مراقبت عمیقا در مورد مسئولیت مالی و دولت محدود است اما بیش از حد اغلب مالی محافظه کاران در کنگره چشم پوشی از زباله و بدون کنترل رشد پنتاگون. حقیقت این است که ما در حال حاضر در یک بحران بی سابقه ای که منجر به بزرگ outlays برای مبارزه با جهانی همه گیر و نگه داشتن یک متزلزل اقتصاد از فروپاشی. در یک زمان زیادی کسری بودجه و بدهی رکورد این دیگر نمی تواند قابل قبول باشد.

جمهوری خواهان در کنگره نیاز به شروع به مقابله با پنتاگون بودجه فقط به عنوان با قاطعیت به عنوان آنها را به مناطق دیگر از هزینه های اختیاری. انجام این کار خواهد قرار داده و ملت ما را در بهتر مالی مسیر و ایجاد فرصت برای بعید سیاسی اتحاد است. چهره های محافظه کار مانند بهداشت ، رند پل (R-Ky.) و سابق کنگره میک Mulvaney (R-S. C.) برای سال حمایت از خویشتن داری در پنتاگون; دو تا از تازه ترین تلاش ها برای مهار پنتاگون بودجه در سال آینده آمده از شدت مترقی اعضای کنگره: سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) و تشکر. باربارا لی (D-کالیفرنیا.).

ساندرز معرفی کرده است اصلاحیه برای کاهش بودجه دفاعی توسط 10 درصد و برای سرمایه گذاری مجدد آن وجوه “در شهرستانها و شهرهای کوچک است که ما به غفلت و رها برای بیش از حد طولانی است.” لی برای او بخشی از معرفی یک قطعنامه شناسایی حدود 350 میلیارد دلار کاهش برای این سال مالی و دیگر اصلاح, co-اسپانسر شده از طرف Rep. علامت Pocan (D-Wis.) خواهد کاهش بودجه پنتاگون با 14 درصد است.

ما سازمان ها به ندرت به توافق برسند با ساندرز یا لی و این خاص تلاش مجلس در پاییز کوتاه در تعدادی از راه های. برای مثال ما ترجیح می دهند که ساندرز’ اصلاحیه سرمایه گذاری اکثریت قریب به اتفاق پیشنهادی خود را قطع به کاهش تاریخی کسری بودجه پیش بینی شده برای سال 2020 و 2021. لی وضوح اشاره می کند برخی از پایین آویزان میوه برای نمایندگان مجلس به دنبال اصلاح بودجه پنتاگون اما بیش از حد می رود برای ما با هدف به بریده بریده پنتاگون تقریبا نیمی فقط در یک سال.

اما این طرح می باشد و بدون شایستگی و باید وجود داشته باشد قابل توجهی جایی برای سازش. ساندرز و لی در حال گرفتن بودجه دفاعی سیاست در جهت بالا بردن سوال مهم و با هدف پررنگ و تغییرات قابل توجهی در زمانی که انجام این کار نمی تواند بیشتر مهم است.

وجود دارد هیچ کمبود فرصت برای اصلاح و کاهش حجم پنتاگون بزرگترین بوروکراسی در راه است که در خط با اصول محافظه کار و اهداف. این راهنمای برای قوی امریکا یکی از منابع برای محافظه کاران حاضر در این مبارزه است. در واقع این فرایند این است که دقیقا چگونه ما باید بررسی صدها میلیارد دلار در برنامه های غیردفاعی اختیاری هزینه های بیش از حد—با تمرکز بر کسانی که در مورد که در حال کار و در نظر گرفتن یک چاقوی کوچک جراحی برای کسانی که نمی.

یک بحث قوی است که در حال حاضر اتفاق می افتد در سمت راست. علاوه بر ما سازمان های محافظه کار گروه از جمله FreedomWorks نگران جانبازان برای آمریکا و آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی باید حمایت قرار دادن پنتاگون کاهش هزینه ها در جدول در حالی که چارلز کخ موسسه و دفاع از اولویت های ساخته شده قانع کننده موارد استراتژیک داری. وجود دارد برخی از زمان هر دو حزب جمهوری خواه و اصلاحات که پیشبرد باعث تقویت وزارت دفاع ممیزی تلاش و بخشی در خارج از کتاب حساب. و سنسور. چاک Grassley (R-Iowa) مایک Enzi (R-Wyo.), و مایک براون (R-Ind.) را نیز گرفته قابل ستایش برخی از مراحل برای بهبود DoD را متناقض ممیزی تلاش.

کنگره نیز باید 10 سال دیگر از بودجه اختیاری کلاه و حتی قوی تر به اجرای حد بر روی آن کلاه (که در گذشته اتفاق افتاده است). بسیاری از دموکرات ها را مجبور به قربانی کردن بدون کنترل رشد در nondefense هزینه های دفاعی و جنگ طلبان در هر دو طرف را مجبور به قربانی کردن بدون کنترل رشد برای پنتاگون اولویت های که در حال ساخت و ما هر گونه امن تر است.

اما در یک پست-coronavirus جهان همه هزینه می تواند و باید بر روی میز است. کنگره در حال حاضر تغییر آن راه انجام کسب و کار در برابر چشمان ما با چیزهایی مانند مجازی جلسات کمیته و حتی از راه دور رای گیری. آن را مدت زمان طولانی گذشته به تجدید نظر در عادات قدیمی وقتی که می آید به یکی از کشور ما بیشتر پف کرده بخش های فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>