اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های دیجیتال عمل به عنوان مدیر کمپین براد Parscale توصیف آن در این هفته با یک “ستاره مرگ” اجماع به نظر می رسد که جو بایدن دیجیتال حضور بیشتر شبیه Jar Jar Binks.

مغلوب ساختن پیشی جستن 80 میلیون پیروان توییتر; بایدن دارای 5 میلیون. مغلوب ساختن پیشی جستن Facebook صفحه 27.5 میلیون لایک; بایدن را به کمتر از 2 میلیون نفر است. “از اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل” کارل روو اشاره کرد در وال استریت ژورنال ستون این هفته “آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هفت بار اجتماعی-رسانه تعاملات 620 میلیون به آقای بایدن را 87 میلیون.” بایدن زنده جریان حوادث به عنوان اولین “مجازی رالی” در روز پنج شنبه هستند که اغلب مانع مشکلات فنی. این به اندازه کافی بد است که دیوید اکسلراد و دیوید Plouffe باراک اوباما سابق کمپین تجارت در نیویورک تایمز به دریچه که بایدن باید “تبدیل یک کمپین است که عقب مانده بسیاری از رقبای دموکرات طول اولیه در آن استفاده از رسانه های دیجیتال است.” برای قرار دادن آن را موجز به عنوان یک نیویورک تایمز تیتر اعلام کرد در ماه گذشته “بایدن از دست دادن اینترنت است.”

شاید او است. پس چه ؟

بایدن برنده ریاست جمهوری اولیه با آنالوگ مبارزات انتخاباتی در حالی که outmatched آنلاین با رقبای خود را’ بسیار پیچیده تر تلاش. که باید نمی شود رد کرد و به عنوان یک اتفاق رویداد.

سیاسی فعالان و روزنامه نگاران باید تمایل به اندازه مبارزات بر اساس اندازه مبارزات انتخاباتی خود را دستگاه. برنی ساندرز’ اولیه کمپین نگاه غیر قابل خراب کردن چون رد پای دیجیتال بسیار عظیم بود او می تواند به تولید یک جمعیت بزرگ تقریبا در هر نقطه او رفت. مایک بلومبرگ غیر قابل توقف به نظر می رسید چرا که او تا به حال به استخدام هزاران نفر از کارکنان حوزه پر پستی و آب گرفتگی امواج رادیو و تلویزیون. در حال حاضر تهمت بيشترین به دلیل جنگ عظیم قفسه سینه و مبارزات انتخاباتی خود را دیجیتال زرنگ و دانا و بایدن انتخاباتی در پاسخ به آنها در روزهای اخیر با استخدام چند برجسته و استراتژیست دیجیتال از مبارزات رقیب سابق الیزابت وارن کامالا هریس و بتو o’rourke.

اما انبوهی از پول و رسانه های اجتماعی درگیری مهم نیست اگر شما اساسی استدلال می افتد ،

مسیر بایدن تبحر به نامزدی — به اوج خود رسید در سه شنبه blowout — ارائه زمان واقعی, علوم سیاسی, تجربه, تست, آیا مردمی آنلاین سازماندهی پرداخت رسانه ای یا رسانه ای رایگان است مهم ترین موضوع برای یک کمپین موفق. ساندرز بود سازماندهی قهرمان داشتن ساخته شده است یک دیجیتال عملیات که کشت و نزدیک به 12 میلیون پیروان توییتر تقریبا 2 میلیون کوچک اهدا کنندگان و مردمی ارتش که زدم بر 2 میلیون و درب. بلومبرگ به معنای واقعی کلمه متعلق به پرداخت رسانه غرق کردن همه رقبا با بیش از یک و نیم میلیارد دلار صرف شده در تلویزیون و رادیو دیجیتال و تبلیغات. (این شامل پرداخت آنلاین اثرگذارندهها به تولید مضحک الگوهای رفتاری.)

پس از آن وجود دارد بایدن. مبارزات انتخاباتی خود را تقریبا شکست. خود را در زمینه دفاتر اغلب متروک گاهی اوقات وجود ندارد. اما بین او شنبه شب با پیروزی در کارولینای جنوبی و صبح روز شنبه خود را رسانه ای رایگان شد طلای خالص. او نه تنها پیروزی در کارولینای جنوبی و کلید امن تاییدیه از سه رقیب سابق او تکثير هسته خود پیام های پر سر و صدا در سطح رسانه های جریان اصلی. داده بود نشان داد دموکراتیک رای دهندگان می خواستم یک نامزد که می تواند برنده و می تواند حکومت در یک عملی هر دو حزب در راه است. که بایدن را دیرین زمین و آخرین روز از رقابت های اولیه به نمایش بالا دموکرات استقبال از آن.

به سادگی قرار دادن بایدن استدلال برنده شد. و بهتر از وسایل کوچک مکانیکی و انبوهی از پول و رسانه های اجتماعی درگیری مهم نیست اگر شما اساسی استدلال می افتد ،

از اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل به امروز با وجود تهمت های بسیار ballyhooed دیجیتال استفاده بایدن نگهداری پایدار منجر شود تقریبا در هر ملی و نوسان خارجه نظرسنجی. در گذشته چهار ملی, نظر سنجی, بایدن سرب از محدوده 3 درصد به 9 امتیاز. در حالی که در نظریه مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم می تواند برنده کالج انتخاباتی در حالی که از دست دادن ملی رای محبوب نوسان فعلی دولت رای گیری نشان می دهد که او نمی خواهد. این Electoral-Vote.com عکس فوری از آخرین وضعیت رای گیری می دهد بایدن عظیم 352-148 کالج انتخاباتی منجر شود.

بایدن است نه یک انسان مطالب ماشین. موضوع خود را بازگرداندن روح “آمریکا” به من قرض بدهید نه خود را به اشتراک گذاری, snackable رسانه های اجتماعی الگوهای رفتاری و یا خشم القا Facebook بحث تاپیک. و در حالی که او می تواند خوب تئاتر بازیگر را با مواد مناسب (او یک جامد مستقیما با جولیا لوئیس-دریفوس در سال 2014 تصویری skit) به آنلاین طنز ارتفاعات در حالی که اجتماعی فاصله چالش برانگیز است. تماشای بایدن بازی “برو ماهی” با Keegan-Michael Key بود به عنوان هیجان انگیز به عنوان تماشای بازی کلید باراک اوباما “خشم مترجم.”

اکسلراد و Plouffe به نظر می رسد به این درک و توصیه می شود که بایدن تکیه بر مشخصات بالا عملیاتی با بیشتر رسانه های اجتماعی پیروان به “حمل بار است.” هیچ چیز با آن اشتباه مشاوره. اما رای دهندگان در درجه اول باید به دنبال در بایدن و مقایسه شخصیت خود و پلت فرم با رئيس جمهور است.

به ارائه مطلوب مقابل او نمی نیاز خود را به صورت مصنوعی مرزی و آب خود را آنلاین نامزدی. او به سادگی نیاز به دسترسی به رسانه ها در محلی دولت و در سطح ملی. پیت Buttigieg رسانه maven, کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت این هفته استدلال بایدن را “شخصی گرما … ترجمه و در تلویزیون” و بنابراین “او باید مایل به رفتن در همه جا.”

بایدن می توانید که مشاوره به افراطی آنجا که Buttigieg انجام داد. علاوه بر رژیم غذایی معمول از ملی و ایالتی و محلی برنامه های خبری در ایسنا (به عنوان او دو ماه پیش). رفتن هاوارد استرن, Joe Rogan, الن, The Breakfast Club. جهنم رفتن تجاري. اخبار آن ها با داشتن مکالمات جالب و مدنی بحث نشان دادن عمق و همچنین همدلی است. با برقراری ارتباط با طیف گسترده ای از شخصیت های رسانه ای بایدن خواهد بود درست به خود فراگیر پیام است که او خواهد بود uniter که گوش به همه آمریکایی ها و در حال حاضر یک تضاد کامل با مغلوب ساختن پیشی جستن مزمن تفرقه. خواهد بایدن باید خاموش-پیام لحظات به عنوان یک نتیجه ؟ به احتمال زیاد. اما بایدن به حال مقدار زیادی از پیام لحظات اولیه است. در عین حال او هنوز هم قادر به موفقیت رساندن پیام اصلی خود را و دريا را در روند. به عنوان دیوید Karpf استاد از رسانه ها و امور عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن گفت:” سیمی “برای تمام رسانه های دیجیتال ابزار خارج وجود دارد, تمام, جمع آوری اعانه و سازماندهی شما می توانید همه که مهم—اما چیزی که مهم تر از ما همیشه فکر می کنم این است که گر چه هنر شکل دادن مؤثر دستکاری رسانه روایات.”

هنوز هم در این نقطه در سال 2016 هیلاری کلینتون رهبری در سر-به-سر ترکیب هیرو مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن. و شما ممکن است استدلال می کنند که امروز سنجی ممکن است منجر به یک حس کاذب از آسایش برای بایدن. اما کلینتون و بایدن را اعداد یکسان نیست.

توسط بهار 2016, کلینتون در حال حاضر نشان دادن نوسانات. در حالی که او را به رهبری تهمت بسیاری از راه تجربه چندین نرخهای است که منقبض او منجر به کمتر از 3 درصد و گاهی اوقات کمتر از یک و یا کمی پشت سر گذاشت. و بین اواخر ماه آوریل و در اواخر مارس 2016—زمانی که اف بی آی تحقیقات خود را ایمیل سرور ramped تا او دچار 9-نقطه قطره اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به لبه پیش برای اولین بار.

بایدن در مقابل رفتن به سپتامبر سال 2019 است هرگز برگزار شد و ملی سرب در Real Clear Politics میانگین بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن از کمتر از 4 امتیاز و پس از ماه ژانویه خود را منجر شده است به طور کلی باقی مانده است در جایی از 5 به 7 امتیاز. البته چیزهایی که همیشه می توانید تغییر دهید: در پنج ماه گذشته ما را تجربه کرده اند یک استیضاح, یک بیماری همه گیر و در حال حاضر یک اتهام تجاوز جنسی علیه بایدن که او را انکار می کند. و سوزن هنوز نشده نقل مکان کرد خیلی. بله هنوز هم وجود دارد زمان برای تارا Reade داستان به تحمیل آسیب های سیاسی در بایدن. در واقع بایدن را RCP میانگین علامت پایین از 6.3 به 4.4 بیش از دو هفته گذشته یک دوره زمانی که بایدن رایگان پوشش رسانه ای به دلیل این اتهامات به دور از ایده آل است. اما پاسخ به جلوگیری از این تعداد از غرق شدن هر پایین تر بهتر است رسانه های آزاد پوشش, نه بهتر توییتهایی.

باید بایدن اجرا به عنوان اگر مسابقه پایین خواهد آمد به تعداد انگشت شماری از آرا ؟ البته. باید او ساخت بهترین دیجیتال عمل او می تواند برای کمک به ارتباط با سخت برای رسیدن به رای دهندگان ؟ کاملا. اما برش از پیروزی باریک باید یک کمپین برنامه ریزی B. طرح باید برای برنده شدن در این بحث قاطعانه. این که چگونه بایدن برنده اصلی. تمام اطلاعات موجود به شدت نشان می دهد او برنده امروز.

بایدن احتمالا همیشه آنالوگ نامزد در دنیای دیجیتال. اما با توجه به نحوه خسته بسیاری از آمریکایی ها با رئیس جمهور که حاکم توسط صدای آنالوگ نامزد ممکن است دقیقا همان چیزی است که رای دهندگان به دنبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر