نظر | در دفاع از لیز چنی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در این تابستان از حزب جمهوری خواه و نارضایتی تعداد انگشت شماری از توافق اعضای خانه را شناسایی کرده اند چه بیمار حزب: لیز چنی.

دو اصطلاح وایومینگ کنگره صندلی از خانه اوباما در کنفرانس و دختر سابق دیک چنی معاون رئیس جمهور نامیده می شد در یک جلسه کنفرانس برای هزاران اتهام به گناهان از جمله کافی وفاداری به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این قسمت خیلی بیشتر گفتن در مورد چنی داخلی ایران منتقدان از چنی.

او به درستی حاضر به بازی dumb قانون اصرار داشت در MAGA و هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان از خود را در بخش مربوطه از این طیف که تنها دو گزینه برای ارسال به رئیس جمهور کاملا و یا به مخالفت با او کاملا با جناب فضا در میان است.

چنی است که یک جمهوری خواه و عضو رهبری که تحمیل تعهدات خود, اما او نشده بررسی ذهن او یا وجدان در درب.

او عمیقا برگزار می شود نمایش در سیاست خارجی و نمی توانند آنها را حتی زمانی که آنها را ترک و از آن رئیس جمهور است.

او نیز سازگار صدا برای گرفتن این بیماری همه گیر به طور جدی و با پوشیدن ماسک و دفاع Anthony Fauci. هر کسی می تواند شک و تردید است که اگر تهمت گرفته بود او رویه او می خواهد در یک موقعیت قوی تر است ؟ که رئیس جمهور احساس مجبور به برگزاری یک Covid جلسه دوباره در روز سه شنبه و اعتصاب بیشتر هوشیار تن به طور ضمنی تصدیق میکند ،

اما برخی از چنی همکاران ناراحت هستند با او و نه رئیس جمهور.

او گاه به گاه dissents ظاهرا به خطر اندازد پروژه از خانه یک مفهوم پوچ.

این یک نوع از عجیب و غریب سیاسی حسابداری از پرشورترین تهمت حامیان. با خود چراغ اگر می گویند رئیس جمهور تصادفا راه خود را از طریق “فاکس نیوز یکشنبه” مصاحبه که مشکل نیست. هیچ مشکل این است که فقط اگر کسی که حق-از-مرکز اشاره می کند که رئیس جمهور تصادفا راه خود را از طریق “فاکس نیوز یکشنبه” ،

این منطق قرار داده لهجه در زمزمه مکالمات در ایران—حتی بیشتر پر سر و صدا مدافعان رئیس جمهور خواهد شد اغلب اعتراف خصوصی که آنها disquieted یا حتی خشم چیزی ناروا گفته و یا انجام داده اما نمی خواهد جرات آن را آشکارا می گویند.

این هم یک راه برای منحرف کردن هر گونه مسئولیت از رئیس جمهور زمانی که بدیهی است که اگر بدترین می آید در ماه نوامبر از آن خواهد شد به دلیل آنچه که او در دفتر با بزرگترین بلند گو حرف زدن در این سیاره نه به خاطر لیز چنی گفت: این یک ایده بد به جلو و نیروهای ایالات متحده در خارج از آلمان.

هر آنچه شما فکر می کنم چنی انداز امنیت ملی او یک خوب فکر کردن جهان بینی است که او در دفاع قاطعانه و متفکرانه. همان نمی توان گفت یکی از رهبران fusillade در برابر او مغلوب ساختن پیشی جستن epigone مت Gaetz فلوریدا خواه.

Gaetz مدتها پیش متوجه قدرت clownishness—تولید بهره و منافع به معنی تلویزیون کابلی رزرو و تلویزیون رزرو برابر یک نوع بد نامی. چرا ناشناخته backbencher از فلوریدا با صفر ماده زمانی که شما می توانید یک شناخته شده backbencher از فلوریدا با صفر ماده?

آن را تعجب آور نیست که در مرکز اخلاق سوالات مطرح شده اخیر سیاسی گزارش Gaetz یک صفحه اصلی استودیو های تلویزیونی—پس او به وضوح تصور بودن در تلویزیون به عنوان بخش عمده ای از کار خود را.

این چنی قسمت نشان می دهد که چگونه وفاداری یا ادعا وفاداری به ناروا استفاده می شود به عنوان یک سیاسی با چماق زدن در داخلی ایران مبارزه می کند.

با توجه به رند پل که در زمان عکس در مطبوعات پس از مذاکرات جلسات “او تلاش می کند برای خرابکاری در همه چیز او تلاش می کند برای انجام این کار در سیاست خارجی است, بنابراین من نمی دانم که آیا او یک مدافع خوب برای رئیس جمهور یا نه.”

اما آن را به عنوان هر چند که مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود یک تصمیم گیری است که پل به شدت مخالف با او سلام هوشمندانه و راهپیمایی در قدم اهسته.

در اوایل سال جاری در پی سلیمانی کشتار Gaetz خود یکی از تنها چهار جمهوری خواهان برای رای دادن به نفع یک متمم به انکار پنتاگون بودجه به صورت غیر مجاز اقدامات نظامی علیه ایران است.

با توجه به FiveThirtyEight.com ردیاب چنی رای داده است با مغلوب ساختن پیشی جستن 96 درصد از زمان در طول دو ترم; Gaetz رای داده است با او 85 درصد از زمان خود را در طول دو دوره است.

یک پس زمینه چنی جنگ داخلی, خانه, رهبری, سیاست, با تشکر. جیم اردن که از دست یک پیشنهاد در برابر کوین مک کارتی برای رهبر اقلیت هنوز هم به دنبال یک نقطه—Gaetz گفت: در یک پادکست که چنی باید کنار در حالی که صحبت کردن خود را دوست و مربی اردن.

یکی دیگر گسترده تر مبارزه بر سیاست خارجی است. در لحظه ای که شکل مبارزه برای نفوذ در مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گیری های سیاست. اگر رئیس جمهور از دست می دهد, از آن خواهد شد یکی از میزبان ایدئولوژیک درگیری بیش از این جهت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ،

راه هر کدام از آن می رود شنی است برای رفتن به یک توانمند صدا برای او ديد و تمایل او به ذهن او صحبت می کنند و حتی در زمانی که آن را دلسرد redounds به اعتبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>