نظر | چگونه پورتلند می تواند به تضعیف تهمت شهری سرکوب

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بسیاری از مقامات به “تسلط” شهرستانها مانند پرتلند که در آن شبانه تظاهرات ادامه دارد بیش از نزدیک به دو ماه پس از پلیس با قتل جورج فلوید.

در اورگان است که به معنای ده ها تن از ناشناس و پنهان فدرال افسران از کشت و سازمان های رومینگ خیابان در بینام و وسایل نقلیه ربودن معترضین برای بازجویی و شلیک گاز اشک آور و گلوله های به جمعیت معترضان. علیرغم مخالفت دولت و مقامات محلی به ذکر دعاوی علیه دولت وزارت امنیت داخلی خودداری کرده است به جلو و عقب. (در یک جداگانه اما به همان اندازه بحث برانگیز ابتکار مغلوب ساختن پیشی جستن در شب چهارشنبه در دفاع از برنامه ای برای اعزام ماموران فدرال به مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرهایی مانند شیکاگو که در آن “رادیکال چپ دموکرات” مسئول هستند.)

از زمان آغاز آن مستقیما از طریق به آن دست سنگین و گسترده ای را محکوم کرد اجرای تهمت را سرکوب معترضان به مسخره گرفته شده از حمایت قانون اساسی. چقدر نادرست است باید روشن شده است از این فرمان اجرایی که زیربنای آن است. آن را نمی ممکن است سریعترین راه برای به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی كردم اما هر کسی که با قانون اساسی ایستاده به شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت—یکی از بسیاری از مردم گرد یا مجروح در پورتلند به عنوان مثال—که یک مورد قوی.

آب پز کردن منظور اجرایی ادعا میکند که رئیس جمهور به عنوان رئیس فدرال مامور اجرای قانون تصمیم گرفته است که آن را “سیاست ایالات متحده برای محاکمه به حداکثر حد مجاز تحت قانون فدرال” هر فردی که vandalizes دولت اموال تحریک خشونت در ارتباط با شورش و یا “از بین می برد مذهبی اموال.” مغلوب ساختن پیشی جستن قانون اساسی قدرت به اجرای قوانین موجود است نه در اختلاف است. جمهور—مانند فرمانداران و وکلای مدافع عمومی می توانید انتخاب کنید و انتخاب کنید که کدام نوع از جرائم به اجرا درآوردن و تحت پیگرد قانونی قرار. زمانی که رودی جولیانی شد شهردار نیویورک 20 سال پیش او را برداشت در جرایم جزئی مانند مترو stowaways و گرافیتی به عنوان یک کاتالیزور برای تمیز کردن بسیار جدی تر و جنایت مشکلات در این شهرستان است. بنابراین اگر تهمت می خواهد برای حفاظت از مجسمه های مرده مردان سفید پوست است که خود را حق.

اما تهمت اجرایی منظور می رود بسیار بیشتر و خیانت آن كه قصد.

“بسیاری از تظاهر کنندگان ، arsonists و چپ افراطی که انجام شده و پشتیبانی از این اعمال باید به صراحت مشخص خود را با ایدئولوژی—مانند مارکسیسم—که برای نابودی ایالات متحده سیستم از دولت است. آنارشیست ها و چپ افراطی به دنبال پیشبرد یک حاشیه ایدئولوژی است که رنگ های ایالات متحده امریکا به عنوان اساسا ناعادلانه و به دنبال تحمیل کند که ایدئولوژی در آمریکایی ها از طریق خشونت و اوباش ارعاب.” سفارش بیشتر هزینه که خود را “انتخاب اهداف نشان می دهد عمیق جهل از تاریخ ما است و نشان دهنده تمایل به یکسره نابود کردن هر چیزی که افتخارات گذشته ما و برای پاک کردن از ذهن هر گونه پیشنهاد که گذشته ما ممکن است ارزش تجلیل cherishing به خاطر سپردن و یا درک.” اما شما نقطه دریافت کنید.

متمم اول قانون اساسی آزادی بیان بند به شدت محافظت گفتار هدفمند است که محتوای آن و یا نقطه نظر است. از تدوین کنندگان نمی خواهند دولت singling برخی افراد برای مجازات بر اساس آنچه آنها می گویند. دیوان عالی کشور است و در نتیجه به طور مداوم رد قوانین قرار داده است که قبل از محدودیت در گفتار—به عنوان مثال دولت اعلام این که توقف سخنرانی از وقوع در وهله اول. مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی جهت اهداف سخنرانی برای آن دیدگاه تهدید فدرال اقدام علیه معترضان با درک “چپ” ایدئولوژی قبل از آنها حتی سخن گفته است.

در پی 9/11 دادستان کل سابق John Ashcroft و سپس به اتهامات مدیر رابرت مولر بودند شکایت کرد به اتهام تحمیل از بالا به پایین سیاست های تبعیض آمیز علیه مسلمانان گرد کردن آنها را تا آنجا که خود را از نژاد و مذهب و ملیت. دادگاه عالی انداخت دعوی در دادگاه بر این اساس است که وجود دارد هیچ دلیلی برای باور Ashcroft و مولر عمل تبعیض آمیز با قصد و نه از میل مشروع برای محافظت بیشتر از حملات تروریستی است. اما تهمت اجرایی سفارش می گوید: چیزهای غیر قانونی با صدای بلند. خود را بر خلاف قانون اساسی انگیزه—هدف قرار دادن مردم برای خود دیدگاه—شفاف است.

دولت فدرال اجرای مغلوب ساختن پیشی جستن را در پورتلند شده است کمتر قانون اساسی ناقص است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به معترضان—که آغاز شد و با اشک کشتار با گاز از تظاهرکنندگان در میدان لافایت در واشنگتن بنابراین او می تواند مارس به یک کلیسای تاریخی برای یک عکس op برگزاری مقدس—سادگی نقض حداقل دو مفاد قانون اساسی ایالات متحده: اول و چهارم اصلاحات.

دوباره متمم اول قانون اساسی محافظت در برابر تخلفات دولت در “آزادی بیان یا مطبوعات یا حق مردم برای صلح و دوستی به جمع آوری و به درخواست دولت برای جبران نارضایتی.” اگر چه این منطقه از قانون پیچیده است, کافی است بگویم که مغلوب ساختن پیشی جستن ارعاب معترضان مسالمت آمیز نقض در توانایی صلح و دوستی جمع آوری چرا که—به عنوان پورتلند مادران نشان داد در نگه داشتن دست خود و شعار “دست ها بالا, Please don’t Shoot Me”—اگر مردم از ترس ممکن است دولت خشونت به اعتراض آنها ممکن است در خانه بمانند. ترس خود را squelches توانایی آزادانه جمع آوری. زن و شوهر که با عدم نشان و شناسایی مدالها در میان مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس نیروی یک تاکتیک آغاز شد که در لافایت میدان آزادی به سمت چپ قادر به منطقی اجرای اول خود را اصلاح حقوق در دادگاه. شما نمی توانید به خوبی سو کسی که اگر شما حتی نمی دانند که آنها چه کسانی هستند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدامات در حمایت از این حکم اجرایی نیز توهین آمیز به قانون اساسی, متمم چهارم (در میان سایر مقررات). در Portland, 26 سال, پیر مرد بود ضبط ضرب گلوله توسط ماموران فدرال با تاثیر سلاح در حالی که او ایستاده بود در خارج از دادگاه فدرال. مرد زخم با شکستگی جمجمه که نیاز به عمل جراحی مغز. دیگران بودند کشیده شدن خیابان توسط عوامل پنهان در بینام و وانت و هود و پرتاب بیش از سر خود را و به اتهام جنایات به سادگی برای راه رفتن به خانه از یک اعتراض.

برای آن بخش چهارم قانون ممنوعیت جستجوهای غیر منطقی و تشنج از جمله تشنج فرد—همچنین به عنوان شناخته شده ربایی (اگر انجام شده توسط یک غیر نظامی). آن را نیز نیاز به “علت احتمالی” (که شده است یک مبنای منطقی) اعتقاد داشتند که یک جرم ممکن است مرتکب شده است قبل از اینکه پلیس می تواند بازداشت. در نظر گرفتن مردم به خیابان ها برای این که بخشی از اعتراض و حمل و نقل آنها را به یک بازداشتگاه در برابر خود را غیر قانونی و خلاف قانون اساسی خاطر نشان—بدون نیاز به اطلاعات بیشتر نشان می دهد ارتکاب جرم—افزایش نمی کند به علت احتمالی. (و نه توجیه علت احتمالی برای یک قاضی برای صدور حکم بازداشت.)

اما حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن ماموران فدرال به حال صلاحیت بیش از جرائم که به طور سنتی به سقوط دولت و پلیس محلی (که یک “اگر” در اینجا به حدی این قربانیان بودند ایالتی و محلی املاک و هیچ کس عبور خطوط دولت) و حتی اگر وجود علت احتمالی به این باور در یک مورد خاص که نشان دهنده فرضی مرتکب جرمهای جرم مانند jaywalking که ممکن است توجیه بازداشت تحت قانون ایالتی یا محلی وجود دارد که هیچ قانونی یا قانون اساسی توجیه آنچه برای خشونت فیزیکی تحت این سناریو. متمم چهارم قانون اساسی این سنگ محک است که معقول است. شکستگی کسی جمجمه به صورت ایستاده در پیاده رو مناسب نیست. در واقع دیوان عالی کشور برگزار کرده است که پلیس می تواند با استفاده از نیروی مرگبار حتی در یک فرار جانی مگر در مواردی که مشکوک به شمار قابل توجهی خطر جدی آسیب فیزیکی.

چه عواقب قانونی برای مغلوب ساختن پیشی جستن نگران سیاست ؟ اورگان دادستان کل در حال حاضر ثبت یک طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت فدرال است. وجود حداقل دو نفر دیگر در حال بررسی موارد تا کنون. اما قاضی فدرال اختصاص داده شده به اورگان مورد مشکوک به نظر می رسید در جلسه روز شنبه که یک دستور کارگردانی ماموران برای شناسایی خود را کاهش هر اثر سرما بر بیان.

بازداشت معترضان می تواند معادل آن فایل دعاوی مدنی برای پول خسارت ناشی از گفته های نامناسب بازداشت و یا آنها می تواند به استناد قانون اساسی در دفاع به هر اتهامات جنایی علیه آنها. (همان قاضی را می گویند که یکی از معترضان علامت Pettibone بود که برداشت کردن خیابان توسط یک افسر در استتار, به نظر می رسد به طور غیرقانونی بازداشت شده اند.)

متناوبا, کنگره می تواند با تصویب یک قانون اصلاح قدرت های مختلف سازمان های فدرال مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از به انجام سفارش. سازمان وجود داشته باشد, بعد از همه, در دستور کنگره است. یا قانونگذاران می تواند گرسنگی گناه سازمان بودجه, اما این گزینه حتی با فرض اینکه جمهوری خواهان بودند حاضر به ایستادن به رئیس جمهور نمی خواهد متوقف کردن نقض در حال حاضر.

از آزادی مذهبی به Obamacare به مجلس طولانی شده است به خصوص متهاجم در مورد دولت نفس بیش از حد است که می تواند به جلوگیری از بیان ایده های منفور. آن است که در اینجا اتفاق می افتد و هر دو طرف سیاسی راهرو باید صدایی زنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>