نظر | پال خواستار قطع بودجه دولت پنتاگون: لیبرال مورد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پنجاه و سه سال پیش مارتین لوتر کینگ جونیور به چالش کشیده همه ما به مبارزه در برابر سه شر: “بد نژادپرستی بد از فقر و بد از جنگ است.” اگر وجود داشت همیشه یک لحظه در تاریخ آمریکا هنگامی که ما نیاز به پاسخ به دکتر کینگ شیپور برای عدالت و تقاضا “رادیکال انقلاب ارزش ها” در حال حاضر این است که زمان.

آن است که آیا مبارزه با سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس, شکست مرگبارترین بیماری همه گیر در بیش از یک صد سال و یا پایان دادن به بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ در حال حاضر زمان به تغییر اساسی ما اولویت های ملی.

متاسفانه به جای پاسخ به هر یک از این بحران بی سابقه ای که جمهوریخواه است که در دو هفته تعطیلات. هنگامی که آن را می آید و آن اول منظور از کسب و کار خواهد بود به تصویب یک نظامی صرف مجوز که به نفخ پنتاگون $740 میلیارد—افزایش بیش از 100 میلیارد دلار از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد.

اجازه دهید روشن است: به عنوان coronavirus عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر فزاینده به سطح رکورد در کشورهای در سراسر امریکا و تاسیسات مزایای بیکاری نگه داشتن 30 میلیون نفر شناور منقضی می شود در پایان ماه جمهوریخواه سنا تصمیم به ارائه کمک های مالی بیشتر برای پنتاگون از بعد از 11 کشور بودجه نظامی ترکیب شده است.

تحت این قانون بیش از نیمی از ما اختیاری بودجه را به وزارت دفاع در زمانی که دهها میلیون نفر از آمریکایی ها در حال غذا نا امنی و بیش از یک و نیم میلیون آمریکایی در حال خواب, کردن در خیابان. پس از تنظیم برای تورم در این لایحه صرف پول بیشتر در پنتاگون از ما در طول جنگ ویتنام و حتی به عنوان تا 22 میلیون آمریکایی در معرض خطر اخراج از خانه های خود و سلامت کارگران هنوز هم مجبور به استفاده مجدد از ماسک و دستکش و روپوش.

علاوه بر این سطح فوق العاده ای از نظامی صرف در یک زمان می آید زمانی که وزارت دفاع تنها سازمان ما از دولت فدرال است که قادر به عبور از ممیزی مستقل که دفاع پیمانکاران در حال ساخت سود بسیار زیادی در حالی که پرداخت خود را اجرائی ظالمانه جبران بسته و زمانی که به اصطلاح جنگ با ترور خواهد شد برخی از هزینه $6 تریلیون.

اجازه دهید ما هرگز فراموش نکنید آنچه جمهوری خواه رئیس جمهور دوایت دی آیزنهاور سابق ژنرال چهار ستاره گفت: در سال 1953: “هر تفنگ ساخته شده است که هر جنگی به راه اندازی هر موشک شلیک شده نشانگر در آخر حس سرقت از کسانی که گرسنگی و تغذیه کسانی که سرد و پوشیده.”

چه آیزنهاور گفت درست بود 67 سال پیش و درست است امروز.

اگر وحشتناک همه گیر ما در حال حاضر تجربه به ما آموخته است هر چیزی در آن است که امنیت ملی یعنی خیلی بیشتر از ساختمان و بمب و موشک و کلاهک هسته ای و دیگر سلاح های کشتار جمعی است. امنیت ملی نیز به معنای انجام همه چیز ما می تواند به بهبود زندگی ده ها میلیون نفر از مردم زندگی در اوج ناامیدی که رها شده اند توسط دولت ما دهه پس از دهه.

است که چرا من را معرفی اصلاحیه به دفاع مجوز قانون است که مجلس سنا رای گیری خواهد شد در طول هفته از ماه جولای 20th, و خانه را به دنبال کت و شلوار با یک همراه و همدم تلاش رهبری توسط نمایندگان خوانده شده را علامت Pocan (D-Wis.) و باربارا لی (D-کالیفرنیا.). ما اصلاح را کاهش می دهد بودجه نظامی 10 درصد و استفاده از آن $74 میلیارد دلار در پس انداز به سرمایه گذاری در جوامع شده اند که ویران شده توسط فقر شدید, جرم, حبس, دهه غفلت و Covid-19 بیماری همه گیر.

بر اساس این اصلاحیه مضطرب شهرستانها و شهرهای کوچک در هر دولتی در این کشور خواهد بود قادر به استفاده از این بودجه برای ایجاد شغل با ساخت مسکن مقرون به صرفه و مدارس و مهد کودک, جامعه, مراکز بهداشتی و درمانی بیمارستان های دولتی و کتابخانه ها و آب آشامیدنی و امکانات. این جوامع نیز دریافت بودجه فدرال به استخدام بیشتر معلمان مدارس دولتی ارائه وعده های غذایی مغذی برای کودکان و پدر و مادر و ارائه رایگان تحصیل در کالج ها, دانشگاه ها و یا تجارت و مدارس.

این متمم به مجلس سنا همکاران اساسی انتخاب را. آنها می توانند رای به صرف پول بیشتر در جنگ های بی پایان در خاورمیانه در حالی که عدم امکان تامین امنیت اقتصادی برای میلیون ها نفر از مردم در ایالات متحده است. و یا آنها می تواند رای به صرف پول کمتر در سلاح های هسته ای و سرریز هزینه و بیشتر به بازسازی جوامع تلاش خود را در خانه متحده است.

دکتر کینگ 1967 گفتار او هشدار داد که “یک ملت است که همچنان سال به سال به صرف پول بیشتر در دفاع نظامی از برنامه های اجتماعی و بالا بردن نزدیک است مرگ معنوی.”

حق با او بود. در زمانی که نیمی از مردم ما در حال مبارزه چک چک که بیش از 40 میلیون آمریکایی در فقر زندگی می کنند و هنگامی که 87 میلیون فاقد بیمه درمانی هستند و یا underinsured ما در حال نزدیک شدن به مرگ معنوی.

در زمانی که ما بالاترین نرخ از دوران کودکی فقر از تقریبا هر کشور مهم در زمین و زمانی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در معرض خطر هستند از رفتن گرسنه ما در حال نزدیک شدن به مرگ معنوی.

در زمانی که ما هیچ ملی تست برنامه هیچ کافی تولید دنده محافظ و بدون تعهد به رایگان واکسن در حالی که باقی مانده تنها کشور بزرگ که در آن عفونت های مارپیچی خارج از کنترل ما در حال نزدیک شدن به مرگ معنوی.

در زمانی که بیش از 60 ، 000 آمریکایی در هر سال می میرند چرا که آنها نمی توانیم برای رسیدن به یک دکتر و یک نفر از هر پنج آمریکایی ها نمی توانیم داروهای تجویزی پزشکان تجویز ما در حال نزدیک شدن به مرگ معنوی.

در حال حاضر در این بی سابقه لحظه ای در تاریخ آمریکا از آن زمان به تجدید نظر آنچه که ما ارزش به عنوان یک جامعه و اساسا تبدیل به اولویت های ملی. برش بودجه نظامی 10 درصد و سرمایه گذاری این پول در نیازهای انسان یک متوسطی راه برای شروع این فرآیند. بیایید آن را انجام داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>