نظر | Dems مراقب باشید: نمی توان مانند میت در سال 2012

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دموکراتیک فعالان سیاسی شده اند کوبیدن سر خود در برابر دیوار در تلاش برای کشف کردن آنچه اشتباه رفت و در سال 2016. چگونه حزب از دست دادن یکی از مهمترین و شایسته پیروزی در انتخابات اخیر ، چه چیزی می تواند آنها را متفاوت در سال 2020 به حق که انتخابات اشتباه است ؟

اما اگر دموکرات ها به دنبال اشتباه انتخابات برای درس مورد چگونه برای برنده شدن 2020?

زمانی که همه گفته و انجام داده, 2016 انتخابات ممکن است تا پایان black-swan رویداد. ترکیبی از روسیه دخالت Comey مداخله و چندین شخص ثالث نامزدها را که انتخابات یک دیسک برای استخراج ارشاد از. علاوه بر این در حال اجرا برای باز کردن صندلی اساسا متفاوت سیاسی وظیفه از شکست یک وقت.

به جای عقده روحی 2016 دموکرات باید تمرکز 2012—در سال گذشته یک رقیب در زمان در یک وقت. وجود دارد بیشتر تشابه از شما می خواهم فکر می کنم: باراک اوباما رئیس جمهور بسیار محبوب با حزب مخالف اما اقتصاد در شکوفایی; جمهوریخواهان به حال زمین و زمان در حالی که به یکی شدن در اطراف یک اجماع انتخاب است. در پایان که انتخاب شد میت رامنی و کمپین بد تعبیر کردن و misplayed انتخابات در راه است که دموکرات ها به شدت نیاز به توجه به در حال حاضر.

مدتها قبل از او یک قهرمان هرگز Trumpers و #مقاومت برای داشتن شجاعت خود را به انجام برسانند قانون اساسی سوگند میت رامنی در آخرین سیاستمدار را در یک وقت رئیس جمهور. یک سال قبل از انتخابات Nate نقره معروف خواسته در جلد نیویورک تایمز “است که اوباما با نان تست؟” من مشغول به کار بود برای اوباما دوباره انتخابات در آن زمان و در داخلی ما نظرسنجی, اوباما در حال از دست دادن به یک generic جمهوریخواه در بسیاری از میدان نبرد متحده است. ما امیدوار رضایی رای دهندگان خواهد نامزد کسی دیگر از رامنی به دلیل رامنی ممکن است بی نظیر. ما در اشتباه بودند زیرا در حالی که اوباما از بهره اقتصادی که تقویت بیش از این دوره از پیکارهای انتخاباتی و کثیف بیش از حد طولانی اولیه رامنی نیز ساخته شده یک سری از محاسبات غلط استراتژیک. و دموکراتیک نامزد نمی توانیم به تکرار این اشتباهات در سال 2020 است. بنابراین برخی از کلمات از مشاوره به دموکرات ها از انتخابات 2012:

برای اولین بار انجام نمی دهند این انتخابات تنها در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این ایده که رقیب می خواهد یک کمپین به یک همه پرسی در وقت به جای یک انتخاب بین دو نامزد است به یک جزء اصلی از سیاسی عقل متعارف. آن را نیز یک اشتباه است. از همان ابتدا رامنی هدف اصلی این بود که در این مسابقه همه چیز در مورد اوباما ، مبارزات انتخاباتی خود زد و بدون تبلیغات است که معرفی رامنی به رای دهندگان. او نورد تعداد بسیار کمی از سیاست. تمام پیام های شلیک شد با تمرکز بر اوباما. این یک سوء تفاهم های اساسی از خطوط مدرن ریاست جمهوری و کشنده استراتژیک خطا. رامنی در سمت چپ یک خلاء اطلاعاتی که کمپین اوباما و دیگر گروه دموکرات شد بیش از خوشحال به پر کردن اطلاعات در مورد رامنی راست مواضع خود را طرفدار سیاست شرکت های بزرگ و حرفه ای طولانی از مردار سرمایه داری. به یاد داشته باشید اوباما در مبارزات انتخاباتی آگهی با میت رامنی آواز “آمریکای زیبا” که ویژه خود سابقه ای از حمل و نقل شغل در خارج از کشور و با استفاده از off-shore پناهگاه های مالیاتی ؟

زمان رامنی در مبارزات انتخاباتی به اطراف کردم گفتن داستان رامنی زندگی چگونه او را نجات داد کمیته ملی المپیک و دیگر آثار خوب آن را بیش از حد دیر است. آسیب انجام شد. رامنی معروف ساخته شده و تعدادی از تاریخی gaffes اما مبارزات انتخاباتی اوباما-دنباله عملکرد به دور از اشتباه است. دلیل رامنی رنج می برد بیشتر از گفت: “شرکت مردم” و “من مانند شلیک به مردم” از اوباما برای گفت: “شما نمی ساخت که” است زیرا رای دهندگان می دانستند اوباما. آنها نمی دانستند که رامنی و اوباما در مبارزات انتخاباتی بود خوشحال به مردم بگویید که او بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحت سلطه اتحاد ملی مکالمه برای 5 سال است. معایب خود شناخته شده است. دموکرات ها باید می خواهم این را به یک انتخاب بین رقابت کاملا دیدگاه های مختلف برای کشور است. اگر این همه در مورد برگ برنده دموکرات ها را از دست بدهند.

دوم پیدا کردن راه هایی برای قاب این اقتصاد در شرایط خود را. به اوباما نشان داد که در سال 2012 نامزدی که موفق به تعریف شرایط اقتصادی بحث را برنده انتخابات است. در اکتبر سال 2012 نرخ بیکاری تقریبا 8 درصد و خانواده های آمریکایی هنوز احساس اثرات رکود بزرگ. این شرایط اقتصادی می تواند املای عذاب برای اوباما. با توجه به خروج سنجی 59 درصد از رای دهندگان در این انتخابات معتقد بودند که اقتصاد مهم ترین مسئله و تنها 21 درصد از رای دهندگان دارای اقتصاد به عنوان خوب.

رامنی کل استراتژی دراز تقصیر را به گردن برای تنبل اقتصاد در اوباما پا در حالی که این ادعا که تجربه کسب و کار ساخته شده او را بهتر مناسب برای jumpstart بازیابی. اما اوباما برنده به آسانی به خاطر او reframed اقتصادی سوال قبل از رای دهندگان. به جای بالا یا پایین رای بر اساس نرخ بیکاری و یا ضعیف رشد اوباما در مبارزات انتخاباتی تبدیل شده است یک سوال از عملکرد اقتصادی به یکی از اقتصادی انصاف با تمرکز بر چگونه رامنی سیاست های مورد علاقه ثروتمند بیش از متوسط و طبقه کارگر.

به دلیل تهمت موفق به پیچ نیست که اقتصاد قوی اوباما دست او 2020 دموکراتیک نامزد باید تکرار اوباما شاهکار و بپرسید چه یک اقتصاد قوی به معنی. بله نرخ بیکاری پایین است و بازار سهام, افزایش, اما تهمت آسیب پذیر است چرا که منافع خود را از سیاست. مغلوب ساختن پیشی جستن را فقط عمده قانونگذاری دستاورد عظیم فرار مالیاتی برای شرکت های بزرگ و وال استریت که ممکن است واضح ترین و بهره برداری سیاسی آسیب پذیری این قرن است. در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری شرکت ها به ندرت ساخته شده بیشتر پول و یا پرداخت کمتر مالیات در عین حال طبقه متوسط و طبقه کارگر آمریکایی ها در حال پرداخت بیشتر برای مراقبت های بهداشتی مواد غذایی, دانشگاه و بازنشستگی در حالی که دستمزد باید به سختی budged. مانند رامنی تهمت می خواهد به نژاد در مورد کلان-شاخص های اقتصادی-و پس از دموکرات ها نیاز به آن را در مورد شخصی مردم تعامل با اقتصاد است. اگر آنها را که آنها به ضرب گلوله کشته اند.

سوم خارج از لیبرال توییتر حباب. در نهایت یکی از رامنی بزرگترین اشتباهات بود که در گیر محافظه کار اخبار حباب. تنها مردم واقعا شوکه توسط اوباما پیروزی بود که پیش بینی شده توسط نظر سنجی و داده های مختلف مدل های بود که رامنی در مبارزات انتخاباتی. آنها تا به حال شده است mainlining ضد اوباما در تبلیغات از فاکس نیوز و دیگران برای سال و در نتیجه از دست داده بود با چه رای دهندگان را دیدم اوباما. رامنی در حال اجرا بود در برابر نیا-سوسیالیست ، مدرسه تحصیل کاملا سازمان ملل متحد-آمریکا کاریکاتوری از اوباما که فاکس نیوز پمپ به جهان است. که ممکن است چگونه Sean Hannity دیدم اوباما اما این که چگونه رای دهندگان در میشیگان و اوهایو و ویسکانسین دیدم اوباما.

حزب دموکرات نامزد نیاز به رسمیت شناختن است که بسیاری از رای دهندگان ما نیاز به دیدن تهمت بسیار متفاوت تر از بسیاری از ما که پر لیبرال توییتر, تماشای MSNBC و گوش دادن به غلاف صرفه جویی در امریکا. با توجه به رای گیری و تمرکز گروه با وجود Cheesecake Factory منو به ارزش رسوایی آنها هنوز هم مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کسی که نشان دهنده تغییر دهید. با وجود چندین ورشکستگی و تحقیقات خود را به امور مالی آنها بر این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن تجربه کسب و کار باعث می شود او واجد شرایط برای مقابله با اقتصاد است. و با وجود مجموعهای از plutocratic سیاست های آنها را مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پوپولیست. رای دهندگان هستند و نه ساده. خارج از MAGA پایه بیشتر باید خیلی ظریف مشاهده از مغلوب ساختن پیشی جستن. این برداشت می تواند و باید تغییر—در برخی از موارد تنها اندکی از اطلاعات جدید است. اما تنها اگر دموکرات اجرا در برابر فرد این رای دهندگان دیدن نه شخص آنها می دانند که تهمت می شود.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسیاری از مزایای به عنوان 2020 انتخابات. شکست یک وقت سخت است و آن را سخت به خصوص در یک اقتصاد قوی. اما مغلوب ساختن پیشی جستن کاملا می توان شکست هر یک از دموکرات ها در حال اجرا برای رئیس جمهور, اگر و تنها اگر حزب می آموزد درس از جایی که میت رامنی کوتاه آمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>