نظر | Fauci نیست تبه کار

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برای منتقدان خود را, Anthony Fauci سمان وضعیت خود را به عنوان راسپوتین از بهداشت عمومی با سنا شهادت این هفته است.

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و یا سلامت به آرامی اما بی شک زده تن های مختلف از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سود رساند از میزبان بحث نشان دادن و فاکس نیوز مجریان و همچنین دامن زدن به خشم از #FireFauci claque در توییتر.

اگر چه Fauci هر گفته است که در حال حاضر مورد بررسی قرار گرفت و با همان مراقبت به اظهارات پاپ کلمات او نیست دقیقا زمین بسیار مخربی. او گفت که اگر بی دقتی reopenings اشتباه در شرایط “ما شروع به دیدن کمی خوشه که ممکن است به نوبه خود به شیوع است.” آیا کسی شک این امکان ؟ یا که هر Fauci جدید و غیر قابل کنترل شیوع بیماری نه تنها منجر “به برخی از درد و رنج و مرگ است که می تواند اجتناب شود اما حتی می تواند شما را در جاده ها به تلاش برای بهبود اقتصادی”?

نه جدی کسی استدلال می کنند وجود دارد خطرات به باز کردن و یا که آن را باید انجام شود heedlessly تنها که برخی از سطح از خطر است که ارزش مصرف برای شروع به سهولت اقتصادی این کشور فاجعه.

Fauci مهم صدا در این بحث اگر تنها یک صدا. او نه نامردان اداری متفکر تحمیل اراده خود بر کشور است که مخالفان او در سمت راست او بود و نه فیلسوف-پادشاه در انتظار است که خود را بوستر در سمت چپ باد او را به. او به سادگی یک اپیدمیولوژی کسی است که به ارمغان می آورد قابل توجهی از تخصص و تجربه به این جدول اما در پایان روز تمرکز خود را به ناچار و به درستی کاملا باریک.

این است که چرا این گو برای Fauci منتقدان می گویند که او با تمرکز بر این بیماری بالاتر از همه ملاحظات دیگر. این مثل این است که گفت: این اداره بیش از حد مصرف می شود با پیدا کردن فرصت های کسب و کار برای شرکت های آمریکایی و یا رئیس مشترک عملیات ویژه فرماندهی ناسالم وسواس با کشتن تروریست ها است. چه چیز دیگری را که قرار است انجام دهید ؟

به عنوان یک نژاد اپیدیولوژی تمایل به تمرکز در بدترین حالت. آنها نمی خواهند به اشتباه و کمک به برخی مرگبار پاتوژن گرفتن سست زمانی که کل کار را به نگه داشتن که از اتفاق می افتد. به طوری که آنها به طور طبیعی محتاط. این هم همان است که باید باشد. شما احتمالا نمی خواهید یک ریسک اپیدمیولوژی دیگر از شما می خواهید بسیار خلاق پاکت فشار حسابدار.

به این دلایل شما را انتخاب نمی کند یک اپیدمیولوژی به اجرا در کشور خود و یا. و Fauci نیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده است undomesticated در کاخ سفید و خسته کننده و حتی کسانی که مجموعه ای از او را اهلی. این ایده است که او در حال حاضر به عنوان برخی از حامیان او این مفهوم را میرسانند شده است و مادرش مورد آزار واقع شدند و یا در غیر این صورت دستکاری شده توسط خفیف ادب نزدیک به 80 سال دکتر bonkers.

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن تحت کنترل Fauci او نمی خواهد که ساخته شده تکرار رزین از این تریبون برای هیدروکسی کلروکین, تبلیغ گلگون سناریو برای این دوره از این بیماری همه گیر و یا ساخته شده خود را champing-at-the-بیت اشتیاق به بازگشایی بنابراین آشکار است.

آن را به عنوان هر چند وجود ندارد مقدار زیادی از مردم در سراسر تهمت گفتن او را که او تا به اقتصاد دوباره رفتن. او مردم به طور مداوم گفتن او این کار را در بالاترین سطح خود در کاخ سفید و دولت است. او از رهبران کسب و کار و خارج از مشاوران در گوش خود را در مورد آن. او همان غریزه خود است.

دلیل او صادر شده خود را خاموش ارشاد بود که چشم انداز غیر قابل کنترل گسترش ویروس خیلی خطرناک به تامل. آن مطرح شده امکان به طور قابل توجهی بیشتر تلفات از ما تجربه کرده ام با اقتصاد تعطیل بدون در نظر گرفتن یا از طریق افراد تصمیم به رفتن به خارج در خود و یا بعد از مستند (نه به ذکر است که فرمانداران و شهرداران به حال قاطع می گویند در این موضوع).

پس پوپولیستی منتقدان از خاموش شدن ناگهانی نمی خواهید به انتقاد از تهمت, اجازه دهید به تنهایی می گویند که آنها فکر می کنم او منفجر یکی از مهم ترین تصمیمات ریاست جمهوری خود آنها تمرکز خود را از خشم بر مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به جای رئیس جمهور ایالات متحده است.

در توجه ارز بین ایران سناتور. رند پل و Fauci در سنا شنوایی هر دو حق داشتند. پل بدیهی است که درست است که ما نباید بالا بردن یک نفر به عنوان قدرت به آنها هر کس به ارسال و Fauci درست است که او یک دانشمند است که حتی نمی سعی کنید برای مشاوره در امور خارج از خود ambit مانند اقتصاد است.

بخشی از خصومت به Fauci در سمت راست قابل فهم واکنش به ترقی خواهان و رسانه ها قرار دادن او را در یک پایه قرار دادن او را سزاوار نیست. آنها می خواهند به Fauci غیر قابل بحث قدرت برای قرار دادن مستندات فراتر از سوال یا بحث است. این یک لفظی و سیاسی حرکت می کند که باید در برابر.

Fauci نمایش باید جدی گرفته شود اما آنها نمی تواند تعیین کننده. Coronavirus بحران یک پدیده کاملا متفاوت از شیوع بیماری ابولا چون رسالت ما کل جامعه است. Fauci می توانید به بحث در مورد ویروس اما آنچه در سطح خطر به عنوان یک کشور و چه نسبی وزن دادن به اقتصاد و بهداشت عمومی — در میان بسیاری دیگر از مهم عمومی-سیاست سوالات — بالاتر از خود پرداخت و درجه.

این چیزی است که ما انتخاب رئیس جمهور فرمانداران و شهرداران برای تصمیم گیری است. آنها پاسخگو به مردم در این راه سر از یک سازمان نیست. این مسئولیت خود را به تعادل در تمام رقابت ملاحظات و اگر آنها تمایل آنها را به از دست دادن شغل خود.

هر کسی در این موقعیت بدیهی است که می خواهید به شنیدن از کارشناسان ، به همین دلیل است که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را آتش Fauci برخی دیگر meddlesome, اپیدمیولوژی ظهور کرد و به زودی به اندازه کافی. اگر Fauci وجود ندارد, ما می خواهم که به اختراع او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>